FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1644 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem..."   

Xpakero
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 12:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no wiec mam problem ze swoja dziewczyna albo ze soba juz nie wiem jak to jest, jestesmy juz prawie rok ale od pewnego czasu(jakies 2 tygodnie) po prostu nie mozemy sie dogadac, jak to sie mowi dziad swoje baba swoje, ja probuje jej cos wytlumaczyc ona i tak wie swoje-ja podobnie,wydaje mi sie ze to chyba od charkateru zalezy, bardzo mi zalezy na tej dziewczynie bo naprawde ja Kocham jak nikogo do tej pory...klocimy sie o jakies glupoty i duperele,bardzo mnie to rani gdyz nie chce sie z nia klocic bo bardzo mi na niej zalezy ale tak jakos wychodzi
...wiecie jaki jest sposob aby poprawic nasze stosunki?moze przyczyna tego jest ze spotykamy sie codziennie a od pewnego czasu nawet 2 razy dziennie,to moze byc to ze jestesmy soba zmeczeni?dzis czeka nas powazna rozmowa-mysle ze bedzie to rozmowa bardzo wazna i sporo od niej moze zalezec,czy jesli jestesmy soba znudzeni to przerwa pomoze?ona mysli ze tak-ja ze przerwa nie da nic a przynajmniej tak mi sie wydaje, moze kompromisem bedzie ograniczenie spotkan?nie wiem juz sam...heh nie wiem co mam robic-myslalem ze nigdy nie napisze takiego posta bo zawsze myslalem ze nie bede mial takich klopotow bo do tej pory bylo cudownie...

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki %-)
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów= %-)
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

Zawodny
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

tez tak mam ale juz sie robi lepiej

wixa:-}

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Sam sobie udzieliles odpowiedzi

Jedyne co teraz mozecie zrobic to ograniczyc troche wasze spotkania. To naprawde pomoze! Naturalnie macie prawo byc nieco znuzeni soba. Wiele osob w takim momencie zaczyna sie zastanawiac czy to w ogole milosc bedac jednoczesnie w nieodpowiednim do takich rozmyslan nastroju... To nie ma sensu.

Zmniejszcie czestotliwosc spotkan, zajmijcie sie czyms poza soba a gwarantuje, ze badzo szybko zobaczysz poprawe...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

RaDzYkU
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem zwolennikiem przerw.. kiedy ja miałem takie problemy po prostu szedłem na kompromis i to pomagało bo kiedy ona zobaczyla że liczę się z jej zdaniem - przestała być taka marudna Xpakero nie martw się - to jest normalne. Cały związek polega na jednym wielkim kompromisie , słuchaj był czas że sie z nią kłóciłem o to czy idziemy na pizze dzisaij czy jutro.. daj spokój hehe jak sobie o tym przypominam to smieje sie sam z siebie.. takze to normalna rzecz ale co do przerw.. odradzam moze i pomysł z tym ograniczeniem spotkań nie jest zły- ale zeby nie było to cos od razu drastycznego. Tęsknota wam będzie dokuczać i samotnośc a co za tym idzie nie będzie już czasu na kłótnie..
Powodzenia

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

TEKRON
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie ograniczenie kontaktow koncze sie zerwaniem wiem bo wlasnie sam tak mialem i to nie dawno ;-(

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

Xpakero
 Wysłana - 30 kwiecień 2005 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, niedlugo ide na spotkanie pogadamy o tym...mam nadzieje ze wszystko sie ulozy...

>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

jaromir
 Wysłana - 1 maj 2005 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

I jak wam poszlo?

VLAD.IV
 Wysłana - 1 maj 2005 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

chyba dobrze skoro nie siedzi na forum
Co do przerw to jesli para jest dla siebie stworzona, to długofalowo patrząc, przerwa w zwiazku dobrze robi... tzn najczesciej konczy sie zarwaniem.. potem kilkoma przelotnymi, nieudanymi zwiazkami i czesto powrotem, takim juz na serio i prawie na zawsze

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

vox
 Wysłana - 1 maj 2005 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

2 razy dzinnie się spotykacie? Troche często, ja tak nie moge bo mam też ine zajęcia i tak jest lepiej moim zdaniem.

Znawca -

Xpakero
 Wysłana - 3 maj 2005 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

2 razy dziennie sie spotykamy jak np wyjde po kobitke do szkoly i odprowadze do domu i moze jeszcze wieczorem w sumie ja mam teraz troche czasu-przeciez nie mozna sie caly dzien uczyc do matury-zajec mam troche ale jak co do czego wszystko moim zdaniem da sie pogodzic,silownie kobitke i nauke...hehehe nie dostalem powiadomienia o odp dlatego nie wchodzilem...no wiec sprawa wyglada tak, ze wstepnie sie dogadalismy spotykac sie bedziemy raz dziennie a jesli ktos nie bedzie mogl to przepada
P.S.dowiedzialem sie ze jestem zlosliwy hehe...taka moja natura
P.S.2 byc moze sie wszystko ulozy

Zmieniony przez - Xpakero w dniu 2005-05-03 09:53:37

>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

Zawodny
 Wysłana - 3 maj 2005 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

mam nadzieje ze u nie tez sie ulozy...

A Tobie zycze powodzenia jesli jest tego warta to sie staraj

wixa:-}

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia