FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4377 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z byłym mojej dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z byłym mojej dziewczyny"   

Duo
 Wysłana - 4 luty 2005 20:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Otorz moj problem polega na tym ze od niedawna mam dziewczyne ktora nachodzi jej byly. nie to zeby wymuszal od niej cos ale porostu nie przyjmuje do wiadomosci tego ze ona juz z nim nie chodzi. Dochodzi do tego ze ona nie moze do konca z nia zerwac bo on sie sam okalecza na jej oczach.Prubowala pare razy ale skonczylo sie na tym ze mial rany na calym ciele i ona boi sie ze moze sobie cos powazniejszego zrobic i to bedzie jej wina. Chcialem z gosciem pogadac ale ona mi nie pozwala. Wiem, ze przez niego nei mozemy byc w pelni szczesliwi
co mi radzicie ?? :(

Nie pysznij sie swoją siłą, zawsze znajdą się silniejsi od ciebie.

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 luty 2005 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

musisz z nim pogadać, a jak nie poskutkuje to wyślij go do psychiatry

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

em.es.
 Wysłana - 4 luty 2005 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Tobie nic - Ty raczej tylko pogorszyłbyś sprawę - myślę, że to Ona powinna z nim szczerze pogadać i jakoś mu wytłumaczyć - wkońcu mu przejdzie, albo wkońcu się zabije nie no brutalnie żartuję, ale tylko Ona może pomóc

I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce

kesieo
 Wysłana - 4 luty 2005 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz mu ze masie pociąc na twoich oczach skoro taki jest mocny przy pannie hehe

@@-) [_^AjAk^_]};-)Wilk na mikrofonie w głowie sie nie miesci jebac leszczy z lamusami sie nie piescic
a tutaj są kaczki:-P [http://www.insomnia.pl/temat87594/]

Duo
 Wysłana - 4 luty 2005 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Sogi polecialy
Tak szczerze to mnie ten koles goowno obchodzi ale ona nie moze zyc z tym ze on moze sie np powiesic
narazie poczekam ale potem przejme inicjatywe bez wzgledu na wszystko
problem w tym ze ona gadala z nim duzo razy i on nie mzoe przyjac tego do wiadomosi.

raf20
 Wysłana - 4 luty 2005 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

jak wszystko co wyzej pisalii nie pomoże wpie.dol mu proste.pozdro

MałyWaldus
 Wysłana - 4 luty 2005 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak mówi Kesieo. A w innym wypasku NIE BIJ GO! To tylko zniechęci panne dociebie! Popros kolegów o pomoc.

Eee... Dupa?

ferry
 Wysłana - 4 luty 2005 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

masz przewalone ze musisz sie zmagać z jakimś debilem co nie potrafi przyjąć do wiadomości że Twoja panna nie jest już z nim

właściwie to sytuacja jest z deka beznadziejna, chyba najlepiej zrobić jak radzi Keseo - sog

Ekspert -

Duo
 Wysłana - 4 luty 2005 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Podejzewam tez ze jsli bym z nim zaczol gadac to doszlo by do rekoczynow i ja ogulnie jestem za takim rozwiazywaniem problemow zwiaznych z natretami ale ona nie chce zebym wogule sie bil i problem tez jest w tym ze ona mieszka w wieliczce a ona w krakowie i jak by nie bylo nie wiem wszystkiego co sie u niej dzieje wiec tez boje sie o nia bo nie wiadomo co ten frajer moze jej zrobic
ssuck dlaczego ja zawsze mam takiego pecha

OLcia w-w
 Wysłana - 4 luty 2005 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

bylam kiedys w takiej sytuacji.
jesli ona sie boi ze koles sobie zrobi cos powaznie hmmmmm tzn to nie jest regula ale jesli ktos to robi przez jakis czas i o tym mowi to znaczy ze tak naprawde wcale nie chce sie kaleczyc, robi to na pokaz, i zwraca na siebie uwage.
jesli dziewczyna nie chce miec z nim nic wspolnego to nie ma sie co przejmowac niech sprawe oleje i juz

to je na piču .

Specjalista -

komarex
 Wysłana - 4 luty 2005 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem sytuacje podobna. Ja dla laski bylem tylko kolega ale w czasie gdy ja poznalem to ona zerwala ze swoim chlopakiem i on sobie ubzdural ze ja z nia chodze itp. Tez sie przy niej kaleczyl nawet wisial na moscie i kazal jej krzyczec ze go kocha bo inaczej sie pusci i zabije heh. Powiem ci ze nawet jak mu wpie**olisz to moze nie poskutkowac, a on moze sie odegrac inaczej na tobie. Koles mnie przyatakowal z partyzanta i dostal w******l ale za to mi wybil lampe w samochodzie jak uciekal hehe. Najlepsze wyjscie moim zdaniem jak twoja laska go kompletnie oleje i nie bedzie z nim utzymywala zadnego kontaktu...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z byłym mojej dziewczyny

Strony: 1 2 3 4 5 6