FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3605 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem sercowy - trudno go opisać w jednym zdaniu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem sercowy - trudno go opisać w jednym zdaniu"   

Solitarius
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wybaczcie za nazwę tematu, ale nie mam pojęcia, jak miałbym go nazwać...

Chodzę do klasy (liceum) z pewną laską, z którą najzwyczajniej w świecie się zaprzyjaźniłem. Problem w tym, że z mojej strony przyjaźń wkrótce przerodziła się w coś więcej i obecnie jest na etapie "nie mogę myśleć o niczym innym". No ale laska ma chłopaka. Żeby było śmieszniej jest to mój przyjaciel, który chodzi do tej samej klasy.

O tym, że go ma dowiedziałem się przypadkiem, bo oni nie chcieli mi nic mówić. A rozmawialiśmy dużo. Zwłaszcza z dziewczyną - wielokrotnie po kilka godzin do późna w nocy. No i gdy już powoli zacząłem się zbierać do wyznawania uczuć dowiedziałem się o jej związku. No i mówię jej, że w takiej sytuacji nie powinniśmy rozmawiać do późna w nocy i w ogóle powinniśmy mniej rozmawiać, bo jej chłopak może być zły. (Nie powiedziałem jej tego, ale chciałem ograniczyć nasz kontakt, żeby się nie zakochać jeszcze bardziej. Uznałem, że skoro chodzi z kimś innym, to widocznie kocha tego kogoś i nic mi do niej.)Ona na to, że mnie bardzo lubi i że nie chce tego, a jej chłopak jej ufa. No dobra, skoro tak...

Niestety (?) z odkochiwania się nici, bo pojechaliśmy na wycieczkę szkolną daleko stąd i jej chłopaka z nami nie było. Myślę, że gdyby jej chłopak ją tam zobaczył, miałby powody do bycia złym. A to zaufanie, o którym wcześniej mówiła, zostałoby nadszarpnięte. Nie wiem jak to opisać - uśmiechy, chwytanie za dłonie, leżenie na sobie w trakcie snu... No sporo tego było. Ale najciekawsze stało się ostatniej nocy, gdy spaliśmy w jednym łóżku. Oczywiście do niczego nie doszło, bo w pokoju był jeszcze kumpel i 3 inne laski. Poza tym nie mógłbym się do niczego posunąć, bo nie wiem jaka byłaby jej reakcja. W każdym razie było bardzo przyjemnie, a ona twierdzi, że z całego wyjazdu najbardziej podobał jej się pobyt w Brukseli (wycieczka była do GB, ale jeden dzień spędziliśmy właśnie w Belgii). Well, mnie się Bruksela strasznie nie podobała i wątpię, żeby ją urzekła katedra św. Michała, więc zakładam, że najbardziej podobała jej się ze względu na noc.

No i wróciliśmy. Ona nadal jest ze swoim chłopakiem, a mnie się nóż w kieszeni otwiera, jak go widzę. Powiedziała, że lepiej będzie, jeśli to zostanie między nami. Nie wiem co ona o tym sądzi, bo nie rozmawialiśmy o tym co się tam działo tak na poważnie. Nie wiem, czy powinniśmy. Mam mętlik w głowie i czuję, że zaraz zwariuję. Napiszcie co o tym sądzicie. Może ktoś będzie miał jakiś pomysł co powinienem teraz zrobić.

Zmieniony przez - Solitarius w dniu 2008-12-09 22:22:50

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

prosta sprawa
idz ktoregos razu z nia porozmawiaj w 4 oczy nie na gg czy przez sms i spytaj co ona zamierza z tym zrobic bo jak masz czekac az sie pokloca zeby mogla ci sie wyzalic, zrobic nadzieje a pozniej wrocic do tamtego to chyba nie ma sensu czegos takiego ciagnac

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli byłbym w Twojej sytuacji postąpiłbym bym tak:

Jeśli dowiedziałbym się o tym, że to dziewczyna mojego kolegi, to jak piszesz, ograniczyłbym kontakt z nią, nie brałbym w ogóle jej jako potencjalnej partnerki, tym bardziej czegoś więcej, tak samo jadąc na tą wycieczkę uderzałbym do innej, a z nią pozostał na stopie koleżeńskiej, ot pogadać od czasu do czasu, nie koniecznie do późna.

