FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 913 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawo do mieszkania 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Prawo do mieszkania"   

jacula_9
 Wysłana - 2 listopad 2011 13:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zacznę dość nietypowo. Jest nas troje rodzeństwa a rodzice posiadają mieszkanie własnościowe. Cały czas żyłem w przekonaniu, że wystarczy jak rodzice pójdą do Spółdzielni mieszkaniowej i zrobią zapis na jedno dziecko, albo do notariusza itd, teraz kolega mnie uświadomił, że przy spisywaniu aktu notarialnego muszą być obecne wszytskie dzieci, czy to prawda?
Jak wygląda taka sprawa, jeśli rodzice chcą przepisać mieszkanie jednemu z dzieci?

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj!"

Martinees
 Wysłana - 2 listopad 2011 15:08       [zgłoszenie naruszenia]

przy zawarciu umowy darowizny (podpisaniu aktu notarialnego u notariusza) nie muszą być obecne wszystkie dzieci a tylko to, które ma dostać mieszkanie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Prawo do mieszkania

Warto przeczytać: Allegro - problem z kupującym, co zrobić? | Bushyzm | Nowa 'Strategia Emerytalna' | Żeby nie było że Korwin taki anioł... | KURS DOLARA JAMAJSKIEGO | Cimek kontra komisja | WOJSKO :-D | konto w mBanku? | NIP | szkola w usa | najwyzszy kurs euro: ILE? | KILKA PYTAN ODNOŚNIE POLITYKI | Zatrzymanie przy przeszukaniu, pobieranie krwii. HELP! | Potrącenie psa | Zakladam firme | Dowcip o LPR! | avatar | penis | sjarme1987 | amazon | chaturbate | seks tantryczny | panhauser | tannhauser | tanhauser | szwed ola | Lepper | samobójstwo | czarna dziura | demorali | ziutek43 | Cheetos5- | Cheetos5 | worldwar | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.