FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3881 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Priorytet/y 
[powiadom znajomego]    
Autor "Priorytet/y"   

Lorant
 Wysłana - 15 luty 2010 20:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
pytanie jakie dzisiaj nasuwa mi się, które prześladuje mnie od dłuższego czasu to priorytet/y w życiu.
Człowiek dorastając szuka własnego miejsca na Ziemi.
Jedni biegną ślepo ku zasobom materialnym, niektórym wystarczą sprawy duchowne. A jeszcze inni próbują w tym zabieganym/konsumpcyjnym świecie znaleźć porozumienie między dwoma sprawami.

Jakie są wasze priorytety?
Co byście chcieli zdziałać, osiągnąć w życiu?

Temat jak rzeka, zapraszam do dyskusji.

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 15 luty 2010 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

Być obrzydliwie bogatym i powszechnie szanowanym.
Jedno życie mam i takie jego rozwiązanie wydaje mi się być najciekawsze

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Angel...
 Wysłana - 15 luty 2010 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym chciala znalezc taki sposob postepowania, aby ludziom wokol mnie, ktorych szanuje i mi bylo jak najlepiej.

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2010-02-15 21:27:57

Kejmyk
 Wysłana - 15 luty 2010 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Moim priorytetem jest doskonalenie samego siebie w każdej dziedzinie życia. Staram się czerpać i wnioskować jak najwięcej, osiągnąć zarówno odpowiedni statut materialny, jak i umysłowy. Staram się poznawać świat, czym starszy jestem, tym moje zainteresowania gęstnieją, które chcę doprowadzić do wysokiej jakości. Pokonywać własne lęki i słabości, przesuwać granicę swojej ludzkiej nieudolności. A pomiędzy wierszami dobrze się bawić ..

Po prostu staram się być lepszym człowiekiem.

INSOMNIA
 Wysłana - 15 luty 2010 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Uzyskać stabilność finansową i absolutną niezależność. To pozwoliłoby mi na doskonalenie się w pewnych aspektach życia oraz jak Kejmyk dobrze bym się bawił od czasu do czasu.

Sadomaczo
 Wysłana - 15 luty 2010 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Być obrzydliwie bogatym i powszechnie szanowanym.
W zasadzie jedno wyklucza drugie. Cudze bogactwo budzi zazdrość, a tym bardziej w Polsce. ...Chyba, że nie chodzi o szacunek a zwykłe włażenie w dupę przez innych ludzi, którzy chcą na kimś osiągnąć swoje korzyści. Oczywiście nie muszę tłumaczyć, że tacy w naszym społeczeństwie z reguły śmieją ci się w twarz a za plecami obrabiają dupę i czekają na pierwsze lepsze Twoje potknięcie?.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2010-02-15 22:43:37

INSOMNIA
 Wysłana - 15 luty 2010 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

A taki Kubica? Trzepie niezłą kasę. W moim mniemaniu jest obrzydliwie bogaty (być może na kimś nie robi to wrażenia) i powszechnie jest szanowany.

Wiadomo, że znajdą się wyjątki i ktoś stwierdzi, że go nie szanuje. Znajdzie się też taki co powie właśnie, że nie jest on obrzydliwie bogaty.
Takie wyjątki potwierdzają regułę.
Dla szaraków Kubica jest dzianym, szanowanym człowiekiem.

Sadomaczo
 Wysłana - 15 luty 2010 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Kubica to właśnie taki wyjątek spośród obrzydliwie bogatych, z resztą jest szanowany nie ze względu na kase, ale za zachowanie. Ma wizerunek faceta z zasadami, skromnego i honorowego po za tym ma talent, tym sobie zasłużył na prawdziwy szacunek. Od początku powtarzał, że jego priorytetem nie jest wcale kasa, ale ściganie się i radość jaką ma z tego.

Lepszym przykładem są "gwazdki holiłudu" i inne "superstary". W dodatku w większości pokazują, że kupa kasy jako główny cel psuje człowieka a zamiast radości daje tylko jej efekt placebo.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2010-02-15 23:08:48

INSOMNIA
 Wysłana - 15 luty 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ale Olo nie napisał, że chciałby być powszechnie szanowany za to, że będzie obrzydliwie bogaty

Skoro Kubica to taki wyjątek to być może Olo chce być też właśnie takim wyjątkiem

Sadomaczo
 Wysłana - 15 luty 2010 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

Celem Olo jak sam powiedział jest gruba kasa. Nie spotkałem w życiu jeszcze przypadku, kogoś kto ponad wszystko dąży do grubej kasy a przy okazji cieszy się powszechnym szacunkiem.
Dążenie do pewnych celów, w życiu jest schematyczne, tzn powoduje, że w człowieku ujawniają się pewne typowe cechy charakteru.

Np skrajni materialiści są zwykle sknerami.

Abstrahując, zdziwileś mnie bo twoje podejście do priorytetów jest jeszcze w miarę zdrowe.
Niezależność i stabilizacja.

Ja osobiście bym dorzucił do tego jeszcze rodzinę i ciekawy tyb życia, który nie robi z nas szarej masy idącej do roboty na 8 wracających o 16 a resztę czasu wlepiających się w TV.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2010-02-15 23:22:54

INSOMNIA
 Wysłana - 15 luty 2010 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Pospierałbym się jeszcze ale nie jestem adwokatem Olka

To dziwne, że mam takie priorytety?

Ja ogólnie mam zdrowe podejście do wielu spraw

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Priorytet/y

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Reinkarnacja... | Łuki gratulacje! | Sztuka Życia | różaniec | Możecie dokończyć? | „ESTETYKA – aprobujący opis” | Teoria determinacji i wolności człowieka | skojarzenie czy wizja Michała Anioła | Pytanie do inteligentnych katolików! | KOBIETA CZY LASKA | Wyznanie Wadowickie? | Pieklo ? | Kult świętych a dekalog | Cytaty | Życie jest walką | Czy macie jakies swoje teorie...? | p_q | hyc | ziuek43 | funky | breanne ashley | TeGej | Czujnik Abs w audi | pistolet | migdały | roxy22 | roxy | rex | Bankier | oficer nawigacja | Wróżbta Maciej | pobicie | saa | sterydy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.