FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 991 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Prośba o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prośba o pomoc"   

el - passo
 Wysłana - 28 luty 2010 14:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Znalazłem 3 modele samochodów które mnie interesują. Na zdjęciach wszystko wygląda ok, sprzedawcy (handlarze) zapewniają, że wszystko jest tip top. Jednak wiadomo jak to jest.
Świnoujście, Gniezno i Gdańsk. W tych 3 miejscowościach znajdują sie samochody które mnie interesują.
Mieszkam na śląsku, pracuje i nie chce jechać w ślepo całą Polske.
Czy ktoś z Was mieszka w tych okolicach? Chciałbym się z kimś ugadać aby ten mógł w wolnej chwili podskoczyć, zobaczyć te auta. Zależy mi tylko na sprawdzeniu środka samochodu czy nic nie jest rozwalone, popękane, czy elektronika działa, czy żaden element blacharski nie jest popękany, wgniecony itp. Generalnie tylko rzucić okiem bo stan silnika czy zawieszenia już w miare możliwości będę sprawdzał sam.
Proszę o odpowiedzi i jeśli ktoś się znajdzie to ja się z nim skontaktuje. Oczywiście oddam te pare groszy za paliwo na jakąś dobrą flaszkę.

hulk997
 Wysłana - 28 luty 2010 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

na bezwypadkowe.net są kolesie którzy za 100 zł oglądają auta i zdają z oględzin pełne sprawozdanie z opisem i zdjęciami. Myśle, że to dobra opcja dla ciebie.

el - passo
 Wysłana - 28 luty 2010 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Hulk dzieki, sog.
Przeglądam czasami tą strone ale nie wiedziałem, że są tam tacy ludzie.
Znasz może ich nicki, maile, numery gg czy jakąś inną forme kontaktu?

MartekGKS
 Wysłana - 28 luty 2010 19:01       [zgłoszenie naruszenia]

goscie z bezwypadkowych Tytan - Trojmiasto, Mik3sz na Gniezno (cala wlkp) owca_st Szczecin i okolice.
pisz w ich tematach, tam jest wszystko opisane
[bezwypadkowe.net/f275/sprawdze-auto-okolice-szczecina-goleniowa-stargardu-szczec-wojew-zach-pom-5135/]
[bezwypadkowe.net/f274/gniezno-wrzesnia-slupca-w-sytuacji-ekstremalnej-poznan-5160/]
[bezwypadkowe.net/f270/pomoge-w-ogledzinach-aut-w-3-miescie-i-okolicach-7369/]

Zmieniony przez - MartekGKS w dniu 2010-02-28 19:04:13

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prośba o pomoc

Warto przeczytać: 20kpln | Fiat Uno czy Golf II, ocencie %-) | Niema jazdy bez gwiazdy ? | Takiegho auta szukam... | Dobry kask | auto dla kolegi, z wiekszej oferty lepszy wybór | Auto dla DJ'a | Autko do 32k | malczak, cinkus itp. | Auto na początek dla wysokiego kierowcy ;) | Alfa Romeo 147 1,9 JTDm | nissan 350z lub inny | sportowe do 15 tys. | jak to jest z tymi papierami..?? | vw golf 3 GTD | Renault Vel Satis 3.0 dCi Initiale | torował | ewa sonnet ines cudna | iza | wasze nudesy | opowiadanie zdrada | homo hetero | anna lucinska | sex mielno impreza | sex mielno impreza 0918 | dwa | seks mama syn | seks syna z matka | beatsfactory | delta | czarny | rosyjskie forum | miasta przeprowadzić | nurse | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.