FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2742 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem natury sercowej :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem natury sercowej :/"   

Maciek_22
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

chłopie o czym ty gadasz mi sie zyc prawie nie chce a ty tu jakies farmazony wymyslasz ze jest wszytsko ok :/ sory.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

zobacz co napisalem wyzej i sie do tego zastosuj !! bo innego wyjscia nieradze ! a przestac o kims myslec wbrew pozorą niejest takie trudne , wystarczy chciec !

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

myszunia
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie wystarczy chciec pisac jest zawsze łatwo .. stosowac sie do tychże rad trudniej Ty o niej nie zapominaj tylko naucz sie bez niej życ a jak ? kwestia czasu ..rozwiazanie przyjdzie samo i głowa do góry!

rx
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

jak sie zaczniesz wpiepszac w ich zwiazek, probujac ja zdobyc to dla mnie jestes frajerem. skoro sie zauroczyles w niewlasciwej dziewczynie, to masz nauczke.

rx
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha cooqłka sog za pytanie podchwytliwe

aha do autora jeszcze: jak sie chcesz od tego uwolnic, to Twoi przyjaciele Ci sie przydadza. musisz spedzac z nimi jak najwiecej czasu, niech Cie wyciagaja na imprezy, niech sie z Toba bawia, niech rozmawiaja (byle nie o niej). ale oczywiscie najlepszym sposobem jest poznanie innej kobiety, choc to wymaga przejscia pewnej granicy wychodzenia z zauroczenia/zakochiwania.

myszunia
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

rx w ogóle bez sensu piszesz to jego wina sorry ,że zauroczył sie w dziewczynie , która jak sie okazało ma faceta :/ serce nie sługa

cooqłka
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

"nie zapominaj tylko naucz sie bez niej życ"

On nie musi sie tego uczyć, bo z nią nie jest i nie był

Maciek_22 nie spinaj się, powiedzmy, że chciałem Cię trochę rozweselić .
Skoro chcesz poważnie, to powiem Ci tylko, że zgadzam się z rx, ja bym nie tykał na Twoim miejscu, bo nic dobrego z tego nie wyniknie

rx - dzięki, z mojej strony już nie wszedł niestety

Zmieniony przez - cooqłka w dniu 2005-12-09 21:29:03

Zmieniony przez - cooqłka w dniu 2005-12-09 21:29:52

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

Xaero85
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Też macie problemy. Mnie nie obchodzi to czy jakaś dziewczyna ma faceta. Mam to gdzieś. Tylko potem może być problem bo facet jak sie dowie to będzie nerwowy, ale mnie to narazie nie spotkało, dziewczyny z którymi byłem zawsze dobrze nasz romas ukrywały przed swoimi facetami.

Znawca -

myszunia
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

cooqłka no luzz ale skoro chłopak ma doła i nie potrafi się pozbierac jakos i mysli tylko o niej to jak dla mnie nie zyje normalnie i wlasnie dzieki tej dziewczynie. A jesli chodzi o imprezy to moze i pomagaja tylko szkoda ,ze nie wszystkim

nupel
lachoniator
 Wysłana - 9 grudzień 2005 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

Xaero85-jak najmniej takich jak ty na swiecie ! bo wedlug mnie największym chamstwem jest wpierdalac sie komus w związek ! tak jak ty to robisz ! zycze Ci zeby tonbie sie kiedys ktos w ***al w związek jak sie mocno zaangazujesz i poczujesz jak to jest !!

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem natury sercowej :/

Strony: 1 2 3 4 5