FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2700 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z dziewczyna:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z dziewczyna:("   

Duralas
 Wysłana - 10 październik 2005 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat?

Znawca -

Peterw
 Wysłana - 10 październik 2005 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

20 ona 18

Duralas
 Wysłana - 10 październik 2005 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

aha
to ja juz nic nie mowie.

Znawca -

putana
 Wysłana - 10 październik 2005 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyn to normalnie nikt nie zrozumie...Aczkolwiek jest pewna umiwersalna metoda na te ich chore umysły, mnie się przynajmniej sprwdza. Otóż im bardziej olewasz kobietę tym bardziej ota przestaje olewac ciebie. Ale jeżeli ty ją kochasz to proponuję raczej pogadać, i to poważnie. Albo wszystko będzie dobrze labo przestaniesz się łudzić..........

Danielo85
 Wysłana - 10 październik 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

" Bo to zla kobieta byla..."

Mowie Ci czlowieku odpusc sobie.ja mam sasiada ktory ma wrecz identyczna sytuacje jak i ty.A znam jego, ja i tego jej chlopaka...Taka dziewczyna nadaje sie jedynie na mydlo.Bez sensu, tu Ci mowi ze Ciebie chce itd a dlaje z tym drugim lata.A to ze jestes zakochany to to juz powazny problem, ale nie pierwsza i nie ostatnia jak to moj sor mowil... :)
Dasz se rade, mlody jestes...

Ignatus
 Wysłana - 10 październik 2005 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

Sluchaj, albo jej wy***...

Albo ja przyjade i jej ***ne, bo juz nie moge sluchac o takich akcjach.Zerwij kontakt z ta pusta bambera.Bedziesz z nia to sobie znajdzie innego przyjaciela i tak w kolko.Ja bym odpuscil, nie warto nerwów i uczuć marnować...

bebebe

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 10 październik 2005 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Peterw:
1.Rozumiem Cie, ze czujesz cos do niej i "kochasz" Ją, a jednak chcesz zerwac kontakt. Mysle, ze chcialbys dac looz i przy okazji sprawdzic czy jej na Tobie zalezy.
2.Sadze, ze to suka jest.
3.Gdybys juz byl z nia moglaby robic z kims innym to co robi z Toba, czyli ZDRADZAĆ CIĘ !!!
4.Jesli odbilbys Ją bylbys z jednej strony je.anym ch.jem, bo dziewczyna jest zajeta. Po drugie dazysz za wszelka cene do swojego szczescia
5.Od roku ona jest z tamtym drugim ? Jesli tak to wez zdobadz nr tego chlopaka i powiedz co ona wyprawiala. Mozesz dostac podczas takiego spotkania, ale bedziesz miec "czyste sumienie" i falszywa milosc przejdzie Ci.

Pozdrawiam i glebokich przemyslen

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

ples
 Wysłana - 10 październik 2005 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

ładna lala z Ciebie Ignatus ^^

umówisz sie?

a spróbuj mnie zdradzic!

Zmieniony przez - ples w dniu 2005-10-10 23:52:43

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Peterw
 Wysłana - 11 październik 2005 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ona jest z nim okolo 3 tygodni,heh no i chyba zerwe z nia kontakt w****ia mnie taka zabawa z jej strony,i macie racje niebede staral sie jej odbijac poprostu powiem co do niej czulem i ze mam dosc takich po***anych gierek,tamten gosc jest w niej rowniez za***iscie zabujany,Dzieki chlopaki jeszcze sie z nia nie spotkalem ale jak sie z nia spotkam napewno wszystko jej wygarne co sadze na ten temat i sie mile pozegnam.

ples
 Wysłana - 11 październik 2005 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

jejku ile na tym forum sie juz goryczy przelalo.
Ewa Pierworodna sie w grobie przewraca tak psioczyc na te baby.

Ciekawe, czy Bog specjalnie zrobil, ze baby takie nierozwienieete w emocjach i zeby podkuriwaly chlopcow.

a moze to zbyt chlopiece podejscie?
hmm BABY CHYBA TRZEBA PO PROSTU ZA JAJA ZLAPAC!I NIE PUSZCZAC, ZEBY WIEDZIALY KTO TU RZĄDZI!

Zmieniony przez - ples w dniu 2005-10-11 00:53:08

Zmieniony przez - ples w dniu 2005-10-11 01:03:57

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z dziewczyna:(

Strony: 1 2 3