FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1333 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawo jazdy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawo jazdy"   

saldat
 Wysłana - 26 grudzień 2009 06:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam !

Dzisiaj tj. 26 grudnia 2009 roku zabrano mi prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu pierwszy pomiar 0.24 promila drugi wynik dla mnie korzystny 0.19 teraz moje pytanie jest takie czy wyrok może być umorzony biorąc pod uwagę tendencje spadkowa a jak nie to jaki wyrok mi grozi ?

Mam 19 lat i jestem uczniem szkoły średniej wcześniej nie karany.

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 26 grudzień 2009 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

myślę że sprawa pójdzie do prokuratury i prokurator cię wezwie i zaproponuje ci dobrowolne podanie się karze może zabrać ci prawko od 6miechów do 3 lat gdzieś czytałem że do 0,5promila to jest wykroczenie a powyżej to już jest przestępstwo
wydaje mi się że będzie rok + grzywna

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

Mystic8B8
 Wysłana - 26 grudzień 2009 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie. Wezma Ci na rok + grzywna.

Znawca -

cooltras
 Wysłana - 26 grudzień 2009 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

[barnat.pl/archives/25]

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

saldat
 Wysłana - 13 styczeń 2010 23:50       [zgłoszenie naruszenia]

sprawa się zakończyła... Przedstawiłem policji odpowiednie "dokumenty" które potwierdzały, że nie mam problemów z alkoholem, opinia wychowawcy, moje kwalifikacje zawodowe (kurs ratownika przedmedycznego), zaświadczenie o mojej działalności charytatywnej na rzecz osób niepełnosprawnych (tj. woziłem kolegę do lekarza), w wyniku czego dostałem bardzo niski wyrok 50 zł i zakaz na 6 miesięcy no to do czerwca.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prawo jazdy

Warto przeczytać: allegro-duży problem! | Od ilu lat prawko? | pomysł na biznes | Vlad - pomóż ggggt %-) | Wyjazd za granice z wyrokiem | jakies fundusze? | Pensja w NIKu | Leszek Miller | przykąłd obrony koneicznej i jeszcze jdno pytanko | Amortyzacja | jak zarobic zeby sie nie narobic%-) ? | fitness Club | pytania dotyczące stażu | podatek od wzbogacenia się... | Jaki biznes za 100.000 zł? | polskie prawo drogowe | audio book | emilia komarnicka | fellowes | mięśnie pc | niefachowy | fantomista | loda | jak zrobić loda | jak się robi loda | nie umie robić loda | dijow | sushi | jola | Balirjenka | ona ma chłopaka | szukam | chce zrobić chłopakowi loda | nixon | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.