FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4251 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Problem życiowy i emocjonalny  
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem życiowy i emocjonalny "   

Wolny25WWA
 Wysłana - 26 styczeń 2017 16:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. To mój pierwszy post na forum. Mam problem miłosny taki którego nie jestem sam rozwiązać u potrzebuje pomocy. Aktualnie jestem samotny, ostatnie 2/3byle chcą wrócić co mam zrobić bo mam metlik. Jedna ma dwójke dzieci z innym. Druga chce żebym wrócił do niej bo mnie kocha i ma w d że mieszkam w stolicy i niemal mieszkania ale mam pracę i niemal czasu. Docenia to co straciła.Problem jest jeden Kocham taka co miała zryta psyche a ma teraz chłopaka wybieram się do jej miasta po o swoje dokumenty ona twierdzi że że mam zapomniałem iść i co dalej?

Szczery25

Pshym
 Wysłana - 26 styczeń 2017 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Witam, naucz się pisać. Żegnam.

Szlachta nie pracuje.

Preskaler
 Wysłana - 27 styczeń 2017 06:56      [zgłoszenie naruszenia]

Masz taki sam bałagan w życiu emocjonalnym jak i w pisaniu. Zrób z tym porządek!

Semlion
 Wysłana - 27 styczeń 2017 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

A może on pisze tak bo tak samo wymawia te słowa ?

wergilius
 Wysłana - 16 luty 2017 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

no cóż cięzko powiedzieć ;)

TO JA

max-scifi
 Wysłana - 16 luty 2017 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

urzekające. myślę ,że należałoby zaprosić wszystkie 3.

Wiadomo, że kobieta cie pokocha dopiero jak zobaczy cie z inną, a z dwiema to już w ogole. Masz szanse na czworokąt. Jeśli wiesz o co mam na myśli...

...not.

Semlion
 Wysłana - 20 luty 2017 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Co powiecie o takiej sytuacji. 2 lata byłem blisko z pewną dziewczyna nie byliśmy para ale w sumie tak się zachowywalismy seks smski ciepłe słowa itp. Zycie sprawiło ze wyjechałem za granicę i jakoś kontakt się urwał na 8 miesięcy. Kiedy spotkałem się z nią po 8 miesiącach wszystko wróciło to co było kiedyś albo i jeszcze bardziej spotegowane. Powiedziała mi ze była z kims blisko przez ten czas ale to dlatego że zakochała się we mnie a mnie nie było nie mieliśmy kontaktu i ja to bolało i chciała zacząć od nowa. Myślicie że to babska wymówka byłam zakochana wiec poszłam z innym czy może serio dac szanse patrząc na ta całą sytuację

marian1970
 Wysłana - 20 luty 2017 11:43       [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego nie we własnym wątku?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem życiowy i emocjonalny