FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2151 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z dziewczyna :( Prosze o pomoc :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z dziewczyna :( Prosze o pomoc :("   

kantor10
 Wysłana - 10 styczeń 2006 08:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem gdzie to umiescic...Przydalby sie dzial milosc lub cos takiego..no ale coz :P napisze w dziale sex :)

Prosze pomozcie mi bo naprawde nie wiem co o tym wszystkim myslec...

Poznalem dziewczyne...caly czas sie spotykalismy i pisalismy esy. Od samego poczatku sie do niej bardzo przywiazalem...Po 2tyg spotkan rozmawialem z nia juz na powaznie na temat zwiazku...ona bardzo chciala ze mna byc,lecz ja nie mam zwyczaju tak szybko sie wiazac z dziewczynami bo raz sie przejechalem...ale nalegala,balem sie ze ktos mi ja zabierze..wiec uleglem..Od samego poczatku bylo pieknie...Wiem ze nie mozna miec wszystkiego,ale gdy byla obok czulem ze mam wszystko i nic wiecej mi nie potrzeba...Czulem ze znalazlem to czego tak dlugo szukalem...po 2 tyg bycia z nia zwiazek sie ochlodzil...mialem dziwne odczucia.czulem ze cos jest nie tak...i tak bylo.przez caly czas probowala mi cos powiedziec,ale nie potrafila.po ok miesiacu mi powiedziala...zdradzila mnie ze swoim przyjacielem...zdradzila ? kazdy moze rozumiec te slowo na swoj sposob..ale pocalunek to tez zdrada... Zalamalem sie..przez pare dni dochodzilem do siebie...jednak milosc pozwolila mi uwierzyc...wybaczylem jej.. Przez caly czas pisala mi esy zebym wrocil,lecz potrzebowalem troche czasu zeby uspokoic swoje uczucia..Chciala sie spotkac...na pierwszym spotkaniu po zdradzie miala lzy w oczach gdy na mnie patrzyla...gdy chcialem wziasc pilota zlapala mnie za reke i zaczela glaskac..po pewnym czasie przyszla do mnie i polozyla sie obok,przytulila sie...chciala zebym ja pocalowal ale nie bylem w stanie...na nastepnym spotkaniu bylem u niej i przyszla do mnie z zelkami...jedlismy je razem :) uwierzyem w to ze moze sie udac,ze znow bede przy niej...przez caly czas miala opisy do przyjaciela... bylo tam >Imie< :* kc... gdy moja kolezanka z nia gadala to mowila jej ze to KC..jest nie do niego..ze bardzo by chciala do mnie wrocic..ze bardzo zaluje...W czasie gdy sie z nia spotykalem poznalem inna..ona bardzo chciala ze mna byc..lecz ja nie potrafilem bo serce wciaz wolalo tamta..gdy moja byla zobaczyla ze sopotykam sie z inna znow zaczela pisac zebym wrocil do niej...gdy zrezygnowalem z tamtej...wybaczylem jej..wiele czasu i pracy wlozylem w to wszystko..gdy rozmawialem z nia powaznie o tym wszystkim...po raz 1 w zyciu obrocilem w slowa swoje uczucia..szkoda ze dopiero tak pozno...wczesniej pisalem jej esy o tym co czuje..a gdy bylem obok to swoja milosc staralem sie udowodnic czynami..bo jakie slowa moga udowodnic milosc?ciezko to wyrazic... powiedzialem jej wszystko co czuje...co uslyszalem? nie wiem... powiedziala zebym wierzyl..ale ile mozna wierzyc...ile mozna zyc..chcialbym uslyszec prawde...a slysze ciagle nie wiem..najdziwniejsze jest to ze dala mi buzi na pozegnanie...ona caly czas mi mowi ze chcialaby wrocic lecz boi sie popelniac bledy w naszym zwiazku..boi sie ze znow mnie skrzywdzi.. probowalem ja przekonac ale nie dalo rady...po pewnym czasie trafila do mnie informacja ze moja byla jest z tym przyjacielem..tylko czemu musialem sie o tym dowiedziec od jej kolezanki...nie rozumiem..bedac z nim spotykala sie ze mna i chciala buzi..bez sensu...teraz gdy znalazlem dziewczyne..dziewczyne ktora jest w stanie zrobic wszystko...potrafi wyslac 20esow i dzwonic do mnie pare razy dziennie..gdy tamta sie o tym dowiedziala zaczela pisac ze wracaja jej wspomnienia itp...mowi ze gdy widzi cos co sie jej ze mna kojarzy robi sie jej smutno...ze czasem nie moze uwierzyc ze jest z innym a nie ze mna...tylko czemu jest z nim a nie ze mna...
Mozna z tego wywnioskowac ze chce zebym za nia latal i caly czas mowil jej ze ja kocham..a gdy przestaje to ona pisze esy...Lecz mozna udawac przez esy,przez gg,mozna grac bo siedzisz przed monitorem..ale watpie zeby potrafila grac gdy mam ja przed oczami..w jej oczach widze lzy..gdy zasnalem i sie obudzilem to glaskala mnie po glowie... To wszystko jest takie ciezkie ze juz sam nie wiem co robic... Kocham ja...dopiero teraz zobaczylem ile dla mnie znaczy...tylko czemu czlowiek dostrzega wartos bliskiej osoby dopiero wtedy gdy ja traci...eh :(

