FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2323 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Prawo administracyjne PRACA KONTROLNA 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Prawo administracyjne PRACA KONTROLNA"   

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 11 styczeń 2007 15:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, musze do jutra oddac, prace kontrolna na temat prawa administracyjnego, a google nic nie chce mi konkretnego powiedziec. W pracy musza byc zawarte 3 zagadnienia.
1. Charakterystyka form dzialania administracji
2. Ustroj administracji publicznej
3 Akty normatywne administracji publicznej i sposob ich publikacji

Jesli ktos moglby mi podac jakies linki do tych tematow bede wdzieczny.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Prawo administracyjne PRACA KONTROLNA

Warto przeczytać: Literatura przedmiotu | Literatura przedmiotu :) | Bibliografia POMOCY!!! | PRZYKŁADOWY SMS, WYPISANA KARTKA POCZTOWA! | ,,Dżuma'' Albert Camus - Współcześnie | Motyw milosci | 8. Literackie świadectwo pobytu w hitlerowskich i sowietskich obozach koncentracyjnyc | Konstytucja w bibliografii | matura ustna - motyw cierpienia niezawiononego | Rola poety i poezji w życiu narodu | bibliografia (film) SPRAWDZENIE!! | bibliografia-pomoc | Referat z historii | ustny polski!! pomocyy! | Bibliografia | problem z literatura przedmiotu | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | horror | m angelo | natasz | i doser | footjob | temat sylwestrowy | snowee- | snowee | milosc przez kabel | milosc na odległość | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.