FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2413 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Problem na problemie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem na problemie..."   

WDZ
 Wysłana - 31 październik 2006 10:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Znam ją od dawna. Kiedyś jako bardzo dobra koleżanka, później jako koleżanka a dziś już jako osoba której boje się powiedzieć cześć na ulicy-ona też się chyba boi powiedzieć to małe słówkoJakiś rok temu zauważyłem w niej coś czego nigdy wcześniej nie widziałem, coś czego nawet istnienia nie podejrzewał bym. Dziś mi się cholernie podoba i coś do niej czuje, to uczucie nasila się z każdym dniem a jednocześnie z
każdym dniem jestem coraz smutniejszy bo nie wiem czy mam u niej jakieś szanse. Gadamy tylko na-gg, chyba ani ja ani ona nie mamy odwagi na żywca albo ma mnie gdzieś. Raz jest super!!, tematy się kleją, każdy ma dobry humor i można nawet pożartować. Innym razem nie w ogóle do bani-nawet nie chce jej się odpisywać...mam problemy w domu jak każdy, większość życia spędziłem pod klatką w bloku. Kiedyś mi ktoś powiedział ze bloki pozbawiły mnie wszelkich uczuć i nie będzie mi łatwo z tym...nie cieszyłem się zbytnio z tego ponieważ ta pani miała rację i teraz w ogóle nie wiem jak mam jej odpisywać na pytania, chodzi o to żeby jej nie zranić albo nie obrazić.. Boje się ze napisze coś głupiego i znowu nic nie odpisze albo zejdzie z gg. Co najgorsze że nie raz gada nam się super i już sam nie wiem co ona o mnie myśli, a nie raz do baniJak mam sprawdzić czy mam u niej jakieś szanse? Czy w ogóle warto się pytać o coś więcej? Czy może pozostać w świecie Marzeń? Pisze to jako dzieciak bo gdybym napisał to jako 15 latek to by było jeszcze bardziej dziecinne. O pomoc proszę ludzi młodych, jednocześnie ludzi dojrzałychi wiedzących o co mi chodzi.

Oruniak
 Wysłana - 31 październik 2006 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie skad wy sie bierzecie???
Ja rozumiem macie problemy tez podobne miałem ale zeby od razu na forum pisac?Trzeba wpierw samemu porzadnie to sobie rozkminic
Wolalem sam walczyc po swojemu a jak juz to radzic sie kogos kto mnie za***iscie zna i zna w tym przypadku osobe o która sie starasz...

...Moim Bogiem Jest Zielony Pan...Owiniety W Biały Szal...Nie Prowadz Z Nim Gadki...Tylko Go Pal...

Sweet69
 Wysłana - 31 październik 2006 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie łam sie, przełam sie

Ekspert -

Behemot_
 Wysłana - 31 październik 2006 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

pozostanie w swiecie marzen? i tak czekac az pewnego dnia ksiezniczka sama wejdzie przez okno bo dzwi beda juz dawno zabite dechami ?
sory ale co to za brednie ze bloki pozbawily uczuc? jakas hiphopowa martyrologia czy co ? 3/4 polski mieszka w blokach. ja tez spedzilem pol zycia pod blokiem i jakos mi to w niczym nie przeszkadza, dobrze bylo bo sadze ze wyszedlem na ludzi i znam problemy ludzi a nie urojenia znudzonych bogatych dzieciakow.

Zmieniony przez - Behemot_ w dniu 2006-10-31 10:23:23

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

Szczep
 Wysłana - 31 październik 2006 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj ją na gadu gadu o spotkanie. Umówcie się gdzieś. Pogadajcie w realu, bo takie gadanie na gg to nie ma sensu. Mi się zawsze lepiej gadało z dziewczynami w realu, nie wiem czemu, może dlatego, że w cztery oczy to tak jakoś bardziej sczerze. Przedstaw jej sytuacje jak wygląda. Jak kiedyś byliście dobrymi przyjaciółmi, to nie powinniście miec oporów do szczerej rozmowy.

Ja też mieszkam w bloku a jakoś nie czuje się pozbawiony uczuc.

