FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9231 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Miłość
Problem rozwiązany... ' Jak zdobyć numer Telefonu ' 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem rozwiązany... ' Jak zdobyć numer Telefonu '"   
 
SaffariMan
 Wysłana - 29 marzec 2008 16:29       
 
Przeniesiona przez Andromedaa z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Coraz częściej na forum widzę głupie posty typu ' POMOCY jak ją poderwać ? ', ' co zrobić aby ją zdobyć ? '. Dla nie których z nas jest to chlebem powszednim i idzie nam to jak po maśle, lecz nie którzy jeszcze nie dają sobie z tym radę, nie mają odwagi podejść i zagadać. Więc dla tych mam 2 ciekawe artykuły, które naprawdę warto przeczytać mimo długiej treści... A więc na początek.:

JAK ROZPOCZĄĆ ROZMOWĘ Z CUD KOBIETĄ ?

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego rozpoczęcie rozmowy jest jednym z kluczowych elementów podrywu. Wielu początkujących zastanawia się jak to zrobić, szuka gotowych tekstów w Internecie, wytrychów, które otworzą każdy zamek. Poszukiwania takie są skazane na niepowodzenie, bo nie ma takich wytrychów.

Jest jednak kilka elementów, na które powinieneś zwrócić uwagę, i dzięki szlifowaniu których, poprawisz swoje rezultaty w podrywie.

W rozpoczęciu rozmowy, podrywie, są ważne następujące elementy.

1.Odpowiednie nastawienie, gra wewnętrzna z sobą samym.
2.Odpowiednia mowa ciała.
3.Odpowiednia "gadka".

Gra wewnętrzna i mowa ciała to podstawa. Jeśli będziesz zestresowany, lub Twoje ciało będzie wysyłało inne sygnały niż to co mówisz. Możesz zapomnieć o skutecznym podrywie. Póki co opiszę to skrótowo w paru słowach.

1 Gra wewnętrzna :

Stawiasz dom, postaw najpierw fundamenty. Świat zewnętrzny postrzega Cię tak, jak Ty siebie postrzegasz. Pewnie nie raz spotkałeś facetów, którzy przechwalali się, co to oni nie zrobili, gdzie nie byli, jacy to nie są jedwabiści. To jest uzewnętrznianie gry, którą każdy prowadzi wewnątrz. Jeśli zbliżając się do kobiety myślisz sobie: "Nie dam rady, na pewno się jej nie spodobam. Pewnie ma chłopaka, jakiegoś barczystego osiłka, który jeździ BMW i nosi srebrny łańcuch." Twój podryw skazany jest w tym momencie na niepowodzenie. Ale jeśli będziesz myślał sobie: "Jestem gość, mogę mieć każdą kobietę, a ta tutaj ma szczęście, że chce z nią porozmawiać. Jestem nagrodą dla niej, okazją, która więcej może się nie powtórzyć. Widziałem już ładniejsze, i chociaż ta jest w porządku, nie zajmie mi wiele czasu uwiedzenie jej." Czy te drugie myśli nie wydają Ci się bardziej interesujące? Jestem pewny, że tak. Dlatego buduj w swoim umyśle swoją postać, jako bożyszcze kobiet, facet, o którym śnią młode dziewice, i kobiety uwikłane w nieciekawe i tuzinkowe związki, znudzone monotonnym miejskim życiem, i które mają już dość chodzenia do kina oraz picia kaw, na nieciekawych randkach, które to kawy powoli zżerają ich żołądek i wątrobę oraz przyprawiają o podwyższone ciśnienie. Z Tobą tego nie przeżyją, z Tobą nie będą się nudzić i nie będą chodzić na randki, z których każda przypomina wszystkie poprzednie. Z tobą będą oglądać świat w zupełnie inny i zwariowany sposób. Mają tak jak Ty jedno życie i chcą, aby było ciekawe i pełne wrażeń, a Ty jesteś facetem, który potrafi ich najlepiej dostarczyć.

