FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 870 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem pomóżcie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem pomóżcie"   

wolf_69
 Wysłana - 13 październik 2005 00:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Nie wiem czy to odpowiedni dział ale wydaje mi się że tu znajdę odpowiedż na nurtujące mnie pytanie.
Otóż mam z kolegami pewien problem.Kilka miesięcy temu zamknięto nam siłownię(działała bez zgodzy spółdzielni na 9 piętrze w bloku) od tej pory nie mamy własnej siłki i kazdy ćwiczy powiedzmy na własną rękę niestety nie każdy. Są na osiedlu 2-3 siłownie których spółdzielnia napewno nie zajmie bo jej właścicielami bądż użytkownikami są ludzie którym powiedzmy się nie odmawia ;).Znamy ich dobrze ale na tych siłowniach nie ma juz miejsca na kolejne 9 osób ćwiczących.Tak więc co zrobić by spółdzielnia przydzieliła nam jakieś pomieszczenie? Mamy ochotę coś ze sobą zrobić a nie siedzieć na ławce 24 h i pić browary zeby przechodnie patrzyły na nas krzywo (co zdarza sie juz od kilku miesiecy).Co zatem zrobić, chcemy ćwiczyć ale nie mamy lokalu, sprzęt jakiś tam mamy i chcieli byśmy na tej ławce przesiadywać 1-2 godziny a nie całą dobę i chcielibyśmy w końcu coś do roboty, coś co się wiąże z naszymi zainteresowaniami czyli kulturystyką.
jak wymusić przyznanie lokalu na spółdzielni? Petycje, wizyta, podanie?...

...life's a bitch....

Donio
 Wysłana - 13 październik 2005 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

=Lubi nas niewielu wiekszosc nienawidzi boja sie wszyscy=

gratuluje, oby takich więcej ...

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

Donio
 Wysłana - 13 październik 2005 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

... nie było

Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

Mr.
 Wysłana - 13 październik 2005 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

Napiszcie podanie,uzasadnijcie je i umowcie sie w społdzielni na rozmowe.Mysle ,ze lokalu to wam napewno nie dadzą, ale jezeli macie gdzies w bloku pustą suszarnie,wozkownie ,czy cos takiego to jak traficie na jakiegos normalnego urzedasa to moze pozwolą wam z niej korzystać....oczywiscie do czasu kiedy zyczliwa sąsiadka nie zacznie sie skarzyc ,ze zachowujecie sie głosno

ps.iddzcie do miejscowej gazety i powiedzcie ,ze gdybyscie mieli ,gdzie spedzać wolny czas to przestepczosc by spadła...dobry artykuł o kłopotach młodziezy napewno ruszy spoldzielnie

Vlad.IV-"Nie jestem maniakiem Alfy"

wolf_69
 Wysłana - 13 październik 2005 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Mr--chodzi nam właśnie o taki lokal jaki wymieniłeś tzn. jakieś puste pomieszczenia gospodarzcze.suszarnia odpada bo przeważnie są na 9 piętrze i właśnie stamtąd zostaliśmy wyrzuceni za hałasy (czasem spadł jakiś placek więc napewno było to odczuwalne na dole).
Dzięki za pomoc i odpowiedz.

Donio--nie zabardzo cie rozumiem, ciesze się że chciałbyś aby było nas wielu... a tak swoją drogą to nie bierz wszystkiego na serio i dosłownie....

Pozdrawiam.

Zachęcam do wypowiedzi także innych forumowiczów w tej sprawie.

...life's a bitch....

wolf_69
 Wysłana - 18 październik 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ok widze że nie poza Mr nikt sie tu nie wypowiedział(sensownie) ale jeśli moglibyście to byłbym wdzięczny za wzór podania, czy też petycji z jaką mamy się udac do spółdzielni...

Naprawde bede wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

...life's a bitch....

Kask
 Wysłana - 18 październik 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt sie nie wypowie bo od razu widac ze to jest lipa.
Teksty w stylu lepiej siedziec na silowni niz na lawce sa dobre tylko dla TVN - Pod napieciem itp. Tym bardziej ze macie juz 3 silownie na osiedlu. A tyle to niektorzy moga tylko pozazdroscic. Jak sobie sami nie zorganizujecie pomiesczenia to Wam nikt go nie da za friko.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

wolf_69
 Wysłana - 18 październik 2005 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

no ale z tym siedzeniem na ławce np. to nie jest żaden chwyt tylko czysta prawda. Zorganizowaliśmy sobie już raz sami siłownię i nam ją zamknięto.Nie zabardzo mamy teraz gdzie ją zrobić bo nie mamy juz zadnego pomieszczenia i dlatego zwracamy sie do spółdzielni o przydzielenie/wynajęcie go. Jeśli chodzi o wynajęcie to oczywiście po jakiejś rozsądnej cenie gdyż żaden z nas nie pracuje, znakomita większość się uczy.Kiedyś lokal po szewcu w piwnicy wynajęto kolesiowi za 150zł miesiecznie...
tych lokali troszke jest i chodzi własnie o to by jeden z nich przeznaczyli dla nas.

A co do tych trzech siłowni to fajnie ze sa ale nie ma juz na nich miejsca....

...life's a bitch....

VLAD.IV
 Wysłana - 18 październik 2005 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

A co do tych trzech siłowni to fajnie ze sa ale nie ma juz na nich miejsca....
A gdzie Ty mieszkasz? Mnie wszystkie te problemy z tego psta jakoś lipnie wygladają

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -

wolf_69
 Wysłana - 18 październik 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Chodziło mi o siłownie na osiedlu, są róznego rodzaju profesjonalne siłownie w mieście ale nie mam(moi koledzy raczej tez) kasy by uczeszczac do profesjonalnego klubu. Nie wiem czemu to wygląda na lipe? Dlatego bo nie wiemy jak soibie załatwić pomieszczenie na siłownie którymi dysponuje spółdzielnia?

Pozdrawiam.

...life's a bitch....

Donio
 Wysłana - 18 październik 2005 20:16       [zgłoszenie naruszenia]

problem wolfa mija sie z problematyka dzialu

proponuje hyde park

Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem pomóżcie

Warto przeczytać: Dofinansowanie UE na samochody | Co grozi za pobicie ? | Jakie mamy prawa? | Ceny paliwa | Rozp. działalności poza miejscem zamieszkania | Sopot festiwal | Poczta Polska | Wywiad z prawdziwym kandydatem na prezydenta ;-] | Gielda Papierow Wartosciowych | Zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego | Jaka literatra na zarządzaniu? | Ile mozna dorobić do emerytury?? | Dwa pytania | Owce | trzeba miec koniecznie dowód na wybory? | pobicie | kim jong un | bhp | twink shower | twink | prysznic | asiulka91 | showup | kaczynski | showup asiulka91 | lol | photoojpg | Tradepro | Karolina borkowska | natalia siwiec | siwiec | klaudia haciejko | Klaudia Halejcio | booe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.