FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 921 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem z Axa. prosze o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z Axa. prosze o pomoc"   

audi80gliw
 Wysłana - 8 grudzień 2009 11:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, sprawa ma sie tak ze kupilem auto w tamtym roku i zawarlem umowe oc w axa, skladka byla ustalona platna co miesiac, no i ok, ale na poczatku tego roku sprzedalem to auto, wyslalem im umowe sprzedazy. Po miesiacu przyszlo zze mam zaleglosc i wymagaja platnosci skladki, wiec zadzwonilem o co chodzi to mi powiedzieli ze nie doszla umowa sprzedazy i zeby jeszcze raz wyslac. Wkurzylem sie, ale wyslalem no i tak od sierpnia byl spokoj, pomyslalem fajnie wkoncu maja porzadek i wszystko skonczone. Dzis wybijam do skrzynki zobaczyc a tam ****a axa;/ ze mam uregulowac cale ubezpiecznie, no ja *******e;/ jak ja mam im przeslac ta ***ana umowe zeeby wkoncu se to zmienili tempali jedne;/

Kisielu
 Wysłana - 8 grudzień 2009 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Listem poleconym z potwierdzeniem odbioru?

Zmieniony przez - Kisielu w dniu 2009-12-08 11:22:24

audi80gliw
 Wysłana - 8 grudzień 2009 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

wysylalem zwyklym poleconym nic nie dalo.

yennie
 Wysłana - 8 grudzień 2009 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

wyslij jak kisielu mowi albo faxem/mailem do konkretnej osoby, z ktora rozmawiales. Pozniej przedzwon i spytaj sie czy na pewno doszlo Pewno maja tam straszny burdel albo sciemy wala, bo cos trudno uwierzyc ze 2 polecone do nich nie doszly

Znawca -

audi80gliw
 Wysłana - 8 grudzień 2009 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie ze maja straszny burdel, skoro od lutego nie potrafia sobie z tym poradzic

yennie
 Wysłana - 8 grudzień 2009 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wyslij jeszcze raz, a posiadasz wogole jeszcze te kwitki ze wysylales polecone, zeby jak cos reklamowac na poczcie? (bo pewno by wyszlo, ze AXA odebrala ) Tak na wypadek jakby sie dalej domagali zaplaty calosci skladki. Choc to bylby bezsens, ale rozne rzeczy sie widzialo

Znawca -

Skarbowy
 Wysłana - 8 grudzień 2009 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Z praktyki wysyłać należy faxem i poprosić o odesłanie podpisanej kopii oraz listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Stara śpiewka firm ubezpieczeniowych, że coś nie doszło itp.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

gienek78
 Wysłana - 8 grudzień 2009 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej do oddziału iść z dwiema kopiami umowy, na jednej nam potwierdzają, że przyjeli - ale to jak ktoś ma blisko do oddziału. Ostatnio kupiłem samochód i zaniosłem umowę do oddziału za sprzedającego (sam też auto w tej samej firmie ubezpieczyłem) bo mam oddział dwa kroki od domu.

Jak wysyłałeś poleconym to masz potwierdzenie wysłania listu, więc piszesz im pismo, że umowę wysłałeś (podajesz nr nadania) i że ich rządania zapłaty są bezzasadne.

Też spotkałem się z podobnym bajzlem, wysłałem pismo do firmy poleconym i okazuje się, że niby nie doszło. Trzeba było się pofatygować osobiście z potwierdzeniem nadania. Okazało się, że na dziennik podawczy pismo wpłynęło ale jakaś głupia idiotka je położyła gdzieś w jakiś papierach i pismo wcięło - po poszukiwaniach jednak się znalazło.

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2009-12-08 13:22:40

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

audi80gliw
 Wysłana - 8 grudzień 2009 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

chcialbym osobiscie to teraz zalatwic, ale oddzial tylko w warszawie jest. Ugadalem sie z babka ze wysle jej na maila a ona mi wysle potwierdzenie ze otrzymala to, bo firma komornicza ponoc ma to ze mnie sciagac;/ burdel jak****

Kisielu
 Wysłana - 9 grudzień 2009 07:54       [zgłoszenie naruszenia]

Między innymi dlatego nie warto się ubezpieczać w takich wirtualnych axach czy innych linkach cztery.

Zmieniony przez - Kisielu w dniu 2009-12-09 07:55:22

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z Axa. prosze o pomoc

Warto przeczytać: puzzle ;) | FOREX KOMENTARZE BY PROFI-FOREX | Gdzie studiujecie PRAWO? :) | Podatek... | Ocena Planu Balcerowicza. | Warte polecenia książki o tematyce politycznej | Socjalizm a kapitalizm, kapitalizm a socjalizm | Pytania dotyczące polityki / Nasz mały quiz | UJ | Sponsoring ... | Emerytura | pomocy z zarządzania | Pmocy PRAWO "POBICIE" | Kulczyk | roznice prawne miedzy narkotykami a dopingiem | Wcześniejsze wybory? | 183374026 | maraton | hagana | gry erotyczne | gdzie kupić bandan | ewelina ds1 | borsuk | tabletki antykoncepcyjne | niezdalem2 | hawaii five 0 | wytrysk na twarz | Cunnilingus | odwołanie od reklamacji obuwia | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.