2 Mowa ciała :

Mowa ciała to sztuka, której opanowanie przyniesie Ci olbrzymie korzyści, nie tylko w uwodzeniu. W tym miejscu poradzę Ci jedno. Zachowuj się jak prawdziwy samiec Alfa (dominujący samiec), gdy siadasz, zajmuj dużo miejsca, gdy ktoś inny facet coś mówi, patrząc na niego nie okazuj zachwytu ani zbytniego zainteresowania. Chodź zawsze wyprostowany i nigdy nie opuszczaj głowy. Bądź zawsze na luzie.
Pamiętaj: Gdy Ty mówisz, Twoje ciało krzyczy, przekazując znacznie więcej treści niż Twoje słowa.

3 Gadka :

Gadka to tekst, którym rozpoczynasz rozmowę. Większość ludzi nie ma problemu z podejściem do znajomych osób i rozpoczęciem rozmowy, problem pojawia się gdy mamy rozpocząć rozmowę z nieznajomą osobą, zwłaszcza płci pięknej.

Tak jak zostało to powiedziane na początku tego artykułu, nie ma wytrychów, każdy powinien pracować nad swoimi tekstami i testować je jak najczęściej. Osobiście w początkowej fazie moich badań nad uwodzeniem, testowałem teksty na koleżankach, przyniosło dwie korzyści: po pierwsze poprawiły mi się relacje z kobietami z otoczenia, po drugie przetestowałem naprawdę wiele tekstów.

A teraz... upatrzyliście sobie dziewczynę i zaczęliście z nią rozmawiać, ale mamy problem. Co zrobić aby dała nam nr telefonu ?! Wydaje się to bardzo trudne, chodź wydaje się łatwe. Dlatego bardzo ważne jest 1 wrażenie jeśli zrobicie to tak jak napisane jest wyżej nie będziecie mieli z tym żadnego problemu. Nie wiem czy wiecie ale w ciągu 30 sekund rozmowy z kobietą ona wie czy pójdzie z Tobą do łóżka.

JAK ZDOBYĆ NUMER TELEFONU OD DZIEWCZYNY ?

Uważasz, że to trudne? Czasem tak, a czasem nie. Generalnie ludzie coraz bardziej chronią swojej prywatności, mają złe doświadczenia z komórkami i smsami. Raz dostałem od kobiety numer, dopiero po pierwszej randce.

Z doświadczenia wiem, że jeśli chcesz dostać numer od kobiety, to najlepiej zagadnąć o niego w momencie, gdy rozmowa zaczyna się rozkręcać. Przyszykuj sobie listę powodów, które będziesz podawać kobiecie, jako te, dla których musisz zakończyć rozmowę (odradzam powód: muszę uciekać bo moja żona właśnie zaczęła rodzić), praktycznie każdy inny jest dobry. Ważne, aby gdy zdobędziesz jej zainteresowanie,zakomunikować konieczność zakończenia rozmowy. Zainteresowana kobieta chętniej wtedy poda swój numer telefonu. Jeśli będziesz przeciągał rozmowę dalej, aż do momentu niezręcznego milczenia, uzyskanie numeru jest praktycznie niemożliwe.

Jaki tekst jest dobry na odejście?

Rozważ następujące przykłady, niech będą one dla Ciebie inspiracją.

1. "Cieszę się, że mogliśmy się poznać. Miło się z Tobą rozmawia, ale muszę wracać do przyjaciół".

Taki tekst sprzedany kobiecie w momencie, gdy rozmowa zaczyna się rozkręcać i ona zaczyna się interesować, jest dla niej czymś nowym. Kobiety są przyzwyczajone do nachalnych facetów, dlatego jeśli zagrasz w ten sposób, dasz jej sporo do myślenia oraz stworzysz wrażenie niedosytu. Gdy się już odwrócisz, i przerwiesz kontakt wzrokowy, zrobisz jeden, dwa, góra trzy kroki. Zatrzymaj się na sekundę, podnosząc lekko głowę w lewo do góry, po czym odwróć się do podrywanej kobiety i zapytaj.
"Słuchaj - podaj mi swój numer telefonu."

