FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3819 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Prezent z okacji obrony magisterskiej 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Prezent z okacji obrony magisterskiej"   

Kosiu9
 Wysłana - 14 lipiec 2015 10:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Moja współlokatorka broni swoją pracę magisterską na dniach. Pomyślałem, że fajnym pomysłem jest danie jej jakiegoś prezentu w tej okazji na pamiątkę. Myślałem, może o jakiejś biżuterii, jednak to wydaje mi się bardzo oklepanym pomysłem (i trochę zbyt drogim), natomiast też zwykły bukiet kwiatów uschnie po tygodniu i nic z niego nie zostanie. Jak myślicie co mógłbym jej dać z takiej okazji ?Dodam, że ona studiuje filologię polską

wodazkranu
 Wysłana - 14 lipiec 2015 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Kupony do maka, niech się przyzwyczaja

cycling master

phimosis est a victo

poley
 Wysłana - 14 lipiec 2015 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

Haha, nie przesadzajmy z tym makiem 😉 Może jak studiuje filologię polską to jakiś elegancki długopis lub pióro z jakimś grawerem? Coś takiego na pewno jej zostanie na pamiątkę.

veradonna
 Wysłana - 14 lipiec 2015 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie się wydaje, że długopis też już powoli staje się oklepanym pomysłem. Zresztą teraz i tak pewnie jak coś będzie pisała, to będzie to robiła na komputerze ;) Mnie się wydaje, że możesz uderzyć w taki pomysł jak kryształowa statuetka. Ostatnio stała się bardzo modnym pomysłem na prezent z różnorodnych okazji. Zwłaszcza, że możesz na niej wygrawerować jakiś specjalny napis, który ją spersonalizuje.

Kosiu9
 Wysłana - 15 lipiec 2015 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie myślałem o takim długopisie, jednak faktycznie, teraz to większość rzeczy pisze na kompie. A co do tych kryształów to jeszcze o nich nie słyszałem. Możesz veradonna pokazać jak to wygląda?

Domel1
 Wysłana - 15 lipiec 2015 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi się, że C chodziło o coś takiego
http://www.krysztaly3d.pl/img/produkt/roza_3d_elegancji_na_prezent_dla_kobiety_800x800.jpg">
]>
Możesz sobie wybrać statuetkę z dowolnym motywem i wygrawerować na niej jakiś napis, np. datę obrony Twojej współlokatorki. Wydaje mi się, że skoro studiuje filologię polską to coś takiego jej się powinno spodobać ;)

Sweet69
 Wysłana - 16 lipiec 2015 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Elegancki długopis to zawsze dobry pomysł
ale to droga sprawa, jak biżuteria.

Jak chcesz iść w stronę zbieraczy kurzu typu statuetka, sprawdz czy ona lubi takie rzeczy;)

Kosiu9
 Wysłana - 17 lipiec 2015 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Lubi, lubi takie rzeczy własnie :) Na jej półkach jest pełno pamiątek z nad morza w postacie różnych figurek ;)
Domel1 coś ci się zdjęcie dziwnie wkleiło, patrzyłem na necie, o taka statuetkę ci chodziło?

Domel1
 Wysłana - 17 lipiec 2015 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

O faktycznie, nie zauważyłem, że coś się źle wkleiło ;/ Jednak tak, dokładnie o taką statuetkę mi chodziło.

Thomy20
 Wysłana - 18 lipiec 2015 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy jakie będziesz miał korzyści z tego prezentu jak ładna ta studentka i chętna to drogi prezent się opłaci.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Toysbox
 Wysłana - 28 wrzesień 2015 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Na takie okoliczności uniwersalnym i dobrym prezentem jest na pewno bukiet kwiatów bądź czekoladki. Dobrym pomysłem są także różnego rodzaju kosze upominkowe, w których znajdują się takie produkty jak kawy, herbaty, czy bombonierki.

Duży wybór zabawek na ToysBox.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Prezent z okacji obrony magisterskiej

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Matura-matematyka | Przelicznik Giertycha skrzywdzi dobrych uczniów | cwiczenie ?! | Realizacja dźwieku i tym podobne - gdzie na Slasku ? | pomysl na studia | praca po historii, kulturoznastwie, politologii? | Gdzie studiować socjologie w Krakowie ? | Uczelnia dla kolegi. | Konkurs wiedzy o UJ | Praktyki | Pierwsze wrażenie z technikum | pomocy ! [ pilne ] | Urlop dziekanski:>?... | studia-kolokwia,egzaminy...zaliczenia | Rezygnacja ze studiow, a platnosc czesnego | Gdzie do liceum ... ? | telefon do 400 zł | dziennik politologa | Gazybajewa | maicraft | mazda 6 | wiadomości po angielksu | wiadomości po angielsku | wiadomości | streszczenie pana tadeusza | chio1 | kprg | streszczenie pana tadeusza | kłótnie | środki przedłużające wytrysk | perrectum | Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 | asus xonar | prawiczkiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.