FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2003 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem.."   

ZwyklyNikt
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam..
Jestem z panna, strasznie mi sie podoba, jest zupelnie inna od mojej byłej.. tylko niestety jest to zwiazek na odległosc.. (ponad 600km) ostatnio do niej wpadłem.. ale coraz cześciej mam wrażenie że coś jest nie tak.. Gdy sie do mnie przytula, gdy sie całujemy.. wiem że jest w tym uczucie.. bo szmula inaczej to robi, a inaczej robi to ktos z miłosci.. to widac po oczach po zachowaniu.. ale nie o tym.. w każdym razie.. sadze że mnie kocha.. ale mam wrażenie że coś tu nie gra..
Ostatnio coraz cześciej nie ma czasu że mna rozmawiac.. tłumaczy się jakimiś głupimy wymówkami.. raz mi dała do zrozumienia że jej kumple się jej podobaja bardziej.. a potem mówiła że źle zrozumiałem.. teraz jak u niej byłem.. byłem 3 dni u niej w mieście.. z czego 3 dnia.. nie miałą czasu sie ze mna spotkac.. bo musiała do świat sie przygotowywac.. i ja sie pytam co mam robic? POkazac jej jak to byc zlewanym czy jak? Wielkim minusem jest to, że ja pokochałem.. przez co cieżko mi byłoby to rzucic.. chce troche powalczyc.. ale juz nie wiem jakiej broni używac..
Wqle dla tej panny rzuciłem palenie, a kto pali wie co to znaczy ;)
Prosze o pomoc ;)
Pozdrawiam

Robson.25
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

Akurat wiem co to znaczy palić

Pierwsza sprawa jest taka, że panna przejrzała na oczy i wie, że to nie ma sensu. Druga jest taka, że dała Ci do zrozumienia, że kręci ją ktoś inny, nie Ty. Odpuść ją sobie. Rozumiem, że możesz ją kochać ale nie trzymasz w ryzach tego związku. Zaczyna Cię przerastać
Zerwij, puki jeszcze możesz zrobić to z honorem.
albo
wycofaj się emocjonalnie i obserwuj ją, jej zachowania i reakcje. Chociaż podejrzewam, że na to jesteś za miękki

Ekspert -

WGM
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

I tak jest juz pozamiatane, pytanie tylko kiedy Ci to powie...

ZwyklyNikt
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz.. teraz mi napisala esa:
' Kocham Cie! Chciałabym byc teraz obk Ciebie i pokazac jak bardzo Cie kocham i jak bardzo Cie potrzebuje ' .. to ja naprawde nie czaje.. Wiesz.. po jej zachowaniu to własnie niedawno do niej doszło, że z tego coś może być.. wie... że jak bede chciał to sie ładuje w pociag i za 9 godzin jestem..
Może my sie jakos za***iscie nie rozumiemy? Ogolnie laska nie wychodzi na zadne imprezy, puby nic.. nie pije, nie pali... i jest to w sumie plus (jak i minus).. może to przez to? Ja swojego czasu lubiłem grubo popic ;)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

600 km I pewnie macie maks 20 lat-jakoś mnie nie dziwi w takim razie cała ta sytuacja

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

ZwyklyNikt: Dla mnie to plus akurat ale to dla mnie

Ale spójrz: Pisze Ci coś innego, a zachowuje się odmiennie. Uczucia są prawdziwe jeśli słowa i zachowania są spójne
Na moje oko leje farbę.

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2008-12-23 21:52:19

Ekspert -

ZwyklyNikt
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Znaczy ona ma w domu cieżko.. mówi że to wynika z tego.. dla mnie to jest dziwne.. bo wiele świadczy o tym że rzeczywiście cos czuje.. a niektóre zachowania ze ma zlane.. Z tego co wiem, to ma w domu rygor, jak karmelitanki w dawnej czechosłowaci.. tak młodsza jest dwa lata.. Nie wiem.. odpuszczac to.. czy teraz dac jej 3-4 dni totalnej zlewy i potem z nia porozamwiac, że miłoby było gdyby mnie doceniała, że sie staram i czesto czuje zlewany..
Ja wiem, ze wasze podejscie do bab jest: nie ta to inna, tez tak miałem, ale już mam dość.. chce miec kogoś stałego.. za niedługo ide na zawodowego i chce miec do kogo wracac...

Robson.25
 Wysłana - 23 grudzień 2008 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Moje takie nie jest ale z wiatrakami nie ma co walczyć

Słuchaj, sytuacja w domu nic nie zmienia. Wręcz przeciwnie, jeśli ma ciężko w domu to właśnie Ty powinieneś być dla niej odskocznią w trudnych dniach
Moim zdaniem nie ma co olewać, a później robić wyrzuty, że nie dzwoni, nie pisze i ma w dupie. Po co się starać? Niech ona też się poczuje. Jeśli odejdziesz, a ona powalczy to jest naprawdę duża szansa, że doceni to co ma. Jeśli nie- nie była dla Ciebie.

Tylko nie rób z siebie ofiary. Lepiej samemu niż się męczyć

Ekspert -

marcin-ek
 Wysłana - 23 grudzień 2008 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

a macie jakies plany zemy w niedalekiej przyszlości razem zamieszkać ? studia w jednym mieście ? Jezeli nie to zerwij , po co Ci to ?
Widac po Tobie ze jestes zazdrosny o nią , szkoda Twojej psychy , ciągłe myślenie czy z nikim się nie puzcza . I do tego wątpliwości...
Lipa , czarno to widze .

Specjalista -

Robson.25
 Wysłana - 23 grudzień 2008 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jak pacjent miał problem z byłymi to może trochę mieć zryty beret. To minie przy odpowiedniej dziewczynie i po pewnym czasie. Jeśli ta go nie będzie krzywić

Ekspert -

ZwyklyNikt
 Wysłana - 23 grudzień 2008 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Może inaczej.. cholera wiem że ja ja kocham, a ona mnie.. może ejstem naiwnym głupim idiota.. tylko mam wrażenie ze sie cholernie nie dogadujemy.. (chociaż może i Ty masz racje).. to co ja mam teraz zrobic? Powiedziec jej koniec z nami? czy po prostu rzadziej odpisywac na smsy? Sytuacja w domu jest taka, ze starsi nawet nie wiedza że miałą kiedys chłopaka i że ma teraz.. wiec wiesz.. ;/

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem..

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Letni spampost singli i nie tylko %) vol. 13 | Brak zaufania... | czy zdrada przez internet to zdrada? | przyjąć zaproszenie czy nie, pomocy | przeszlosc partnera | sygnały | No taki bajer | Od czego można zacząć kontakt fizyczny? | Rzuciła mnie. | I jak tu nie wyjść na głupka? :) | Potrzebuje rady- jak delikatnie "spławić" chłopaka... | O chui jaka akcja %-) | Prosze O Tematy Do Rozmowy z Dziewczyna np w pizzeri czy tam w róznych lokalach | Jak poderwać koleżankę na którą wpływ mają koleżanki | sponsoring .... | Sen... | euphoria | clarkson | pawlacz | seks z przyjacielem | majka | oczy | przeszłoś | w czasie | paradoks | podgląda | co wyróżnia tych co im się powiodło od tych co nie osiągnęli celu Czysty upór | zmiana dzwonka sms w HTC 8s | htc 8s | wasz pierwszy on | exel boki trójkąta | shakira | tracklisty | tracklista | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.