Co na Twoim miejscu? Szczerze to jakby jej na Tobie zależało jak Tobie na niej to zerwałaby z nim, ale jednak tak nie jest bo sam widzisz jak ma się sytuacja.

Dziewczyny działają pod wpływem chwili, emocji, spontanu, dopiero potem "świadomość się załącza", nie bierz tych rzeczy na wycieczce "na serio", poza tym jest ona młoda. Poza tym sam piszesz, że przytulaliście się, spanie obok siebie, bez przesady nic między Wami nie zaszło.

Daj sobie czym prędzej spokój i restrykcyjnie ogranicz swój kontakt z nią, zacznij dostrzegać inne przedstawicielki płci pięknej. Nie odbija się laski przyjacielowi

BTW.
Żeby było śmieszniej jest to mój przyjaciel, który chodzi do tej samej klasy.

Fajnego masz przyjaciela, nawet nie wiedziałeś, że ma dziewczynę...

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-12-09 22:36:11

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Laska przyprawia gościowi rogi z Tobą
Chcesz być z laską która robi coś takiego swojemu facetowi?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

neo7
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ona nadal jest ze swoim chłopakiem, a mnie się nóż w kieszeni otwiera, jak go widzę .

ponoć to twój przyjaciel

generalnie rada jest taka

ty jej nie kochasz, tylko chcesz ją mieć, darujmy sobie te wszystkie pierdoły i upiększenia z zakochaniem i myśleniem o niej (chemia)

skoro nóż ci się otwiera na twojego przyjaciela to masz też w d*pie tą przyjaźń

skoro chcesz ją mieć to uderzaj do niej, olej kumpla, bo potem będziesz żałował, że nie spróbowałeś

dogódź swojemu egoizmowi

impossible is nothing

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Pobawię się w proroka, gdyby zrobił tak jak mówi Neo to może i by olała jego "przyjaciela", ale wątpię by do niego się rzuciła na szyję i stworzyli cudowny związek, który "n-t" przetrwa. Moim zdaniem jakiekolwiek kroki do niej nie są warte zachodu.
/pzdr

Moon

Ekspert -

neo7
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

a kto tu mówi o związku?

żadna z tych osób nie jest w stanie stworzyć związku

każda jest egoistycznie zapatrzona w siebie

będzie załował, że nie spróbował dobrać się jej do doopy, to miałem na myśli

Zmieniony przez - neo7 w dniu 2008-12-09 22:52:46

impossible is nothing

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 grudzień 2008 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mówię o związku, bo wywnioskowałem, że autor do tego dąży.

Ja nie miałem na myśli, że Ty miałeś na myśli związek, przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze. Rozumiem o co Ci chodziło i tylko i wyłącznie do tego się odniosłem, dałem "przecinek ALE".

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-12-09 22:58:07

Moon

Ekspert -

neo7
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

fakt, dałeś przecinek

impossible is nothing

Specjalista -

Incrap
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Mozna opisac w jednym zdaniu - 'lojalnosc mnie nie dotyczy'
a z Ciebie zaden przyjaciel, nie tytuluj sie tak po czyms takim bo nie zaslugujesz.

i tak jak Moon - u kobiet to spontan, flirt bardziej zdaje sie z jej strony.

A rozwiazanie jest takie - tego kwiatu jest pol swiatu, na te kwiatki na ktorych juz cos siedzi nie laduj. Nawet jak ladnie pachna i wabia Cie swoimi pylkami %)
ale metafora :D

marcin-ek
 Wysłana - 9 grudzień 2008 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

laska tylko do sexu...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem sercowy - trudno go opisać w jednym zdaniu

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Niechlujne wodolejstwo regulatora | Dziwne Rozstanie :) | Co mam robić?? ;( | Co tu robić? | co mam robić w tej sytuacji | Czy to jest przyczyna? | Ciężka sprawa... | To jest już koniec, czy jak? | Co mam robić ? Co byście zrobili ? | Jak myślicie ? | Uczucia wygasły... ?? | zgubiłam sie | Co mam robic????? | prosze o porade | Problem w związku | miłość na odległość - czy to możliwe??? | upskirt celebrity | poprawa matury | pamela anderson | jak zostac realista | moje serce bije dla ciebie | Ridwan | głosiu | burn in snow | pełnomocnictwo | buddyzm | roksa szczecin | david91 | związku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | dopalacze a testy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.