Gdy kobieta zaczyna pisać numer telefonu, zadaj jej pytanie, uśmiechając się lekko: "Czy to jest numer, którego naprawdę używasz?", jeśli kobieta odpowiada "Nie", odpowiedz: "Podaj mi swój prawdziwy numer, nie masz się czego obawiać, będę dzwonił tylko 12 razy dziennie". Wywoła to wtedy z pewnością uśmiech na jej twarzy, tak szeroki, że będziesz się mógł przyjrzeć, czy ma już wyrżnięte ósemki.

2. "Bardzo ciekawie się z Tobą rozmawia. Niestety śpieszę się, szkoda, że nie będziemy mogli dokończyć tej rozmowy." Reszta tak jak w przykładzie pierwszym.

3. Muszę Cię jeszcze raz ostrzec, że obecnie naprawdę trudniej jest dostać od kobiety numer telefonu. Jeśli, zwłaszcza na początku Twoich treningów, nie chcesz odchodzić zupełnie z kwitkiem, postaw najpierw na uzyskiwanie adresów mailowych, stosując mechanizm opisany w punkcie 1. Gdy przełamiesz już się, zacznij łączyć pozyskiwanie adresu email z telefonem.
Najpierw mówisz:
"Masz maila?", gdy ona odpowie:
"Tak" - odpowiadasz:
"Super - zapisz mi go proszę, bo chciałbym jeszcze z Tobą porozmawiać". Ważne w tym momencie jest słówko 'bo' - ludzie chętniej przystają na propozycje innych, jeśli podany jest powód, nawet oczywisty, czy czasem nielogiczny Jej odpowiedź 'Tak' traktuj jako zgodę na danie Ci adresu, więc odpowiadając jej podawaj od razu kartkę papieru i długopis.
Gdy kobieta zaczyna pisać adres email i jest mniej więcej w połowie, powiedz:
"Narysuj mi również swój numer telefonu". (Ja zwykle używam słowa narysuj, gdyż kobiety często są bardziej wzrokowcami i słowo narysuj lub namaluj - lepiej na nie działa, poza tym nie jest oklepane w tym kontekście i dzięki temu będziesz po pierwsze wyglądał na bardziej wyluzowanego, po drugie oryginalnego). Jeśli kobieta odmówi podania telefonu, zapytaj wtedy: "A jak często sprawdzasz maila?"

Jeśli nie masz przy sobie kartki, podaj jej telefon i powiedz, aby wpisała Ci go do aparatu, gdy będzie bezskutecznie szukać tej opcji, możesz powiedzieć:
"Daj lepiej numer telefonu, tak będzie szybciej", zabierając jednocześnie aparat.

Jeśli kobieta mówi, że nie posiada emaila, możesz się z nią podroczyć, pytając:
"A masz w domu prąd?" lekko się uśmiechając, potem dodajesz: "Generalnie wolę maila lub gg, ale ostatecznie może być numer telefonu".

4. Kolejnym dobrym sposobem, jest poproszenie o wizytówkę, część kobiet, zwłaszcza tych młodszych, nie ma wizytówek, wtedy możesz jej podać kartkę i powiedzieć z lekkim uśmiechem "W takim razie namaluj ją dla mnie".

Co zrobić, gdy kobieta nie chce podać numeru telefonu lub maila, czy gg?

Kobiety nie lubią rozdawać numerów na prawo i lewo, ale to raczej zrozumiałe. Gdy podajesz jej kartkę i ona odpowiada w stylu, "Nieznajomym nie podaję numeru telefonu" maila, gg itc. lub, "W ogóle Cię nie znam i chcesz, abym Ci podała swój numer ?" odpowiedz na to, jest ponowienie prośby krótkim słowem "Napisz", jeśli opór dalej istnieje zażartuj, tak jak opisałem to w punkcie poprzednim, "Dobra - po prostu mi go zapisz, będę do Ciebie dzwonił/mailował, 12 razy dziennie, tylko przez pierwszy tydzień."

