FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2961 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem z Rachunkowością i kolokwium które się zbliża 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z Rachunkowością i kolokwium które się zbliża"   

specialmanu
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 19:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Mam niemały problem gdyż wielkimi krokami zbliża się do mnie kolokwium z Rachunbkowości na którym będę musiał sporządzić bilans otwarcia, zaksięgować operacje gospodarcze na kontach oraz wykonac bilans zamknięcia.

Mój problem polega na tym iż do dziś nie rozumiem jaka operacja w którym miejscu w bilansie wywołuje zmianę. Chodzi mi tutaj zarówno o to czy w pasywach czy aktywach jak i o to gdzie konkretnie w pasywach i aktywach zmiana nastepuje.

Bardzo proszę o pomoc - np. jakieś materiały w których to piszą. Przeszukałem google i wszędzie znalazłem tylko przykładowe bilanse.
Nie mam dostępu do czytelni gdyż jestem w domu (Zielona góra) a studiuję we wrocławiu.

Bardzo proszę o pomoc i zrozumienie

marcin-ek
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

j/w , mam identyko w sobote

specialmanu
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

No to jest nas dwoch + jakas polowa mojej grupy;]

B-REAL
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Uff.. jak dobrze, że już mam rachunkowość mam za sobą i to zarówno finansową jak i zarządczą.

Wrzuciłem na serwer moje notatki w postaci jpg. Mam nadzieję, że coś pomogłem

[http://www.sendspace.pl/file/wTrwkp5y/]

anc_kozak
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

"Mój problem polega na tym iż do dziś nie rozumiem jaka operacja w którym miejscu w bilansie wywołuje zmianę. Chodzi mi tutaj zarówno o to czy w pasywach czy aktywach jak i o to gdzie konkretnie w pasywach i aktywach zmiana nastepuje. " To już zależy od operacji ... Zakup na kredyt zwieksza aktywa i pasywa a zakup za gotówkę zmienia uklad aktywów itd.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

Dj Tiesto
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

Większośc operacji wpisuje się intuicyjnie, reszty nie wierzę że nie możesz znaleźc w googlach, a jak nie możesz to w bibliotece na uczelni masz książki z rachunkowości, chyba nie myślisz że wypiszemy ci najbardziej podchwytliwe przykłady z wyjaśnieniem?

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

Boksklup
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

A co robiles od 2 miesiecy na cwiczeniach?

witold69
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

zakup czynników produkcji spowoduje zmianę na koncie koszty operacyjne, co w konsekwencji wpłynie na wynik finansowy, który jest w bilansie uwzględniany

gdyby nie uwzględniać kosztów i przychodów to WF zawsze byłby równy zero

Zmieniony przez - witold69 w dniu 2009-04-22 23:21:28

.

witold69
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

dlatego zakup czynników produkcji spowoduje nie tylko zwiększenie zapasów i zmniejszenie środków na rachunku bankowym, ale także zwiększenie kosztów operacyjnych

.

specialmanu
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

"A co robiles od 2 miesiecy na cwiczeniach?" To nie zadna pomoc z twojej strony wiec daruj sobie takich odpowiedzi...
Na zajecia uczęszczałem jednakże mój udział był "bierny" czego żałuję... notatki co prawda robiłem ale nie daje rady nic z nich wywnioskować bez wiedzy o której pisałem.

B-REAL - dzieki wielkie za notatki:) widać rozumiesz
Dziękuję za odpowiedzi:)

Zmieniony przez - Donio w dniu 2009-04-23 09:31:34

jebacwales
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

szkoła rzycia edukacją! JP na100%

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z Rachunkowością i kolokwium które się zbliża

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Sprzedaż reprodukcji, a prawo autorskie | Problem ze zleceniobiorcą | podatek przy zakupie mieszkania | umowa przedwstępna | sprzedaż nieruchomości przez chorą osobę z punktu widzenia prawa - jak to jest. | Lokata | Spłata zadłużenia a komornik sądowy | Udzielanie pałnomocnictwa sprawa spadkowa | Oszustwo w internecie | Tankowanie za darmo %-) | Sprzedaż pojazdu po śmierci współwłaściciela. | Co za to grozi? | wymiana dowodu osobistego | Sprawa za uszkodzenie samochodu | sprzedaz domu co i jak. | Alkohol a odszkodowanie... | 6obcy | dziwny problem z laską | dziwny problem | jak sprać atrament | windows 8 | płytki krwi | most wanted | most wanted 2012 | kp11 | układ przestrzenny | chlorella | xxx | mati00 | policja sprawdza IMEI | kim dzong mnie | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.