FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2378 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Problem z A4 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z A4"   

Kaban16
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 18:49       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

dzisiaj kupiłem auto, 1 2 3 idzie w miare do 120 km\h ale w raz nie tak jak powinno, przy 80 km/h wrzucam 4 bieg i auto nie jedzie, dziwnie buczy, trzęsie...120 km/h i wszytsko co może, próbowałem już gasić silnik w czasie jazdy itp. Co to może być ? jakoś dziwnie mi w tym aucie chodzi sprzeglo, lapie na samym koncu moze to sprzeglo ? pompa wtryskowa ? turbo ? przepływka, wiadomo że jak sie nei podlaczy pod kompa to nic sie w ciemno nie zdiagnozuje ale tak dla mojego spokojnego snu chcialbym juz dzisiaj widziec na jaki koszt siue musze szykowac

johnnyc
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

dzisiaj je kupiłeś? ze sprzedawcą sie kontaktowałeś?

make love not spam

Kaban16
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

tak ale nic z tego nei wyszlo

pitrek20
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

jak mu dajesz w ****ę na wyzszych biegach to obroty ida w gore a samocod nie przyspiesza? czy moze obroty nie ida, samochod nie ciagnie jakby nie miał siły?

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrzey
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

j/pitrek

:-)

Kaban16
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

auto nei ma siły

M. Patelni
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm ja u siebie tak miałem, na forum passata czytałem ze auto przelacza sie w tryb awaryjny, i tak jak piszesz auto prawie wcale nie przyspiesza i max ile jedzie do 120. Turbina była zmieniana, lecz ostatnio znowu pojawił sie ten problem :< zeby sie go wyzbyc musisz sie zatrzymac zgasić auto i wyjac kluczyk ze stacyjki, bynajmniej u mnie to pomoga a to najprawdopodobniej przepływomierz, pojeć na VAG tam wszystko wyjdzie

Zmieniony przez - M. Patelni w dniu 2008-06-02 10:56:52
Edit. mam passata ofc, ale to bardzo podobne auta

Zmieniony przez - M. Patelni w dniu 2008-06-02 10:57:53

Pełny nick brzmi MISTRZ PATELNI :P

Baybus
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Skontaktuj sie ze sprzedajacym jezeli ci o tym nie powiedzialem, powinien naprawic to ze swojej kieszeni. W ostatecznosci oddaj samochod.

pitrek20
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

zostje serwis. bo powodów moze byc duzo. pewnie kupiles zajechanego panzerwagena. ale przeciez to 1.9 tdi <yes>

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

sxill
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o 1.9 TDI? O jakiej mocy, z ktorego roku autko? Takie rzeczy powienienes podac. Swieci kontrolka "check engine"?
Musisz jechac na kompa zeby Ci powiedzieli jakie bledy. To moze byc wszystko, od przypchanego wydechu, kiepskiego paliwa po padnieta turbine (oby nie!). Sprzeglo pewnie lapie pozno bo tarcza zjechana. Ile ma przebiegu Twoje autko? Zobaczymy o ile Cie oszukali ;) Na przyszlosc polecam chociaz przejechac sie porzadnie autem i zabrac kogos kto sie na autach zna, ew. do mechanika przed zakupem jechac. Nie chce Cie straszyc ale regeneracja turbiny to ok 2 tauzeny, nie mowiac o reszcie.

Tomek N.

Jackie1987
 Wysłana - 4 czerwiec 2008 18:21       [zgłoszenie naruszenia]

Kaban16 napisałeś tylko Audi A4 ale żadnych szczegółów o silniku, roku samochodu i przebiegu. Bez podstawowych danych nic nie da się postawić żadnej diagnozy, disel może mieć inne przyczyny a benzyniak całkowicie inne. Pozdr.

Zmieniony przez - Jackie1987 w dniu 2008-06-04 18:22:56

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z A4

Warto przeczytać: Spotkanie z wysepką. | Czy warto kupic? | Problem ze sprzęgłem | Obniżenie samochodu | Navteq | tłumik POLMOstrów | Prawo jazdy a Unia Europejska.Ustawa | Motoryzacja Wschodzi Nocą X | Saab 9-3 | Audi A6 | pasat vr6 i temperatua | pasek rozrzadu golf 3 | narzędzie do wciskania tłoczków | PROBLEM Z ODPALENIEM GOLFA III POMOCY | Prośba :-) | Problem z centralnym zamkiem | lipno seks | biegam aby | zajac playboy | garbaty nos | silnik 16 audi | polskie aktorki sex video | Usuwanie migdałków | gianna | Urolog wieliczka | aneta zajac playboy | rinokot marta | domowa synteza piko | biblia szatana | co warto zobaczyć w pradze | bliźniak roksa | sutki | DO ROBOTY | murzyn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.