FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1210 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Prezerwatywy 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Prezerwatywy"   

LubieJescK
 Wysłana - 25 lipiec 2006 22:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nurtuje mnie takie pytanie no więc mam zamiar zaczac wspolzycie z moja dziewczyna jestem dosc mlody ale nie o to pytanie chodzi mi o to czy sa jakies rozmiary prezerwatyw dostepne? bo condomy zawsze mi sie wydawaly takie duze a moja kuska ma 14 cm dlugosci to nie duzo dlatego kieruje to pytanie do znawcow sa jakies specjalne mniejsze gumy?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 lipiec 2006 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

BYŁO! [http://www.insomnia.pl/temat173465/] !!! szukajka

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 25 lipiec 2006 23:01       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat173465/]

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Prezerwatywy

Warto przeczytać: orgasmus stoper | Boli...:( | czy jest to normalna sytuacja??? | MAMY CIE!!! %-) | YASMIN - ZAMOŚĆ | przez przypadek 2 pigulki w 1 dzien. Co robic? | The best of... :) :) :) | Mama nojej koleżanki | bol jajnikow po solarze | PROBLEM!!! | Tabletki a badania krwii | Miłość bezwzględna u dziewczyn? | wkurzenie and oburzenie | "cycki", "piersi", czy jak tam kto woli ... | płeć na forum | nowy rodzaj myszki | ckm 2017 | deerhunter | adidas | tajemnice księżyca | makler | Ewa lola | Paweł Mróz | Jak wsadzić żeby nie zabić czyli jak rozdziewiczyć laskę | jak rozdziewiczyć laskę | Miecio1906 | kultowe | Ojciec | wisła kraków | veckas | kia sportage 166km benzyna | kia sportage 166km benzyna 2014r | kia sportage 166km benzyna 2000 cm | ashley graham | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.