FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7834 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Premier Donald Tusk 
[powiadom znajomego]    
Autor "Premier Donald Tusk"   

prezes3
 Wysłana - 23 styczeń 2011 05:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jakie jest wasze zdanie o naszym płemierze? Co sądzicie o jego politycznych działaniach i ich wpływie na życie w naszym kraju?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym s

ziemon
LADY
 Wysłana - 23 styczeń 2011 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nazwa tematu zmieniona, 1 litera a jaką czyni różnicę... Zakładam że temat ma być przyczynkiem do poważnej, a przynajmniej normalnej dyskusji.
Wytykanie wady wymowy do wyśmiewania premiera pasuje może w jakiś rubasznych żartach przy piwie, ale jeśli chcemy dyskutować to może na lepsze argumenty?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 23 styczeń 2011 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

Przede wszystkim uważam Tuska za jednego z największych kłamców z dotychczasowych premierów.

Owszem normą jest że każdy praktycznie polityk kłamie, ale Tusk ILOŚCIĄ kłamst przebija chyba wszystkich. Myślę że może po prostu ten facet składa za dużo obietnic bez pokrycia, no ale takie gadanie zobowiązuje, więc sam sobie zasłużył na miano kłamcy.

Kłamst można wymienić sporo, ale wystarczy kilka tych najważniejszych:
- premier mówił że podnoszenie podatków jest ostatnią rzeczą jaką zrobi i że uważa to za najgorszą rzecz jaką moża zrobić ( no cóż zrealizował ten najgorszy scenariusz )
- premier obiecywał jesienną ofensywę legislacyjną ( na zapowiedzi się zakończyło, a ofensywa została przeprowadzona na kasę przyszłych emerytów poprzez grzebanie przy OFE )
- w swoim expose premier zapowiadał usprawnienie państwa poprzez zmniejszanie liczby urzędników i niepotrzebnych instytucji ( no cóż znowu zrobił na odwrót )

Tego można wymieniać wiele, ale wszystko daje jasny obraz że facet kłamie, kłamie i jeszcze raz kłamie. Jako obywatel NIE UFAM MU, i jak dla mnie jest jednym z najgorszych premierów w ostatnim czasie.

Żeby nie było to dodam że strasznie wkurzył mnie też Kaczyński kiedy kłamał że nigdy nie zostanie premierem gdy jego brat zostanie prezydentem. Obaj razem z Tuskiem są na podobnym poziomie obłudy i kłamstwa. Nie ufam żadnemu z tych jegomości. Wg mnie takich ludzi nie powinno być w polityce.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Siwek_wp2
 Wysłana - 23 styczeń 2011 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

uważam Tuska za 'małego Putinka' .. a lubię autokratyzm ..to taki kolej rzeczy mi sie podoba, ...jako człowiek

co do klamstw .. polityka ..

co do ogarnianią swoich żołnierzy .. jak dla mnie elegancko sprawdza sie jako kierownik tego burdelu ..

...widze niebo, nie mysle...

edebede69
 Wysłana - 23 styczeń 2011 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie myśli przyszłościowo, załaezy mu jedynie na utrzymaniu władzy i na słupkach w mediach, jest zbyt słaby żeby reprezentować nas na arenie miedzy narodowej.

"Owszem normą jest że każdy praktycznie polityk kłamie, ale Tusk ILOŚCIĄ kłamst przebija chyba wszystkich. Myślę że może po prostu ten facet składa za dużo obietnic bez pokrycia, no ale takie gadanie zobowiązuje, więc sam sobie zasłużył na miano kłamcy."
^sama prawda, sog

"co do klamstw .. polityka .."
To że obecna polityka wgląda jak wygłada(oparcie na populizmie i propagandzie,PR) to wcale nie oznacz ze trzeba tolerować takie chowania a wręcz przeciwnie trzeba takie cos nagradzać nie odaniem głosu na niego i jego partie, tym bardziej ze sam Tusk nie chce robić polityki (na tym haśle opierał kampanie wyborczą swojej partii ) a ludzie i tak oddają na niego głosy przez takie coś tracę wiarę w społeczeństwo