Zmieniony przez - Szczep w dniu 2006-10-31 10:25:22

Nieskazitelny jest tylko święty, a ja na te rzeczy jestem zbyt zajęty.

piotrusxtc
 Wysłana - 31 październik 2006 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie to nie wiem w jakim wieku jestes ale...
podstawa jakichkolwiek dojrzalych dzialan jest rozmowa
i chyba wlasnie to moge ci poradzic.
przelam sie i porozmawiaj z nia.
gg jest dla dzieci; na gg to sobie mozesz z kumplami pogadac a nie dziewczyne wyrywac.
pogadaj z nia i wtedy dowiesz sie co ona do ciebie i odwrotnie.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

elchuka
 Wysłana - 31 październik 2006 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

GG to sciema, nie opieraj sie na romowach przez gg o uczuciach, niech gg sluzy ci tylko do umawiania...

zapros ja gdzies, wez na spacer czy jak tam uwazasz i pogadaj

pozdr i powodzenia

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 31 październik 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt Ci tutaj niczego konkretnego nie poradzi. Nikt nie ma szklanej kuli i nie wywróży Ci czy jest w Tobie zakochana czy nie. Z tym wypaczaniem uczuć przez życie w blokowisku to jakiś bezsens, chociaż gdybyś był jakimś łysym dresem, któremu w głowie tylko spuszczanie łomotu, to można by ewentualnie z tym się zgodzić. Ale z samego sposobu napisania tego posta widać, że nie jest z Tobą tak źle. Jeśli chodzi o tą pannę, to raczej nie ma innej drogi jak spotkanie w realu. Oczywiście bez dziecinady w stylu spotkania i zapytania czy będziecie ze sobą chodzić (). Po prostu postaraj się, rozmowy przez klawiaturę i monitor przenieść do parku. Wiem, że łatwo się mówi, ale to jedyne wyjście. Po prostu postaraj się przełamać. Napisz kiedyś na gg czy nie miałaby ochoty przejść się na spacer, zamiast bezsensownie tkwić przed kompem. Dla ułatwienia możesz posłużyć się jakimś argumentem. Np kończy się ładna pogoda, robi się coraz zimniej, więc może warto wykorzystać ten ostatni czas i nacieszyć się pięknem jesieni podczas spaceru. Skoro rozmawia z Tobą na gg, to nie widzę powody, dla którego miałaby nie pójść na ten spacer. Jeśli się zgodzi to ubierz czysty dres (czy w czym tam chodzisz), umyj się i zęby, użyj dezodorantu i idź na to spotkanie. Prowadź luźne rozmowy. Takie jak na gg. Jednocześnie obserwuj jej reakcje. Staraj się być ewentualnym chłopakiem. Nie pozwól abyś wpadł w pułapkę przyjaciela. Takie spotkania powtarzaj coraz częściej. Spotykajcie się, poznawajcie. Jeżeli coś w niej zaiskrzy, to samo to wyjdzie. A Ty obserwuj jej reakcje i wyciągaj wnioski. Nie masz nic do stracenia, a może się okazać, że panna się wkręci i coś między wami będzie. No i ostatnie i najważniejsze. Staraj się być pewny siebie, ale nie rób z siebie pewniaczka-kozaczka. Bądź sobą, bądź naturalny i nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Z czasem zbliżaj się do niej. Delikatnie dawaj do zrozumienia, że nie interesuje Cię jako koleżanka, ale nie bądź nachalny. Rób wszystko z wyczuciem, ale zdecydowanie.

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2006-10-31 11:13:34

Ekspert -

WiemTo
 Wysłana - 31 październik 2006 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

Zycie blokersa pozstawilo slady na Tvej psychice
wez przyszerokie spodnie i dzokejke(czapka z daszkiem) porzuc w kat
i wal do niej smialo znowym imidzem

i odstaw palenie bo dalej bedziesz miał takie rozkminy

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 31 październik 2006 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

"Nikt Ci tutaj niczego konkretnego nie poradzi"

jak nie kurva
na moje oko, to masz takie rozkminy, że powinni Cię zaprosić do "Pod gradobiciem pytań"

zielony

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 31 październik 2006 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Nie bedziemy ci radzic jak masz sie zachowywac bo to nie ma sensu. Badz soba i wtedy bedziesz pewien czy chce cie takiego jaki jestes. Udawanie kogos innego jest dobre tylko na krotka mete (np. zeby zamoczyc ), a tobie chyba chodzi o dluzszy zwiazek. Rusz dupe i pogadaj z nia

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem na problemie...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Anal bez gumki | Pytanko | pytanie. | skuteczność prezerwatywy | Małe kłamstweko. | cisnienie wytrzsku | wpadka? | jak minely walentynki?? | Czy ona ma jakieś kompleksy? | Problem z Jądrem/Jądrami | problemy podczas seksu | Odnośnie tematu pind męskich. | Brak Orgazmu :( | krótko i na temat | Pierd... oryginalny topic prawda? | biały śluz | leki | sprężarka | dupcie | KurWA | mtv | strony | ciekawe strony | GASTXXX | wmdamian | wampiry | showup kasia | wampir | filmiki | Dymanie | bara | kod ograniczeń nokia 6303 | pieszczoty | salix | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.