FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2202 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Prawo międzynarodowe-spory międzynarodowe - ważne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prawo międzynarodowe-spory międzynarodowe - ważne"   

sargon
 Wysłana - 24 maj 2007 23:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam prośbę.Może ktoś zna sie na problematyce pokojowego rozwiązywania sporów międzynarodowych. Prawo międzynarodowe rozróznia dwa rodzaje środków rozwiazywania sporów międzynarodowych a mianowiecie środki dyplomatyczne (negocjacje, dobre usługi, mediację, komisje badania faktów oraz koncyliację) oraz środki sądowe (arbitraż międzynarodowy oraz sąd międzynarodowy)
Moje pytanie jak mają się do tych środków misje pokojowe przeprowadzane przez ONZ. Wiem że sa narzędziem onz do zaprowadzania pokoju bądz też zapobiegania wybuchowi konfliktów.....ale może wiecie cos więcej....bo nie moge cos w necie znaleźć konkretów, same ogólniki. Byłbym wdzęczny.

..........

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prawo międzynarodowe-spory międzynarodowe - ważne

Warto przeczytać: Chiny | Składanie fałszywych zeznań... | lokalny rynek pracy na przykladzie... praca licencjacka | mBank - eMakler | Zwrot podatku z Holandii | Ślub Cywilny | Jaki wyrok za... | Bhp ... ? O w końcu będzie ?? | ubezpiecznie autka | PIT rozliczenie | gpw ??? | pozyczki społecznościowe | jaka kara za.. | umorzenie grzywny | Kazusy - cywil potrzebna pomoc | mbank a akademik | III Filar | IKE | zdjęcia ofiar | kim jong un | bhp | twink shower | twink | prysznic | asiulka91 | showup | kaczynski | showup asiulka91 | lol | photoojpg | Tradepro | Karolina borkowska | natalia siwiec | siwiec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.