Zmieniony przez - edebede69 w dniu 2011-01-23 11:01:23

prezes3
 Wysłana - 23 styczeń 2011 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Więc ode mnie Tusk i jego rząd to najgorsze co mogło spotkać polaków w powojennej historii. Jak kolega spomniał kłamie strasznie. On nawet jak milczy to łże. Z expoze nic nie spełnione. Gdzie ta druga irlandia i wracający Polacy z emigracji. "my nie będziemy sięgać do waszych portfeli" - a podatki w górę. Stocznie zrujnował wszytko chce prywatyzować, pozbawia Polskę majątku narodowego. Polecam się zainteresować jak już dawno temu jak działał w KLD rozwalił bardzo nowoczesną papiernię którą nam kanadyjska firma wybudowała i kosztowała ponad 65 mln dolarów. Tusk puścił ją za bezcen, kupili amerykanie i sprzęt wywieźli do siebie. A słynna nocna zmiana i obalenie rządu Olszewskiego który się sprzeciwiał prywatyzacjom. A teraz ciągle błaźni się na temat katastrofy i opluwa Macierewicza a jak na złość co mówi Macierewicz okazuje się być prawdą i co raz to nowe nieznane fakty wychodzą. Oj dużo można by o tym typku mówić.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym s

ziemon
LADY
 Wysłana - 23 styczeń 2011 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Oj dużo można by o tym typku mówić.

no to właśnie tu jest m.in. na to miejsce
tak urwałeś wyliczankę...

Zmieniony przez - ziemon w dniu 2011-01-23 20:05:16

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 23 styczeń 2011 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie ta druga irlandia i wracający Polacy z emigracji.

Raczej gdzie rozsadek Polakow, ktorzy w takie rzeczy wierza, tak jak w 3 miliony mieszkan itp.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

xpander
 Wysłana - 23 styczeń 2011 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

Stocznie zrujnował wszytko chce prywatyzować, pozbawia Polskę majątku narodowego.

Premier kiepski (a w zasadzie lepsze byloby okreslenie- strachliwy i bezczynny w podejmowaniu decyzji), ale to co u gory ?
Orientujesz sie jak stocznie padaly?
Co znaczy 'pozbawia majatku narodowego'?
Prywatyzacja to zlo?! Ciekawe.

Znawca -

Camillus2
 Wysłana - 23 styczeń 2011 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ten człowiek gdyby miał honor to chociaz za nie przygotowanie lotnisk zapasowych przez BOR i całej wizyty Kaczynskiego razem z genarałami powinien strzelic sobie tak samo jak szefowie wywiadu wojskowego i szef BOR-u z nadzorującym ministrem w łeb. Ale po takiej zgrai to tudno tego oczekiwac.

Poza tym jak kiedyć Tusk stanie przed Trybunałem Stanu to będzie trzeba skrócić akt oskarżenia, bo po 2 tygodniach nikt nie będzie pamiętał co było na początku.

Znawca -

Kisielu
 Wysłana - 23 styczeń 2011 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie j/minner

Dodam jeszcze, że Tuskowi świetnie wychodzi kreowanie wizerunku dobrego papy - "ja nie winny, to kto inny". Ładnie zaciera kłamstwa i afery; jego poprzednikom dużo bardziej błahe sprawy nie uchodziły tak łatwo.
Nie bez znaczenia jest oczywiście obecna sytuacja na scenie politycznej, bo media skupiają sie na czym innym, ale to i tak zadziwiające.
Trafił w dobry moment, bo widocznie wg ogółu społeczeństwa nie ma lepszego kandydata od tego ryżawego baranka. I tak sie ślizga.. co będzie zobaczymy.

Zmieniony przez - Kisielu w dniu 2011-01-23 23:44:38

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Premier Donald Tusk

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14