FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem w pracy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem w pracy"   

Dominato86
 Wysłana - 10 maj 2010 11:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

opisze sytuację od początku,
od połowy grudnia do połowy lutego siedziałem w domu, firma płaciła normalne kasę, pracowałem na bank godzin, związki zawodowe podpisały z pracodawcą porozumienie na mocy którego mamy teraz odrobić te godziny. Według tego porozumienia 1 zmiana pracuję cały tydzień po 8 godzin a w sobotę 10, 2 zmiana pracuje cały tydzień po 10 godzin a w sobotę wolne, wszystko niby ok ale coś mi się nie widzi z tą sobotą po 10 godzin - czy to jest zgodne z prawem??? a i jeszcze jedno jestem spawaczem i pracuje w szczególnych warunkach.

Zmieniony przez - Dominato86 w dniu 2010-05-10 11:14:03

Polska dla Polaków

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem w pracy

Warto przeczytać: Jak rozreklamować sklep internetowy? | Zakup towaru i zwrot bez podawania przyczyny?? | prawo jazdy kategoria A | Jutro do sądu... | artykuł | Standardy obsługi klienta | inwigilacja gg w pracy | telefon, umowa | Narkoman, Damski bokser, Psychol- Brat | Wynajem, czynsz, najem.. pomoc z wynajęciem mieszkania | Przepisy prawne | Najmłodszy makler na wall street | Kupno kradzionej konsoli | Przewożenie dziecka na przednim fotelu. | Problem z ubezpieczeniem.. | Wypowiedzenie umowy najmu mieszkania | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | slavoy2k | gotuj z fenolem | Markoo | wat czy wsowl | Marko | konstrukcja hiperboli | rihanna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.