FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 30311 razy ¬

ROZRYWKA | Multimedia
Prison Break - Polsat 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Super serial!!! 
Ujdzie 
Dno 
Nie oglądam 
Ssij %-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Prison Break - Polsat"   

mleqs
mleko
 Wysłana - 29 styczeń 2007 01:24    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Postanowiłem założyć posta o Prison Break dla tych, którzy dopiero zaczeli oglądać ten serial na polsacie. Możecie wyrażać tu swoje opinie na temat filmu oraz komentować kolejne odcinki.
Jeśli chodzi o mnie to pierwsze 2 odcinki wywarły na mnie pozytywne wrażenie, dobra idea, trzyma w napięciu i mam nadzieję, że będzie jeszcze ciekawiej
Czekam na opinie.

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Specjalista -

AdexN
 Wysłana - 29 styczeń 2007 01:34      [zgłoszenie naruszenia]

sam mialem zalozyc temat o tym serialu ale uzylem wyszukiwarki i dalem sobie siana.

serial swietny, wciagnal mnie niesamowicie.

Zmieniony przez - AdexN w dniu 2007-01-29 01:40:53

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

Angel...
 Wysłana - 29 styczeń 2007 01:44      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie tez mi to chodzilo po glowie

jak najbardziej jeden z lepszych seriali Polsatu, jak napisal mleqs trzyma w napieciu, ma ciekawa i zlozona, lecz nie zbyt skomplikowana fabule, bardzo fajna gra aktorska (juz o urodzie coponiektorych nie wspomne ) 5+

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2007-01-29 01:45:06

Znawca -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 29 styczeń 2007 03:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wg. mnie jest to serial dla ludzi bardzo nie skomplikowanych (np. amerykanów) niketóre rzeczy rozbawily mnie do łez ogólnie rzecz biorąc beznadzieja i nie prowokujcie mnie zebym dawal argumenty bo mam ich sporo

25 letni architekt ktory zaprojektowal wiezienie( w sumie wygladajace na stare) w dodatku to ten koleś już wykładal na uczelni

zero jakiejkolwiek intrygi (kto go wrobil to juz wiadomo od samego początku)

wszystko jest żałośnie tłumaczone krok po kroku zeby czasami widz nie musial sie przemęczać

Ogólnie dla debili

pozdro

gorsze od supermana

Piłsudczyk.

Znawca -

Angel...
 Wysłana - 29 styczeń 2007 03:24      [zgłoszenie naruszenia]

gokacy - niestety zyjemy w czasach kiedy wszystko mamy podane na tacy i nie musimy sie wysilac na skomplikowane teorie na jakis tam temat

choc akurat tutaj sie z Toba nie zgodze, moze film nie jest zbyt skomplikowany, ale na pewno nie jest dla debili )

a biorac pod uwage inne seriale puszczane przez Polsat ("Świat Według Kiepskich", "Świat Według Bundych", "Daleko Od Noszy") to trzeba przyznac ze ten jest mega zlozony i zmuszajacy nas do nieustannego myslenia i analizowania sytuacji

Znawca -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 29 styczeń 2007 04:36      [zgłoszenie naruszenia]

"Świat Według Kiepskich", "Świat Według Bundych" są za***isci

opierając sie na tym co mowi moj ziomek to najlepszy w polskiej telewizji to: Oficerowie no i chyba taka prawda choc ja tam widzialem moze z 5 odcinkow ale napewno byl lepszy od Prison Shitu

patrząc na to zdjecie co mleqs wklejil to stwierdzam ze to jest conajmniej śmieszne... patrzcie jak to wogole kurva wyglada

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2007-01-29 04:36:58

Piłsudczyk.

Znawca -

sandmann21
 Wysłana - 29 styczeń 2007 08:17      [zgłoszenie naruszenia]

25 letni architekt ktory zaprojektowal wiezienie( w sumie wygladajace na stare) w dodatku to ten koleś już wykładal na uczelni

Przeprojektował. I nie koleś tylko jego firma. I ten koles ma pewne talenty o których nie bede wspominał bo moga popsuc zabawę z ogladania.

zero jakiejkolwiek intrygi (kto go wrobil to juz wiadomo od samego początku)

No nie wiem...

Nie doszukujcie sie w serialu który ma dostarczać rozrywki jakis super skomplikowanych, super realnych rozwiazań. W PB jest masa nieprawdobodobnych zwrotów akcji, przypadków i rzeczy które nie mogły sie zdarzyć w prawdziwym świecie ale o to chodzi. To jest serial rozrywkowy i jako taki spisuje sie znakomicie.
Suspend your disbelief- zaakceptujj fikcje.

Chcesz prawdziwego wiezienia? Obejrzyj National Geographic.

MAFIA INSO%-) -SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW
LEWIS HAMILTON DZIAŁU "MULTIMEDIA"
INSOMNIA 2529
BOŻE BROŃ

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 29 styczeń 2007 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

powiem krótko... sam pomysł jest dobry, choć tez nie jest jakos specjalnie oryginalny i spokojnie mozna by go zmieścic w 5 - 6 odcinkach...

samo wykonanie gorsze....

ale w porównaniu z resztą gniotów w TV - to ujdzie

Gorkin_1
 Wysłana - 29 styczeń 2007 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

Prison break, Lost i Oficerowie, to jak dotąd w moim mniemaniu nalepsze seriale emitowane w telewizji polskiej. Nie możemy oczekiwać w takich filmach zbyt zawiłej fabuły, gdyż większość widzów nie portrzebuje tracić czasu na myślenie. Z założenia film ma być rozrywką, z deczka komercyjną, ale niekoniecznie edukacyjną.
Dla ambitnych i żądnych prawdziwnych tajemnic forumowiczów zachęcam niekoniecznie do rozwiązywania szarad, ale na pewno do zagłębienia się w liczne ksiązki, chociażby kryminały. Tam znajdziemy wiele prawdziwych, iście niemożliwych do rozwiążania łamigłówek, a do tego nasza wyobraźnia na tym skorzysta, bo jak wiemy telewizja nie jest jej najlepszym przyjacielem. Pozdro dla wszystkich obiektywnych ocen na tym gronie

"Wiele osób boi się przyznać, że ich życiem kieruje szczęście"

Grejpfrut
 Wysłana - 29 styczeń 2007 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dobry serial ale nie bede czekał na Polsat tylko posciągam kopie zapasowe z neta

mleqs
mleko
 Wysłana - 29 styczeń 2007 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się z większością, że nie powinno się wiele wymagać od serialu. Ma on dostarczyć nam rozrywki, potrzymać w niepewności, zaskakiwać. Fabuła może i prosta, ale na pewno stanowi ona tylko wstęp do całości, tak jak w Lost katastrofa samolotu i rozbitkowie na wyspie - motyw równie oklepany. Poczekamy - zobaczymy

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 57 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prison Break - Polsat

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57