Mam nadzieje, że to już koniec z tymi głupimi postami.
______________________________
 
"Siła wbijanego sztyletu jest niszcząca, ale można go złamać. Kto zaś potrafi za

 
danro
 Wysłana - 29 marzec 2008 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

chyba nie ten dział, co?
_______________________________
 
Superbia In Proelia

 
Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie poznawanie osob przez gg/smsy nie jest dobrym pomyslem...spotykasz sie potem z taka osoba na zywo i niewiadomo jak sie zachowac. Np. na gg dziewczyna wydawala sie bliska twojemu sercu itd a na zywo sie spotkacie niewiadomo jak sie przywitac isc za reke czy nie. Pozatym ciezej znalesc temat poniewaz wszystko juz skrupulatnie "obgadaliscie" przez smskI:) a do zakonczonych tematow wracac nie warto. Mimo wszystko poradnik dobry moze sie przydac;) SOG
_______________________________
 
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

 
XXwielkiXX
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Mam nadzieje, że to już koniec z tymi głupimi postami.

Dobre sobie

Znawca -
 
VidaL
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

No wszystko ładnie pięknie, ale mogłeś napisać coś od siebie, a nie praktycznie przepisywać książkę "Tajemnice uwodzenia" Roberta Fingera i Adama Lange'a, dokonując jedynie nieznacznych zmian, lub przynajmniej podać źródło.

Ekspert -
 
WeakSound
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Artykuł fajny do pierwszej połowy xD ;p Po punkcie "gadka" już tylko takie lanie wody ;/
Łap SOK yyy... znaczy SOG ;p

 
Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

juz jest jeden podwieszony poradnik dla desperata.
_______________________________
 
Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -
 
kulmas
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie?
_______________________________
 
...

Ekspert -
 
SaffariMan
 Wysłana - 29 marzec 2008 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

VidaL:

[...] mogłem ale po co jeśli jest tu zawarte min co potrzebne, a mój sposób podejścia jest identyczny ;P A źródło to ' NLS Tajemnice uwodzenia '
_______________________________
 
"Siła wbijanego sztyletu jest niszcząca, ale można go złamać. Kto zaś potrafi za

 
MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 29 marzec 2008 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze nosisz przy sobie kartkę i długopis zawsze ?

W sumie to tutaj było powiedziane niby wszystko i nic. Sog na zachętę.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-03-29 22:15:27
_______________________________
 
"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -
 
Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 29 marzec 2008 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

NLS, czyli czysta desperacja panie, to jest dobre w zyciu zawodowym, ale jak ktos z tego korzysta do wyrywania lasek to ta dolwgliosc nazywa sie "brak charakteru".
_______________________________
 
Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem rozwiązany... ' Jak zdobyć numer Telefonu '

Strony: 1 2 3
 
Warto przeczytać: były mojej dziewczyny jej przyjacielem:/ | (HUMOR) 20 rzeczy, ktorych nie nalezy mowic kobiecie | Jak skończyc | KOleżanka:) | Co mam zrobić by nie wpaść w pułapke przyjaciela i ją zdobyć... | o co w tym chodzi?? | Sygnały | Jeśli nie jesteś pewny jej uczuć... | niespodziewalem sie... zdrada zwodzenie i .... wie co jeszcze | Sam niewiem o co mi chodzi %-) | szczera i prawdziwa milosc | nie mam pojecia | Odeszła i nie wróci :-( | faceci | Rozmowa z dziewczyną | Oceńcie... | alkohol w moczu | depo provera | chlamydia | opowiadania erotyczne rodzina | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | sex bez zobowiązań | hermes voyage | Jak wybieramy | picasso | dodawanie zdjęć | jak dodać zdjęcie | szef magnat | zwyczaje bogatych | dwa fronty | trzyma penisa | ali | jak sprawic | damski punkt g | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0