FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3214 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem damsko-męski ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem damsko-męski ..."   

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 14:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam prośbę...czy moglibyście odp czy normalne jest zachowanie chłopaka w stosunku do swojej dziewczyny: spotykanie się tylko raz w tyg bo rzekomo po pracy chciałby załawtic kilka innych spraw poza tym w weekend studia...rozkazy ze powinna nosic oryginalne adidasy ( to nie jest dresiarz tylko dj grajacy w klubach z muza house ) a nie pantofle bo inaczej rychły koniec:) dodatkowo najlepiej zmiana stroju i bielizny ( stringi zamienic na szorty ) według mnie to troche płytkie a koles ma 21 lat za wszystkie odp wielkie dzieki

....:::: Życie zbyt krótko trwa więc zdecyduj się::::....

Gosia_p
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

on se chyba szuka niewolnicy a nie kobiety
zaczyna sie od zmiany takich "drobnych" rzeczy a pozniej skonczy sie na zmianie charakteru itp bo zas mus ie cos podobac nie bedzie
ja bym go zostawila
jak dla mnie to plytki frajer
a wogole to trzeba byc soba a nei zmieniac sie radykalnie dla kogos bo komus sie cos nie podoba
jak by mu na tobie zalezalo to by cie akceptowal taka jaka jestes

Ekspert -

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Dziekuje Gosia mam podobne zdanie...tylko że minęło około 4 miesięcy bycia razem i trochę przyzwyczaiłam się że czasami namawia mnie na adidasy:) teraz najbardziej przeszkadza mi to że nie ma dla mnie czasu...w zyciu jestem histeryczką i tak po dłuzszym namysle wywnioskowałam że może on ma rację i inni ludzie z podobnych powdów tak samo rzadko sie spotykaja??? :(

__Logan__
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Bez przesady, raz w tygodniu to jest naprawde malo. Jeszcze rozumiem jak nie mieszkacie w tym samym miescie, ale przez prace i studia to hm ciezko. Wiem, ze mozna nie miec czasu ale dla swojej dziewczyny na pewno staral bym sie zeby to bylo wiecej niz raz w tygodniu.

pozdrawiam Logan
"Trudno to zrozumiec lecz nic, nie daje sily by zyc.
Jakas misterna czesc w konstrukcji zdarzen pekla."

diabeleq
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

to mnie zszokowało normalnie... po pierwsze tak jak logan napisał... zdecydowanie przesada ze spotkaniami raz w tygodniu... kolezanką czy dziewczyną jestes??? jak jest sie z kims to chce sie spotykac jak najczesciej... co najmniej co dwa dni... no i zachcacze o wypowiedź gosi z którą też się zgadzam... ten koles szuka bardziej dziewczyny niewolnicy która cały tydzien bedzie siedziała jak cicha myszka zamaskowana na maksa i czekała na jego... swojego "księcia"...
Z tymi adidasami to pierwszy raz z takim czyms sie spotkałem... i to mnie rozkłada na łopatki... jestem ciekaw jakby zareagował jakbys Ty go poprosiła o cos zeby tego nie robił albo zmienił styl ubioru... pewnie powiedziałby: sama zmien swoj gust i mnie nie wkurzaj!!! to jest chore!!! Ten koles nie jest warty zachodu!!! bedziesz sie meczyła... ale to jest Twój wybór... co do majtus... co za idiot kazałby swojej pannie zamieniac stringi na szorty... mi sie wydawało ze odwrotnie to lepiej wygląda
pozdrawiam

nie taki diabeł straszny :P

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki Logan a bałam się że to ja coś sobie ubzduralam...jak widać mój chłopak traktuje mnie chyba jak koleżanke spotkania od czasu do czasu

Puchaczzz
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co wiem bycie razem polega na akceptowaniu drugiej osoby z jej zaletami a tym bardziej wadami. Jeżeli coś mu sie nie podoba powinniście pogadac o tym na spokojnie i dojść do jakiegoś porozumienia bo przeciez ona nie kosztuje ale za to wiele daje- zawsze można się dogadać wystarczy rylko chcieć!!! Co do niezbyt czestego widywania się (to znam ten problem doskonale tylko że w moim przypadku były uzasadnione powody) powiedz mu że boli cię taka sytuacja i poproś by poświęcał ci wiecej czasu, jeżeli mu na tobie zależy zrobi to jeżeli nie przykro mi.... Trzymaj się

Wszystko minie
Nieszczeście zaginie
Zła klątwa zniknie
Gdy miłość do krwi przeniknie

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Diabeleq jesteś kochany o tym wszystkim i ja wiem...może on ta tylko chce mnie trochę podenerwować bo przeciez to absurdalne i głupie...( jeśli chodzi o gatki to przecież w takich szortach jest za gorąco tym bardziej kiedy dziewczyna nosi obcisle spodnie to one sie odznaczaja ) ale coż wedlug F teraz takie facetów kręcą....nie zgodzę się z Wami w jednej kwestii jemu na pewno nie chodzi o to żeby mnie zamknąc w domu aż tak zaborczy nie jest Pozdrawiam

__Logan__
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Zapomnialem napisac o adidasach, a wiec

EDIT

Zamienic stringi na babcine gacie, a to dopre

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2005-04-21 16:06:58

pozdrawiam Logan
"Trudno to zrozumiec lecz nic, nie daje sily by zyc.
Jakas misterna czesc w konstrukcji zdarzen pekla."

RaDzYkU
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam więcej pytań Kobieto jest tyle innych wspaniałych mężczyzn

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

Ewcia01
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Radzyku już tyle razy to słyszałam...właśnie że tego kwiatu nie pół światu tak trudno teraz znaleźć osobę odpowiednią i taką przed którą można się otworzyć na nowo...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem damsko-męski ...

Strony: 1 2 3 4