FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2164 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem, zauroczenie i głupia rzecz. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem, zauroczenie i głupia rzecz."   

Waxon
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A więc chciałem przedstawić mały problem, opiszę wam o co mi chodzi.

Zauroczyłem/zakochałem się w pewnej, bardzo ładnej dziewczynie, którą widuje 2x w tygodniu. Znałem jej imię. Gdy spotkałem ją postanowiłem się wziąść za siebie. Z początku tylko na nią patrzyłem ale gdy ją spotkałem, nie przedstawiając się podbiegłem do niej i walnąłem jak ***** prosto z grubej rury tekstem "..dasz swój numer...?". A gdy otrzymałem, od razu odszedłem nie dając jej swojego. Puściłem parę esemesów na które nie zostało odpisane. Nie widziałem jej okres czasu. Teraz ją znowu widzę i nie wiem co już robić gdyż bardzo mi zależy. Wstydzę i boje się z nią gadać bo nigdy nie miałem dziewczyny ani kontaktów z dziewczyną, a poza tym gdybym coś źle powiedział, mógłbym zepsuć kontakt.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

potargany
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

jestes pewnien ze to jej numer

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Cwaniara
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Wstydzę i boje się z nią gadać bo nigdy nie miałem dziewczyny ani kontaktów z dziewczyną, a poza tym gdybym coś źle powiedział, mógłbym zepsuć kontakt.
Jak to mówią do odważnych świat należy. Pomyśl co ci szkodzi? Spróbuj, a nóż widelec się uda

Jeśli będziesz zbyt wiele oczekiwać od ludzi, spędzisz resztę życia jedząc sam.

Game_Boy
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie jak bym widział siebie samego rok temu.
Z początku tylko na nią patrzyłem ale gdy ją spotkałem, nie przedstawiając się podbiegłem do niej i walnąłem jak ***** prosto z grubej rury tekstem "..dasz swój numer...?"
Mogłeś najpierw zagadać, a dopiero później zapytać o numer. Albo najlepiej od razu ją gdzieś zaprosić, a tak to ją tylko spłoszyłeś. Jak jest teraz wolna to działaj. Powodzenia.

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

Specjal888
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

No faktycznie popsujesz kontakt, którego nigdy z nią nie miałeś, skoro nigdy z nią nie rozmawiałeś nawet

Zzz....
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

ile macie lat ?
Jestes pewny, ze dobry numer masz ? Zadzwon do niej zamiast glupie smsy pisac.
Jak na uczelni laski chcialy zebym sie z nimi numerami wyminil, ze niby jakies wyniki im przeslal - chociaz byly ogolnodostepne w necie a zaraz po otrzymaniu numery jakies pierdoły pisaly z calusami itd. to tez nie odpisywalem... ale wkurvione chodzily
Pozniej byly na kazde zawolanie, bo im na ambicje tym wjechalem...

Znawca -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym na Twoim miejscu sobie odpuścił, zakładając, że ona dała Ci swój prawdziwy numer, to
po pierwsze zj3bałeś poprzez pisanie do niej, a nie zadzwonienie
po drugie, olała Cię bo nie odpisała
po trzecie, jak nie ta, to inna

a więc zapomnij o niej i żyj dalej, rozdglądaj się za inną, idź do klubu, poznaj kogoś etc

a i nie popsułeś kontaktu, Ty po prostu nie wykorzystałeś sytuacji do stworzenia go

Zmieniony przez - fenol_one w dniu 2009-08-15 22:44:37

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Kordecki
 Wysłana - 15 sierpień 2009 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

A ja Wam powiem, że pisanie do dziewczyn było dobre jak miały 15-16-17 lat później niestety widzę esmeski nie są dobre.

Z resztą żeś z***ał podryw, takim wyskokiem, wymyśliła jakiś numer na poczekaniu znając życie ;)

Specjalista -

Waxon
 Wysłana - 15 sierpień 2009 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ale muszę wam powiedzieć, że przez to co zrobiłem, zyskałem doświadczenie :D

TeGej
 Wysłana - 15 sierpień 2009 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

i tak cie oleje

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

Zzz....
 Wysłana - 15 sierpień 2009 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba bylo od razu sie pytac co zrobic zamiast prawdopodobnie stracic szanse zaliczenia fajnej laski(podejrzewam)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem, zauroczenie i głupia rzecz.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: jego lęk | "Ile dałbym by zapomnieć CIę" | chora przyjazn... | co o tym myśleć?? | cofnac czas | help.. | heh | Byo i jEst .. [ iSkrzy ] | Frajerstwo. | Blokada wewnetrzna- jak ja pokonac??? | Co takiego mam w sobie? ;d | prosze pomuzcie proszeeeee | leje na to | Komplementy | mądre słowa | dziwny przypadek | kiniasz | test alkoholowy | nadże | modelarstwo | drukarka laserowa | lubrykant | kiedy są wyniki z wywiadu zorganizowanego | bitcoin | pyrkon | chanel mademoiselle | metro | walka dobra ze zA,em | poradnik ss | super skurwiel | pamiA Ttniki z wakacji | kupiA,eA] | disturbed1 | opowiadania gejowskie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.