FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 915 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Problem jąkania 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem jąkania"   

Oderkowy
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 18:47       

Przeniesiona przez Don quixet z działu 'Zdrowie'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wielu ludzi nie wie jak się zachować w towarzystwie takich osób.
Sam mam ten problem i coś o tym wiem..
Dla wszystkich NIE mających tego problemu ale też dla tych którzy się jąkają, polecam kilka porad:

[demostenes.ubf.pl/viewpage.php?page_id=2]

Zmieniony przez - Oderkowy w dniu 2009-09-10 18:47:39

INSOMNIA
 Wysłana - 10 wrzesień 2009 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

To nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, przenoszę.

kopt
Diabeł
 Wysłana - 11 wrzesień 2009 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się zachowywać w towarzystwie osób jąkających się / niepełnosprawnych / kalekich / z porażeniem mózgowym etc etc etc? NORMALNIE

Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-09-11 10:13:06

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

Februs
 Wysłana - 11 wrzesień 2009 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

nie wkładałbym osób niepełnosprawnych do jednego worka z jąkającymi się, to zupełnie inna sprawa, jeśli chodzi o kontakt.

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

INSOMNIA
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Też zależy jaka to niepełnosprawność.

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

jak NORMALNIE? o dupach nie pogadam

Zmieniony przez - Yosiemaelo w dniu 2009-09-12 10:07:15

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

kopt
Diabeł
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Februs, ty nie chodzi o wkładanie do jednego worka. Tu chodzi o to, że nie ma nic bardziej upokarzającego dla człowieka, niż traktowanie go z litością i dystansem. Jeśli nie mamy do czynienia z jakąś ułomnością umysłową (bo to inna bajka), to nie powinniśmy zakładać, że nasz znajomy na wózku jest idiotą i myśli, że ma nogi. Z własnego doświadczenia wiem, że można z takimi ludźmi zwyczajnie pogadać nawet na te trudne tematy, byle robić to z taktem. A jąkała? Może Ci śmiało wyjąkać co myśli o dupach. No problem.

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

tags
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

ponoc jakanie w głowniej mierze spowoadwoany jest zlym oddychaniem i da sie to wyleczyc a raczej wycwiczyc,dal bym linka ale juz nie pamoetam gdzie to bylo,ale jesli poszukacie to pewnie znajdziecie

"to zycie jest jak pieprzone kilka sekund, chcesz zeby bylo tylko dobre? co ty? bierz banknoty,jebac drobne."

Skalar.
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

Znajomy się jąka,
da radę o wszystkim pogadać,
i jak kopt - zachowywać się normalnie, traktować jak każdego innego człowieka

Oderkowy
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 10:03       [zgłoszenie naruszenia]

Sęk w tym nie nie każdy tak traktuje osoby jąkające się. Są ludzie którzy się naśmiewają, prosto w twarz, także dlatego, że nie wiedzą co to za problem. Do takich skierowałem ten apel, cieszę się że niektórzy zdają sobie sprawę z wagi problemu i zachowują się naturalnie. Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem jąkania

Warto przeczytać: Pomoc potrzebna | Czy ktoś to potrafi zdefiniować- tylko kontrety prosze | Związek pomiędzy filozofią św.Franciszka i Tomasza z Akwinu | Kościół nakłada "podatek na słowa papieża" | Dopóki walczysz jesteś... | Temperament (osobowość) | Wieczny dół | NIENAWIŚĆ | Test Le Senne´a | porażnie wojną | [ciało] po śmierci | Sen-wpływ na człowieka podczas snu | iluzja dźwięku? | Generator fal mózgowych | Czytanie z dłoni | 20 mln zł na Świątynię Opatrzności | szale czaki | mariannap1101@wppl | obracanie filmA3w | WrA3A bta Maciej | gwalt | dj_tiesto | tata | sex oslo | dziewczyny do towarzystwa w oslo | odznaka z dwoma palcami | soul | stażyści interny | sexyboy | zywa ?okurva trib | przygody kuku ,ka | maria góralczyk nago | zdjecia dropsow | pokój żaby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.