FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2714 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem natury sercowej :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem natury sercowej :/"   

Maciek_22
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam proste pytanie lecz nie wiem czy odpowiedz będzie tak łatwa. Nie wiem czy w tym dziale można o tym pisać ale podobnego nie widzę. Chodzi dokładnie o dziewczynę która mi się bardzo podoba, studiujemy razem od pewnego czasu często też rozmawiamy. Problem jest w tym że Ona ma chłopaka a ja mam zasadę że w żadne związki się nie mieszam tylko jest jeden problem nie mogę w żaden sposób zapomnieć o niej. Cały czas po głowie chodzą mi myśli związane tylko z nią, nabawiłem się chyba depresji jak chce się uczyć nie mogę się skoncentrować , cały dzień jestem senny , kłade się wcześnie spać co w moim przypadku jest niespotykane bo zawsze chodziłem około 2 rano, ogólnie jestem przygnębiony i rozbity i to wszystko przez ową dziewczynę.

Co zrobić żeby o niej zapomnieć ? zacząć jej unikać na maxa nie rozmawiać ? już staram się na nią nawet nie patrzeć żeby nie nawiązywać kontaktu wzrokowego ale nic to bo przychodzę do domu i dalej popadam w ten chory stan :/ Jeszcze jak ją niedawno zobaczyłem jak szła za ręke z tym swoim... to już mi się wszystkiego odechciało :/

Nie wiem czy się zakochałem czy nie ale dziewczyna jest niesamowita i nie wiem co mam robić żeby wybranąć jakoś z tego chorego stanu bo jak tak dalej pójdzie to zawale szkolę i przestanę już całkiem jeść... .

FU
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

******l to ze ma chlopaka
******l to ze masz zasady
raz sie zyje i korzystaj z zycia ...

moja rada - wyrwij ta panne, moze juz drugiej takiej nigdy nie spotkasz ...

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

jelsi on na Ciebie tez leci to bierz sie zanią ! jesli ona woli zostac w swojim zwiazku to postaraj sie oniej nie myslec, bo myslenie o danej osobie to jest glowny powod zakochania/zauroczenia !!

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

to moze powinienes znalezc sobie jakies zajecie ktore by cie wciagnelo i odwrocilo uwage od niej i wiecej znajomych z ktorymi spedzalbys czas i mial szanse poznac kogos nowego...?
to chyba zauroczenie,bo kochac to mocne slowo

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie no bez jaj, czy to są prowokacje, cały czas takie same problemy...

może byś postarał sięna nią patrzec jak na koleżanke z grupy, nie na mięso, które pożądasz ?

%-)

Specjalista -

cooqłka
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

No nie motyl, może nie chodzi o mięso, mówi, że z nią rozmawia, więc z tym mięsem to jakaś Twoja nadinterpretacja

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

Maciek_22
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

nie mowie tu o zadnym pożądaniu !!! nawet nie pomyslałem o tym przez chwile. Podoba mi sie jako calosc, charakter a nie dlatego ze ma fajna dupe !

cooqłka
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

A ma?

(UWAGA: pytanie podchwytliwe )

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------

Znawca -

Maciek_22
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

ma jest bardzo ładna :/

FU
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

"opportunity comes once in the lifetime... "

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Specjalista -

cooqłka
 Wysłana - 9 grudzień 2005 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Haaa i tu Cię mam , więc skoro doszedłeś do takiego wniosku musiało Ci to i owo do głowy przyjść, ale nie martw się, to tylko i wyłącznie dobrze o Tobie świadczy (tzn. wszystko masz na swoim miejscu )

---------------------

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem natury sercowej :/

Strony: 1 2 3 4 5