FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2367 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem"   

yuki2
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jest sobie fajna dziewczyna której wykręcilem w zeszłym roku straszne świnstwo od kilku miesięcy kombinuje jak z nią pogadać nie bede ukrywał że zaczeła mi się podobać ogólem fajna laska ale ona niechce się ze mną spotkać, umówłem się z nią w piatek ale nieprzyszła nazajutrz dostałem sms-a ze musiała jechać do szpitalabo miała wysoką gorączke (niezła ściema)jednym słowem dziewczyna unika mnie jak ognia ludzie powiedzcie mi co mam robić bo oszaleje

AS Roma io non vivo senza te.....

TEKRON
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

a co to za swinstwo bylo....... moze bylo az takie ze ona juz nigdy nie bedzie chciala miec z toba do czynienia...

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

slaweh
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie, napisz co jej zrobiłeś to może coś sensownego doradzimy, bo bez tego trudno będzie ocenić sytuacje.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

yuki2
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

z jej siostrą wmawialiśmy jej ze taki kujon z mojej klasy się wniej zakochał ona uwieżyła i ale jak doszło co do czego kujon ją olał a ona się wściekła

yuki2
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie powiem dziewczyna miała obciach bo troche osób o tym wiedziało, a pozatym ten kujon to niezły przychlast

slaweh
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

No to musisz się postarać żeby zmieniła zdanie o facetach. Postaraj się ją rozweselić, ale nie wspominaj jej o tym kolesiu, chyba żę ona wspomni, ale staraj sieucinać te tamaty. NO i musisz na początku odbudować relacje między wami, żeby zobaczyła, że zmieniłeś sie i że nie zrobisz jej jeszcze raz tego samego numeru, a nawet innego. Będzie cię to troche kosztowało zachodu, ale czasami warto. Zastanów się czy jestes w stanie zmienić jej myslenie o tobie, bo na pewno ona ci nie zapomni tego co jej zrobiłeś.
Powodzenia.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

TEKRON
 Wysłana - 6 lipiec 2005 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

heheh powiem ci tak ze po czyms takim nawet jak by naprawde chciala sie z toba spotkac to tego nie zrobi bo zawsze bedziesz jej przypominac to zdazenie i to ze zostala tak potraktowana.....czyli jak dla mnie nic nie mozesz zrobic..... ale to jest rada ogulnikowa bo ja jej nie znam i nie wiem jaka ona jest......kobieta zmienna jest

yuki2
 Wysłana - 6 lipiec 2005 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

ona mnie unika nieprzychodzi na spotkania nieodpisuje na sms-y wczoraj przypadkiem jechałem przez park i ją zobaczyłem ale nie podchodziłem bo była w gronie przyjaciółek których ja nieznam ona sama niewychodzi z domu

TEKRON
 Wysłana - 6 lipiec 2005 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

no to jednak mam racje nic nie zrobisz i tyle..... odpusc i tyle...

Zmieniony przez - TEKRON w dniu 2005-07-06 23:09:42

yuki2
 Wysłana - 6 lipiec 2005 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

niemoge odpuścić bo ją kocham dopiero teraz to zrozumiałem

TEKRON
 Wysłana - 6 lipiec 2005 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

kochasz ja eheheh nie przesadzaj........ale dobra jak ja kochasz to zrob ci ci serce mowi tylko jej nie wyjezdzaj z textem ze ja kochasz bo pomysli ze cos z toba nie tak albo ze sie z niej znow zgrywasz........ale jak dla mnie nic juz nie zrobisz.....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem

Strony: 1 2 3