FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2317 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Prawo jazdy B1 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawo jazdy B1"   

TEQILLER
 Wysłana - 5 styczeń 2010 19:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie!!
Wiem, że trochę już było na ten temat, jednak chcę znów go zacząć, ale nie chce tu opinii "B1 jest głupie, lepiej poczekać do 18-stki" Dla mnie głupie nie jest, ponieważ autem chce jeździć do szkoły (autobusem nie chce bo nie dość, że trzeba iść na przystanek to jeszcze trzeba wstawać wcześnie....) Temat ten otworzyłem dla ludzi zdecydowanych, aby doradzić jakie wybrać auto i jak postępować po kolei. Ja mieszkam w woj. Dolnośląskim, więc jedyna szkoła w tym woj. robiącą B1 jest szkoła we Wrocławiu, a mieszkam 120 km od Wrocławia, jednak pojawiła się iskierka nadzieji, otóż ojciec mojego kumpla który ma licencję na B1 jako jedyny w całej okolicy powiedział, że jeśli znajdę kilka osób, to kupią auto!! WIĘC JEŚLI KTOŚ Z OKOLIC KŁODZKA/WAŁBRZYCHA/NOWEJ RUDY JEST ZAINTERESOWANY PROSZĘ O KONTAKT NA PW!! potrzebuję min. 10-12 osób, mam 6

Nie muszę dłubać przy silniku, bo mam dużo mocy. Nie musze kupować chromu na metry na allegro,

don_yogi
 Wysłana - 5 styczeń 2010 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

autobusem nie chce bo nie dość, że trzeba iść na przystanek to jeszcze trzeba wstawać wcześnie....

kuhwa burzuj

B1 jest bez sensu, nie mozna jezdzic normalnym samochodem tylko malym kartonowym gownem przez ktore sa tylko korki bo nie ma sily to jechac.
Nie jestem zainteresowany
Dziekuje

Specjalista -

convictofj
 Wysłana - 5 styczeń 2010 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

zastanawiam sie jak chcecie w 10-12 osob jezdzic kartonem o pojemnosci 50ccm prawko B1 bezsens moim zdaniem. 2 lata cie nie zbawi, a moze odlozysz na auto przez ten czas.

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

don_yogi
 Wysłana - 5 styczeń 2010 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzasz sie ze mna?

Specjalista -

aalborg
 Wysłana - 5 styczeń 2010 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym polecal gimbusa czy jakos tak

TEQILLER
 Wysłana - 6 styczeń 2010 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Napisałem, że komentarze "B1 jest do dupy" są tu jak najmniej potrzebne...Nie mówcie, że nie ma to siły jechać. Dajmy na to odchudzone Tico - ma te 40 KM i waży 550kg. Według ciebie to będzie blokowało ruch?? Juz oryginalne Tico do 60 km/h leci ładnie, potrafi zawstydzić autko 1.2 czy 1.4 a jak zdejmie się 100kg?? Dwa lata mnie zbawi, a teraz mam na fajne autko na B1 (Charade czy Tico) i na prawko. A za dwa lata sprzedam "kartonik" i jeszcze uzbieram kasy, więc Corollka powinna być ;p Gimbusa?? Jakby był....ale nie było, nie ma i nie będzie....

Nie muszę dłubać przy silniku, bo mam dużo mocy. Nie musze kupować chromu na metry na allegro,

don_yogi
 Wysłana - 6 styczeń 2010 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

no to buty zastaja bo to niebezpieczne jak 16 latek chce zawstydzac tico inne samochodu

Specjalista -

TEQILLER
 Wysłana - 6 styczeń 2010 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ja takie coś napisałem, że chcę się ścigać?? Może zacznij czytać swoje poprzednie posty.....Napisałeś, że takie auta blokują ruch, powodują korki, to ja ci napisałem, że takie auto może być zrywne i zawsztydzić jakieś 1.4...........

Miaky
 Wysłana - 6 styczeń 2010 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

zawsztydzić

Człowieku daj sobie siana (dobra wiem zaraz będziesz pisał,żebym tak nie pisał) ale jak Ty chcesz zmieścić 12 osób w "tym czymś" co jakimś prawem nazwa się samochód ? Po drugie kierwa nie lepiej poczekać, i zrobić A1/karte moto ? Potem kupujesz skuter/moto do 125 ccm i wszystkie dvpy twoje

p.s
"a jak zdejmie się 100kg"
jestem very kurva ciekaw jak będzie wyglądać tico bez wnętrza, bo chcąc go odchudzić to innej opcji raczej nie ma. Chyba, że silnik wywalisz-i wtedy masz tico ekologiczne

Zmieniony przez - Miaky w dniu 2010-01-06 19:26:17

don_yogi
 Wysłana - 6 styczeń 2010 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ja takie coś napisałem, że chcę się ścigać??
nie, ale bedziesz chcial
Bedziesz chcial, typek odemnie z LO czyms takim jezdzil, dobre jaja z niego bylo

Zmieniony przez - don_yogi w dniu 2010-01-06 19:27:57

Specjalista -

TEQILLER
 Wysłana - 6 styczeń 2010 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ty weż mie gościu nie osądzaj..znasz mnie?? To nie wiesz, czy będę się chciał ścigać, czy nie!! Będzie wyglądało normalnie.....A teraz powiedz mi jak mam moto jeżdić zimą 20 km dziennie?? Jakbym chciał się zabić to rzuciłbym się z mostu a nie jeżdził motorem po dziurawych drogach zimą i jeszcze strach, że tir mi w dup!e zaparkuje. A skuter mam teraz i jest to cholernie nuda rzecz.......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prawo jazdy B1

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Acabion - nie wiem czy bylo ale fajnie sie czyta | na jakim oleju silnikowym jeździcie? | OPEL OMEGA 4x4 | Lambodoors w Calibrze | Mugen w Audi A4 - zakładał ktos? | BMW Lansik... | Wydech do civica | Pytanko odnośnie światełek BMW E-30 | przyciemanie szyb | prawko - ile odwlekac? | Woskowanie | kolejny egzamin?? | najlzejszy samochod do przerobki | poszukuje info o Oplu Astrze GT | Szkoda AC... prosze o szybka pomoc | Wypasiony kłąd | sexomat | ilu facetów naraz | zero | test kerrego | panmruk | mięsień pc trening | krzygacz | bubbelus | temat pracy magisterskiej | pogrzev | Wojtkov2 | marta wierzbicka | Spicebomb | Viktor rolf | Spice bomb | oszczepnicza arena | reporter | dowcipy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.