FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2918 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem o głupim "czesc" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem o głupim "czesc""   

Pater92
 Wysłana - 2 luty 2008 19:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich
To juz zapewne 1xxxxx temat na insomni,ale nie chcac byc "gorszy" od innnych opisze swoj problem.
Chodzi o to, ze jest pewna dziewczyna( SKROMNA, ladna, a do tego pymuska), z ktora kilka razy mialem stycznosc w towarzystwie innych osob. Wtedy jeszcze nie przykula mojej uwagi, ale przynajmniej wypadaloby mowic zwykle "czesc" na szkolnym korytarzu, z racji tego, ze sie juz mozna powiedziec troche znamy. Ale oczywisie ja jak ostatni DEBIL w ogole jej niezauwazalem. Do tego od niedawna jedwabiscie mi sie spodobala. Z podrywaniem raczej nie mam klopotu, ale co, najpierw ja poznalem, pozniej jej niezauwazalem, a teraz znowu zaczne jej skakac kolo tylka? Czy tak wypada? Prosze o jakas porade
Dodam, ze to wszystko dzialo sie w ciagu 1 miesiaca

Remigyush
 Wysłana - 2 luty 2008 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze, że wpisałeś w nicku datę urodzenia

SHALALA
 Wysłana - 2 luty 2008 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

Przejmij wszystkie moje problemy a ja jej powiem za Ciebie "cześć"

spadam ze stołka czytając niektóre posty
ALE
co to za problem,poskacz teraz koło niej,ona i tak pewnie nawet nie zauważała ze jej nie zauważasz

Boks, dekalog, Bóg, solarium.
Weź Ty i Ty, choć zabroń mi.
%)

Lunar
 Wysłana - 2 luty 2008 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

skoro cie zna i na ciebie nie leci to przeje*ałeś

chyba, że wciąż jesteś dla niej tajemniczym nieznajomym, co to zawsze zaje*iście wszystko robi i pokazuje się z fajnymi dziewczynami

wtedy małolatę ciśnie zazdrość i ją wyrwiesz na gume turbo

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Akonia
 Wysłana - 2 luty 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

nie mów do niej cześć, ****a w hibernacji byłeś? Powiedz do niej "elo roz******la mnie testosteron, zostań moją niunią, obejmij mego członka buziom"

będzie twoja poniewarz dzisiaj się w podstawówkach tak robi, rze mówi się elo i rymuje zdaniami. rozumiesz co chcę przez to powiedzieć, prawda?

gorąco pozdrawiam!

cccp_rus
Abstynent
 Wysłana - 2 luty 2008 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

oleeeej jaaaa nic z tego nie bedzie,nie masz chopak szans..

Zmieniony przez - cccp_rus w dniu 2008-02-02 21:10:04

JAK KRASC TO MILIONY,JAK RUCHAC TO KSIEZNICZKI !!! %-))

Znawca -

GoldenEyes
 Wysłana - 2 luty 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

korona ci chyba z głowy nie spadnie jak podejdziesz i zagadasz skoro problemu z podrywem nie masz?
ze raz się kiedys tam widzieliscie to nie oznacza,ze od tego momnetu musiałeś juz z góry rezerowować miejsce,żeby z nia pokręcić-jeszcze nic nie straciłeś,jak juz teraz zrezygnujesz to przegwizdałeś sprawe

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

VidaL
 Wysłana - 2 luty 2008 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

Czy tak wypada

A czemu ma nie wypadać Podbijasz, zagadujesz i ciągniesz dalej tak jak to podobno umiesz. Zero filozofii i niepotrzebne masz rozkminki.

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 2 luty 2008 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Z podrywaniem raczej nie mam klopotu, ale co, najpierw ja poznalem, pozniej jej niezauwazalem, a teraz znowu zaczne jej skakac kolo tylka

Nie widzę w tym problemu.
Zresztą jeśli ja miałeś okazje poznać, to tym bardziej jesteś w komfortowej sytuacji ..jak dla mnie oczywiscie .

.

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 2 luty 2008 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

no pozwalam Ci do niej zagadac

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

xxBARANxx
 Wysłana - 2 luty 2008 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zagaduj. wybij sobie to z głowy. Nie ma takiej opcji

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem o głupim "czesc"

Strony: 1 2

Warto przeczytać: dziura w całym? | Nieśmiała... | śmieszne xd lol!!!1 o kobietach :S | Coś się wali :/ | czy warto ?? | Problem | Czy warto dać szanse? | Co mam robić? | Czy to nie za szybko? | Faceci i inso | zawod milosny | przyjaciel przyjaciółka skrywana miłość | co ma zrobić??? | gdy dziewczyna chce się żenić... | Śmieszne sytuacje | pies ogrodnika | jak napisac ugode | jak poderwac dojrzala | nieśmiałości | używki nieśmiałości | paker | wyznacznik męskości | gruby czlowiek ukraina | vectra c problem ze wspomaganiem | jak zapomniec | jak odzyskac | grube baby | piliscie | program do zdejmowania simlock | iphone 4s 16gb kradziony | serca | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.