FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3603 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Prośba o poprawę błędów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prośba o poprawę błędów"   

marcel900
 Wysłana - 7 czerwiec 2014 22:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, uczę się angielskiego od dość niedawna i ostatnio dostałem na uczelni zadanie do wykonania. Prosił bym o ocenę i ewentualną poprawę błędów w moim tłumaczeniu.

Temat: shopping in a supermarket and the local shop. how do the influence each other

Zakupy w supermarkecie i lokalnym sklepie różnią się od siebie paroma zasadniczymi kwestiami. W supermarkecie robimy zakupy większe. Zaletą takich zakupów jest duża swoboda klienta. Możemy dotknąć, powąchać a niekiedy i nawet skosztować kupowany przez nas produkt. Wadą natomiast jest częste kupowanie produktów niepotrzebnych z powodu oddziaływujących na nas różnych zagrywek psychologicznych. Długi jest również sam czas zakupów. W lokalnych sklepach zaletą jest dobra lokalizacja i krótki czas zakupów. Natomiast wadą są wysokie ceny i małą różnorodność produktów. Podsumowując sklepy wpływają na siebie w niewielkim stopniu ponieważ inna jest specyfika klienta do którego trafiają.

Shopping In supermarket and local shop have a few fundamental differences. In supermarket we make shop bigger. Advantage of such shopping is big freedom client. We make touch, smell and sometimes even we make cost product purchased by us. Defect while is frequent buying products unnecessary due to an interacting different psychological licks. Also is long time shopping. In local shop advantage is good location and short time time shopping . Defects are high prices and small variety of products. Summing shops influence each other in small degree because different is specificity client which to being taken at.

Zen-40
 Wysłana - 8 czerwiec 2014 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

na moje oko wszystko jest okey.

MrMojo
 Wysłana - 8 czerwiec 2014 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

^

Temat nie ma sensu i nawet w nim są błędy )

Jak dostałeś na uczelni, to powinieneś być w stanie napisać to PRZYNAJMNIEJ trochę lepiej niż google translator, a tu...?

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

marcel900
 Wysłana - 8 czerwiec 2014 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety nie miałem nigdy wcześniej angielskiego, jestem z rocznika który uczył się w szkołach rosyjskiego.
MrMojo
błędy są w źle zastosowanych czasach czy coś z samym słownictwem nie tak ?

INSOMNIA
 Wysłana - 8 czerwiec 2014 22:34       [zgłoszenie naruszenia]

Źle podobierałeś słownictwo,do tego pomieszałeś szyki w zdaniach.Ale jeśli uczysz sie od niedawna,to może na jakąś trójeczke styknie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prośba o poprawę błędów

Warto przeczytać: ANG sprawdzenie opisu | Niem, list do sprawdzenia | Proszę o sprawdzenie pracy | [ang] Jedno zdanie | [niem] list - tłumaczenie | opis obrazka ang | We was/we were | List | pomocy, bo jutro zostanę stracony!!!!!!!!! | modlitwy po angielsku | [NIEM] Sprawdzenie zdan. | text do przetlumaczenia (raczej trudny) | [niem] fragment tekstu do przetłumaczenie | teksty z freestyle | Don't got / didn't get | Proszę o sprawdzenie tekstu po nimiecku | facebook to | _lauviah_ | chomikuj | podryw | uwodzenia | legalizacja | rrk6egq0b11u5y | azteka | KAROLINA MOTYLEWSKA | joanna brodzik | waga kuchenna | KAROLINA | aqua di gio | buty na balety | loreal men expert | tapety na pulpit | SlodkaNutella | faust | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.