FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2681 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z dziewczyna:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z dziewczyna:("   

Peterw
 Wysłana - 10 październik 2005 00:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.Moj problem polega na tym ze znam sie z dziewczyna od roku,zawsze nam sie za***iscie rozmawialo i wogole,raz doszlo nawet do wspolzycia.Nigdy nie bylismy para poniewaz ona tego niechciala (mowila ze niechce miec chlopaka bo jest po rozstaniu)po okresie 2 miesiecy wyjechala na wakacje tam przyjechal do niej znajomy no i zaczeli chodzic ze soba:(.Bylo mi z tym kur#@$ko nie dobrze,ale spotykalismy sie dalej kiedy bylem u niej w domu ona powiedziala ze bardziej ciagnie ja do mnie niz do niego i mowi ze jest z nim tylko z przyzwyczajenia a on ja bardzo kocha,ale nie zdradzila go i do niczego nie doszlo.Ona chyba widzi we mnie dobrego kumpla lub przyjaciela niestety ja w przyjazn miedzy kobieta a mezczyna nie wierze.Po 3 dniach napisalem jej sms ze mam jej cos waznego do powiedzenia(chcialem zerwac z nia calkowicie kontakt,ona sie tego domyslila) no i spotkalismy sie w klubie bylo nam naprawde milo pod koniec naszego spotkania zadzwonil do niej chlopak ze wrocil z pracy(jest tylko w Weekendy)i ona szybko musiala isc,gdy chcialem jej powiedziec o tym ze najlepiej dla naszej trojki bedzie jak sie z nia nie ebde spotykal ona niechciala wogole o tym sluchac i poszla.Przez dwa dni cynkuje od czasu do czasu a ja jej wogole.

Czy powiniem o nia walczyc??(ja ja kocham i ona o tym dobrze wie),nie wiem co robic czy zerwac stosunki czy co:(.Duzo razy jej mowilem ze mi sie podoba i ze sie w niej za***iscie zabujalem.Najprawdopodobniej niedlugo sie spotkamy znowu i co mam wtedy jej powiedziec:(.Ze to koniec??K%#rwa nie wiem co robic bo ciagle o niej mysle.Jesli ktos mial podobny przypadek to prosze o Wasze opinie oraz rady.Z Gory dziekuje.

Pozdrawiam.

djNokio
 Wysłana - 10 październik 2005 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jak kochasz to walcz!! Zwłaszcza kiedy ci powiedziała, że bardziej ją pociągasz niż ten koleś. Poczekaj jeszcze troche, a sytuacja się sama wyklaruje, żebyś potem nie żałował słów. Moj przyjaciel pół roku czekał aż panienka mu powie, że z nim będzie. Ja sam juz w to przestałem wierzyć, wszyscy przestali. Cierpiał cierpiał i w tamtym tygodniu stała się dla niego najszczęśliwsza rzecz na świecie, domyśl się jaka :). Pół roku stary, on wytrzymał - tobie też się uda ;]. pozdro

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Peterw
 Wysłana - 10 październik 2005 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

Walcz?Ona ma chlopaka i w****ia mnie to ze sie z nim spotyka:/

P.S nie wiem czy na tym forum mozna bluchac,jak nie to jakies ostrzezenie poprosze ale wku...ny jestem:(

djNokio
 Wysłana - 10 październik 2005 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Można bluzgać, od tego jest cenzura :P. Możesz jej powiedzieć, że nie chcesz się z nią spotykać, ona to może też źle zinterpretować (a to bardzo prawdopodobne, bo jest kobietą) i po 2 tygodniach może się okazać, że ty jesteś sam, bo wlasnie o to ją poprosiłeś, a ona już nie jest z tym kolesiem. Chcesz tego? Nie, no własnie. Więc ja bym poczekał z tą poważną rozmową i na razie starał się z nią spotykać od poniedziałku do piątku . Delikatnie możesz jej uświadamiać niech się szykuje na ostateczną decyzję, poza tym mów, jej, że ją kochasz. pzdr

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

rewizor
 Wysłana - 10 październik 2005 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

