FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3223 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem damsko-męski ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem damsko-męski ..."   

korian
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

chuj mu w dupę. ja bym go olał.

Ekspert -

__Logan__
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

Korian ladnie podsumowal

EDIT

Ewciu zapewniam, ze przede mna mozesz sie otworzyc

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2005-04-21 17:17:14

pozdrawiam Logan
"Trudno to zrozumiec lecz nic, nie daje sily by zyc.
Jakas misterna czesc w konstrukcji zdarzen pekla."

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Korian a to brutal z Ciebie
Logan coś mi się wydaje że dzieli Nas za duża odległość dowcipnisiu żebym mogła się przed Tobą otworzyć ale zapamiętam

....:::: Życie zbyt krótko trwa więc zdecyduj się::::....

Helevorn
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

A moze chce Cie takim sposobem splawic? Jesli nie, to po prostu jest nienormalny...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Vito C.

Nikt nie ma prawa narzucac Ci takich spraw.Wiem z mego doswiadczenia,ze zawsze moja kolezanka wygladala dla mnie swietnie czego by nie zalozyla,nawet nie smialem pomyslec zeby zwrocic jej uwage.Ponoc w oczach kochajacego chlopaka,kazda kobieta jest ksiezniczka(cos w tym jest).Wiec zastanow sie nad tym.

korian

Ewcia01 - dlaczego brutal? brutal to jest ten kto tak postępuję z kobietą. w dodatku z własną. współczuję Ci.. moja rada jest taka - znajdź sobie kogoś przy kim naprawdę poczujesz, że jesteś kochana.. a co do zamiany stringów na takie pantalony to naprawdę go nie rozumiem. pozdrawiam.

Ekspert -

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Trudno mi na to odpowiedzieć...jeśli chciałby mnie spławić to po co przekonuje mnie że naprawdę ma mało czasu...nie lubię jak ktoś kłamie i tłumaczyłam mu że jesli chce to możemy sie tylko przyjaźnić i spotykać raz na miesiąc ale kazał mi nic nie knuć i weź tu zrozum faceta!!!

Zawodny
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a...

Ja dla swojej laski zamiast w dresie chodze w dzinsach (cale zycie chodzilem w dresie) nie nosze dresu i jakis bluz jak jestem z nia, staram sie wygladac jakos ladniej zeby jej sie to podobalo bo wiem ze ona nei lubi dresow, nie ze nie moge chodzic w dresie ale wiem ze jak tego nei lubi to dla niej warto bylo kupic sobie dzinsy Staram sie spotykac z nia jak najczesciej, nie mam czasu a i tak do niej jade a jak neito gadamy dlugo przez tel bo ona ma darmowe po 20 i w weekendy

A to co robi ten Twoj chlopak to przesada, wcale sie eni stara, traktuje Cie jak jakas zabawke lepiej go zamien na lepszy model nie moze byc tak ze to laska sie dostosowuje do chlopaka w taki sposob ze cala sie zmienia..

wixa:-}

Znawca -

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

Po Waszych wypowiedziach zaczęłam się zastanawiać czy na pewno dobrze robię że tak szybko "przywiązuje" się do ludzi a później trudno mi się rozstać...Bardzo mi pomogliście dzieki!!!

__Logan__
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ewciu no wawa troche daleko ode mnie. Ale mam tam znajomego i zaprasza mnie tam ale ja nie mam kiedys
Olej go, to najlepsze chyba co mozesz zrobic, a jesli nie chcesz to porozmawiaj z nim szczerze i tyle.

pozdrawiam Logan
"Trudno to zrozumiec lecz nic, nie daje sily by zyc.
Jakas misterna czesc w konstrukcji zdarzen pekla."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem damsko-męski ...

Strony: 1 2 3 4