FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 581 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem z allegro 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z allegro"   

sl3dge
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 13:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema
Mam pytanie
26 lutego na allegro zamowilem buty, poprosilem o przesylke za pobraniem. Buty do dzis nie doszly, pisze do goscia maile co tydzien i ciagle kreci, ze beda w przyszlym tygodniu. Dzis napisalem, ze go olewam, nie bede tyle czekac na buty i kupie sobie gdzie indziej, on odpisal mi:
"Czas realizacji zamowienia trwa do 21 dni roboczych od daty otrzymania
przelewu.Nie ponosze odpowiedzialnosci za opoznienia
spowodowanenieudolnoscia poczty i kurierow oraz za opoznienia wynikajace
z faktu zatrzymania przesylki przez sluzby celne w celu weryfikacji
oryginalnosci produktu.Roszcze sobie prawo do zakonczenia aukcji
bezpodania przyczyny.Nie wysylamy za pobraniem.Jedyna akceptowana forma
platnosci jest przelew.Buty sa wysylane ze Stanow Zjednoczonych najpierw
do naszej osoby w Polsce a dopiero potem do klienta.Kupujac na naszej
aukcji akceptujesz ten regulamin w calosci!"

A przeciez przelewu nie otrzymal, bo chcialem przesylke za pobraniem. I teraz... co mozna z tym zrobic? Jak wygonie listonosza to gosc moze mi cos za to odyebac, czy raczej juz czekam za dlugo i olac go?

Jaka to jest masakra, ja cież pjerdolę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z allegro

Warto przeczytać: Oco im chodzi?? | praca licencjacka "akcje jako papiery wartościowe" | podstawa prawna | Wiatrówka | Telefon | Jakie są konsekwencje? | Zapisy na nowa mature w 2008? | kupno sp. z o.o. | kaleka po imprezie | 286§1kk - nielegalne oprogramowanie | Bilety Kredytowy PKP | Prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy | Policja-przeszukanie- co dalej ? | co zropbic aby dostac stypendium??? | dofinansowanie dla bezrobotnych | Myjnia bezdotykowa samoobslugowa - ktos ma? | Bogdan de la Cluj Rukutaka | corolla ts | nike air max | wygryw to piekno | kulturystyka | sneaker | kobieta szachistka | łasił | życzenia urodzinowe | progi | kobieta nie ma ochoty | czy poradze | maja sablewska | jest co czytać przez 20 stron ostatnich | ostatnich | stron ostatnich | komputer do | vol | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.