FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1503 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Problem?"   

Wojtek_KG
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek. Otóż od jakiegoś czasu spotykam się z świetną dziewczyną. Wszystko jest fajnie, super oprócz jednego. Ona jest śliczna, a co w związku z tym nie ma tygodnia żeby jakiś koleś się do niej nie przymilał. Ja też nie jestem jakiś najbrzydszy, taki wiecie nie za ładny, nie za brzydki. Otóż za nim zacząłem się z nią spotykać wiedziałem, że jeden koleś jej się niesamowicie podoba. No i teraz niestety zagadał do niej. Ona twierdzi, że jej się podobam i jest jej ze mną dobrze i nie chce nic zmieniać. Jednak podejrzewam, że koleś jej tak namiesza, że mnie rzuci. Co według was powinienem zrobić w tej sytuacji? Dopowiem jeszcze, że laska jest inteligentna jakich naprawdę mało teraz. Spławia kolesi jeden za drugim bo według niej jej chłopak oprócz wyglądu powinien mieć fajny charakter. Jednak obawiam się, że ten koleś tak się jej podoba, że mnie lada dzień rzuci. Co wy o tym sądzicie? Jak się powinienem zachować?

bf_stan
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

no nie dopuscic do tego
a bynajmniej starac sie

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-01-06 18:16:23

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

Widzę, że trochę barkuje Ci pewności siebie.

Masz dwa wyjścia.

Albo odpuszczasz bojąc się, że wybierze tamtego kolesia.

Albo pokazujesz jej i udowadniasz, że to właśnie z Tobą powinna być i z Tobą będzie jej lepiej.

Sam musisz wybrać.

Ekspert -

ann89
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

"Ona twierdzi, że jej się podobam i jest jej ze mną dobrze i nie chce nic zmieniać. Jednak podejrzewam, że koleś jej tak namiesza, że mnie rzuci. Co według was powinienem zrobić w tej sytuacji? Dopowiem jeszcze, że laska jest inteligentna jakich naprawdę mało teraz."

"nie pisz czarnych scenariuszy i idź z Bogiem" :D

a tak serio... jak bf_stan, staraj sie, zabieraj ja w jakieś ciekawe miejsca, rozmawiaj, pokazuj ze Ci zależy. mówi ze jej z Toba dobrze, więc dlaczego miałaby Cie zamieniać na kolesia ktorego dobrze nie zna? ..no chyba że jest tępa, ale Ty twierdzisz inaczej ;)

pzdr

Wojtek_KG
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Odnośnie braku pewności siebie to raczej do nieśmiałych czy coś w tym rodzaju nie należę. Po prostu w tej sytuacji mam trochę wątpliwości czy ona rzeczywiście uzna, że jestem dla niej najlepszy. Żeby nie było, że biorę te przypuszczenia z kosmosu to powiem, że całkiem niedawno bardzo, ale to bardzo chciała poznać tego kolesia. A teraz niestety nadarzyła się okazja :/

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Złap sie za jaja i zrób to po męsku. Zajmuj jej czas zeby nie mogła sie z nim spotykać, zabierz ja na basen, na pizze, ogolnie zeby jej sie nie znudziło. Poszukaj jakichs smiesznych historii itp.. nosz w morde, zainteresuj ja powaznie sobą
Ps. Inteligencja często nie idzie w parze z mądrością :)

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Znawca -

Wojtek_KG
 Wysłana - 6 styczeń 2008 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

Macie rację. Jeszcze przecież nic się nie stało i postaram się zrobić tak, żeby nic nie miało prawa się stać :) Nie jestem na straconej pozycji tak jak mi się wcześniej wydawało. Po prostu muszę jej teraz bardziej pokazać, że mi na niej zależy.

kemesO
Analityk
 Wysłana - 6 styczeń 2008 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Niepotrzebnie srasz się już na samym początku. Moim zdaniem powinieneś robić to, co "do Ciebie należy" jednocześnie lekko trzymając rękę na pulsie. Nie stawaj na jajach, żeby przypodobać się pannie, bo to nie ma sensu na dłuższą metę. Za dużo tym nie zyskasz, a możesz stracić wiele w jej oczach i szacunek do siebie samego.

zielony

Ekspert -

Desertdog
 Wysłana - 6 styczeń 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Porozmawiaj z panną, okaż swoje zainteresowanie, a w ostateczności spotkaj się z kolegą i wytłumacz mu że to jest TWOJA panna... to jak mu wytłumaczysz to już Twój wybór

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

kojotx
 Wysłana - 6 styczeń 2008 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

wojtek a ja ci powiem tak pokaz dla niej na co cie stac ze przy tobie bedzie czula sie bezpiecznie ze ty ja kochasz i jej nigdy nie zostawisz.Bo potem moze byc za pozno i zrobisz temat zostawila mnie pisz tutaj jak ci idzie z tym problemem. Trzymaj sie pozdro

Kobiety mmmm Kobiety ;D

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 6 styczeń 2008 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie niepotrzebnie się spinasz, gdyż jeszcze nic się nie stalo..
Po prostu bądź sobą, nie rób nic na sile.. cos urzekło Ja w Tobie i dla tego zdecydował się być twoja kobieta i tak niech pozostanie, przy Twoim małym zaangażowaniu
Jak panna zauważy, ze nazbyt Ci zależy bardzo prawdopodobne, ze skutego tego działania będzie odwrotny do zamierzonego.. nie będzie chciał być z kimś kogo będzie miała na wyciągniecie dłoni.. i wtedy może zainteresować się tym drugim, bo jest nowy i intrygujący (to co nie poznane zawsze budzi zainteresowanie u ludzi ).

wytłumacz mu że to jest TWOJA panna...

okaże tym działaniem swoja słabość.. nie tedy droga. Ja osobiście tak bym nie postąpił.

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-01-06 20:08:19

.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Problem?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: MOŻE CUDZY PUNKT NA SPRAWĘ? Pomóżcie... | Wkurviony | Prowokacja | tak kvrwa, zale sie | ****a Żale się | po prośbie | powodzenie u kobiet | Piękna nieznajoma - zacznijmy znajomość, tylko jak? | INSO jest popiervdolone! | Insomniowe rozterki, tezy, faceci, baby | Czułe słówka do dziewczyny | Czy pozwolić lasce pojechać na wakacje w towarzystwie typów z pracy i koleżanki? | Pocieszalnia vol. 10 - czyli dlaczego Daer nie ma serca %-) | the end? | Czy trądzik was aż tak odrzuca ? | dojrzewania | barman | ivory | wegetarianizm | fryzjer warszawa | tajemnice fatimskie | biedronki | JerzyKiler | agnieszka | cytaty | borelioza | azjatki | koszule | wywiad z gollumem | Angel | katastrofa lotnicza | iperfumy | iperfum | adres zameldowania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.