FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1168 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Problem... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem..."   

12karol34
 Wysłana - 2 styczeń 2010 22:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie. Jestem nowy na tym forum, załozylem sobie tu konto w celu uzyskania pomocy.

Zacznijmy od tego, ze mam 15lat, chodze do drugiej klasy gimnazjum i czuję, że coś ze mna jest nie tak...
Szczegolnych przyjaciół nie mam, mam tylko znajomych.Czuje, ze nie jestem bardzo lubiany w mojej klasie wśród chłopaków , ktorzy wczesniej mnie lubili, ze wzgledu na moja "sztywnosc". Chodzi tu o to, że nie chce probowac alkoholu ani innych uzywek. W szkole radze sobie dobrze, nie stwarzam problemow, mam w miare dobre oceny i dlatego klasowi "bossowie" tj. 2 Chłopaków czesto mowi, ze jestem kujonem itp. W domu nie mam zadnych problemów. Moja mama jest w porządku, mam siostrę, ktora ma 33 lata i mieszka na stałe w Kanadzie. Gram w pilkę nozną, chodze regularnie na treningi. Rzadko wychodze z domu. Gdy jestem w nim, kiedy lekcje mam odrobione to siadam do komputera. Spedzam przy nim bardzo duzo czasu, ale nie dlatego ze jestem uzalezniony tylko dlatego, ze poprostu nie mam nic do roboty wiec spedzam przy nim duzo czasu grajac przez internet w Fifę. W wakacje 2008 za dobre oceny, mama sprezentowała mi wyjazd do kanady, do siostry. Było cudownie. Cały miesiąc spędziłem w tym cudownym kraju i stwierdziłem, iz tam jest moje miejsce. Żyje tylko myślą, o wyjezdzie do kanady. W szkole bardzo sie staram na angielskim, bo chce wyjechac do Kanady. Jednak wydaje mi sie ze cos jest ze mna nie tak. Tak jak wspomnialem wczesniej rzadko wychodze z domu, nie mam takiego dobrego kolegi z ktoym moglbym pogadac, wyjsc pograc w pilkę czy cos takiego. Czuje sie troche samotny. Jeszcze w tamtym roku tak nie bylo. Fakt ze uczylem sie troche słabiej niz teraz, wiec mialem wiecej kolegów w klasie. Teraz jak Pani od matmy oddaje klasowki i mowi Karol 4 to odrazu slysze tekst w stylu " omg , jaki kujon, 4 dostał" troche mnie to denerwuje ale staram sie nie zwracac na to uwagi.
Tak jak wyzej wspomnialem czuje sie troszke samotny, nie mam z kim pogadac itp. Jesli chodzi o dziewczyny, czuje, ze emocjonalnie dojrzewam juz do tego ale jakos nie jestem w kregu zainteresowan dziewczyn.
Prosze o pomoc, o jakies rady co mam ze soba zrobic...

Z góry dziękuję...

diabeu
 Wysłana - 2 styczeń 2010 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Martwisz się rzeczami o których powinieneś w ogóle nie myśleć.
Zrób co masz zrobić i jak chcesz to wyjedź.

ale w sumie , mając takie imię to przynosisz wstyd wszystkim Karlikom , atitititiiti.

Zmieniony przez - diabeu w dniu 2010-01-02 22:56:16

morswinek
 Wysłana - 2 styczeń 2010 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli chcesz być w życiu w czymś najlepszy, to przyzwyczaj się już teraz do tego, że zawsze w takiej sytuacji znajdą się pipy, które będą sabotować Twoje wysiłki. Po prostu wystajesz ponad normę.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 styczeń 2010 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

A Twoim problemem jest... No właśnie o co chodzi?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

awake
 Wysłana - 2 styczeń 2010 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś nieśmiały, brak ci pewności siebie, inni to czują i jadą po tobie. Wyjazd do Kanady już sobie ustaliłeś bo liczysz na to, że tam ludzie będą inni? Trza twardym być, nie miętkim

Zmieniony przez - awake w dniu 2010-01-02 23:05:59

"It's only after you've lost everything that you're free to do anything"

12karol34
 Wysłana - 2 styczeń 2010 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie chce wyjechac do kanady, dlatego ze tam ludzie sa inni. Poprostu podoba mi sie tam, podoba mi sie tamten styl zycia. Moj problem nie ma nic do wyjazdu do kanady;]

morswinek
 Wysłana - 3 styczeń 2010 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chcesz pojechać na stałe do Kanady, to dobrze, że nie masz tutaj kolegów. Nie ma takiego problemu, który nie byłby zaletą, gdy spojrzysz na niego z innej perspektywy.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

ergoprox
 Wysłana - 3 styczeń 2010 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko z tobą w porządku.
kolegów pyerdol, w końcu dojrzeją i nie będa się smiali, to taki wiek, że jak ktoś dostaje dobre oceny to od razu kujon, jak trochę koledzy podrosną to zrozumieją, jak ważna jest nauka.
dobrze, że masz plany, cele na przyszłość, staraj się je realizować i będzie git
pzdr

iLight
świetlisty
 Wysłana - 3 styczeń 2010 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przejmuj się kolegami, ignoruj złośliwe uwagi. Ucz się a wyjdziesz na ludzi. Nie masz czego co żałować, ponieważ życie zaczyna się dopiero w szkole średniej.
Cale życie jeszcze przed Tobą, wykorzystaj je jak najlepiej...
Powodzenia.

luki3000
 Wysłana - 3 styczeń 2010 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam wrażenie, że opowiedziałeś tylko swoją historie... więc po co temat?
takich jak Ty są miliony więc głowa do góry i przyzwyczaj się, że życie to nie bajka i nikt Cie po głowie głaskać nie będzie...

Tadeknorek
 Wysłana - 3 styczeń 2010 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie, życie kurevskie jeszcze niejedno Ci pokaże!

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem...

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Powszechny Kościół Palaczy Bożych | ateizm, chrześcijaństwo - mój dylemat | Wolność a Buddyzm | śluby czystości | Nie ma żadnych świętości- i dobrze! | Studia: kierunek filozofia | jasnowidztwo | pomocy ! | Vissarion cz FSM ? | Czy zaciąganie do kościoła na niedzielna msze jest fair? | Test wiary | z biegiem czasu człowiek idzie własną ścieżką? | Horoskop wg.S.Tyma | Fenomen Naszej klasy | Przypadek ? | Do poczytania - wywiad z Piotrem Tymochowiczem | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza (150912) | skocznybob | NAGIE POLKI | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza 150912 | grandwwa | bmw e36 318i 93 94 | bmw e36 318i 93 94 100 300 euro | swiadectwa zwyciestw dobra i milosci | ekwador | literatura przedmiotu | przyszłośc | nuda w pracy | brykieciarka | banks | miley | magdalena rembacz | kifoza szyji | torty | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.