Stary dla własnego dobra powinieneś sobie odpuścić, chyba, że lubisz trójkąty i tego typu chore akcje, pomijam to, że laska wali swojemu facetowi rogi, co nie rokuje dobrze na ewentualną wspólną przyszłość. W przyjaźń damsko męską nie wierzę (może w koleżeństwo prędzej, ale tez raczej marnie) ale i tak to Ty sam musisz wiedziec czego chcesz, przy czym warto pamiętać, że jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupe. Powodzenia

rx
 Wysłana - 10 październik 2005 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

Byles kiedys wczesniej zakochany? Bo zdaje mi sie, ze zle identyfikujesz to uczucie, ktore Toba targa. Mysle, ze gdybys naprawde byl zakochany, to by Ci teraz nawet do glowy nie przyszlo takie rozwiazanie, aby zerwac kontakty - i to niezaleznie od tego na ile by to bylo madre.
Nie wiem, to dziwna sytuacja, ale przede wszystkim to chyba dziwna jest ta dziewczyna. Niech sie okresli - albo chce byc z Toba i konczy z tamtym, albo niech bedzie z tamtym i nie zawraca Ci glowy. Powodzenia.

edit: aaa zreszta to nie takie dziwne, one wszystkie takie sa - nie potrafia sie okreslic i chca miec wszystko na raz...

Peterw
 Wysłana - 10 październik 2005 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

Walcze juz od roku i powoli nie mam sily wiem ze to bedzie bolec ale niechce sie patrzec na to jak ona sobie z nim chodzi, w****ia mnie ten koles a ona tez jest dziwna a zakochany jestem pierwszy raz wczesniej bylem tylk zauroczony ale niechce byc facetem nr 2:/ niech sie zdecyuje wreszcie czego chce i tyle albo bedzie ze mna albo niebedzie ze mna wogole i chyba tak postapie.Nie mam sily juz na takie gadki a jak tez sie z nia spotykam to ten koles tez sie pewnie wkur.. jak sie dowie o tym wszystkim bo ona formalnie jest z nim a nie ze mna:(

misio_xxx
 Wysłana - 10 październik 2005 02:00      [zgłoszenie naruszenia]

idź na porządną imprezę.zagaduj do tej która się do ciebie jakoś skłania, którą interesujesz, uśmieszki, jakiś kontakt...

kobitki są takie - jak ktos napisał wczesniej - ze chcialy by miec wszystko. tą zaproś na impreze, niech qurwa patrzy co traci.

poblemem małych ludzi jest to ze mierzą świat prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzen w ich kon
niestety historia dzieje sie poza nimi i trwa dluzej niz ich zycie.

Znawca -

myboom
 Wysłana - 10 październik 2005 06:34      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz co - moja rada z doświadczenia - dziewczyn nie wyczaisz, jeśli myślisz że da się je zrozumieć to jesteś w błędzie......

Może chce się po prostu dowartościować czy coś - nie musi Ci mówić prawdy..... Ja bym powiedział coś takiego "nie mam ochoty na zabawę w chowanego jak w przedszkolu" i coś jeszcze - tylko stanowczo - co ci szkodzi?

Lubię placki.
Kradnę konie.

matyldaprj
 Wysłana - 10 październik 2005 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

Peterw moim zdaniem to ta dziewczyna po prostu chce być z tamtym chłopakiem,a Ciebie mieć w rezerwie.Nie popieram czegoś takiego jak przysłowiowe trzymanie dwóch srok za ogon.Powinna się zdecydować.Dopóki tego nie zrobi oszukuje tamtego chłopaka,a Tobie daje niepotrzebną nadzieję,co moim zdaniem jest kompletnym brakiem szacunku do Twojej osoby.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 10 październik 2005 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

patowa sytuacja
nie zazdroszcze stary,nie zazdroszcze

z 1 strony mozesz walczyc,a z 2 czas sobie ******lisz i innej dupy nie bedziesz mial
powiedz szczerze o co chodzi,daj nawet moze linka i wtedy bedzie gra w otwarte karty

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z dziewczyna:(

Strony: 1 2 3