Powiedzcie mi co o tym sadzicie...Thx z gory

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''

Perez88
 Wysłana - 10 styczeń 2006 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

ile macie lat??

niech zgadne: ona w przedziale 15-18

maverick22
 Wysłana - 10 styczeń 2006 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

urzekła mnie twoja historia

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

areck
 Wysłana - 10 styczeń 2006 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

zgadłeś

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Specjalista -

Batman..
 Wysłana - 10 styczeń 2006 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Heeh,żeby wszyscy mieli takie problemy świat był by inny... Olej ja gra na Twoich uczuciach...

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 10 styczeń 2006 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Przydalby sie dzial milosc lub cos takiego

PRAWDA!

%-)

Specjalista -

Danielloo
 Wysłana - 10 styczeń 2006 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

wy macie gora po 17 lat. 2 tyg zwiazku i taka wielka milosc sie narodzila- heeee. spoko koles daj se na luz. jej zachowanie jest typowe w takich sytuacjach ( w przypadku malolat) jednym slowem, zapomnij o tamtej, bierz sie za ladniejsza
pzdr

Sześć cylindrów mnie napedza , a w chacie głód i nedza.
Dużo gazu i sprzęgło od razu
Zamiast krwi etylina, zamiast serca turbina.

roch
 Wysłana - 10 styczeń 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

-miesiac (2tyg + 2tyg) z panna a juz wiesz ze ja kochasz? kochliwy jestes albo nie wiesz co to milosc
-na pewno MNOSTWO wspolnych wspomnien macie po 2tyg + 2tyg, nic dziwnego ze jej wracaja. ahh sentymentalne te babki
-boi sie popelniac bledy w waszym zwiazku (tzn znow bajerka z przyjacielem ta?) boi sie? nie jest pewna? to co ty glupi jestes jak baba nie jest pewna czy bedzie tobie 'wierna'? nad czym tu sie rozwodzisz

olej te babsko znajdz se lepsze, w gimnazjum jest pelno fajnych maniurek, chetnych i wogole. pozdro

Zmieniony przez - roch w dniu 2006-01-10 13:00:03

cum on baby ;] ekhm... come on

kantor10
 Wysłana - 10 styczeń 2006 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem ile znaczy slowo kocham...nie rzucam takich slow na wiatr..w zyciu powiedzialem je tylko jednej osobie... Moze i masz racje...Wspomnienia powoduja to ze to wszysto ciagle do mnie wraca.. Trzeba dac jakos rade..Dzieki wszystkim

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''

Dinożarł
 Wysłana - 10 styczeń 2006 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm, daj sobie z nia spokój :) ona nic do Ciebie nie czuje ale jest zazdrosna ze Ty tez mozesz kogos poza nia zauwazac :) Czasem tak jest, daj sobie spokoj, nie pisz do niej ckliwych rzeczy zwłaszcza ze poznałeś nową dziewczyne :) skoro jest taka fajna (chodz chyba wyznacznikiem tego nie jest ilosc wysylanych smesow :D ale widac chociaz ze jej ksztynke zalezy ;]) to po co zawracasz sobie glowe dziewczyna, ktora ma gdzies Ciebie i Twoje uczucia :)

Gheee?
- - - - - - - -
[www.radioaktywnysyrop.blog.pl]

kantor10
 Wysłana - 10 styczeń 2006 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem ze wyznacznikiem jej fajnosci nie jest ilosc esow :) Tylko tego ze jej zalezy :) hmmm.. Chyba nie jestem jeszcze gotowy na nasptepny zwiazek..bede musial troche odczekac-odpoczac... i zaczne wszystko na nowo :) Posiedze sobie troche na silowni i mi przejdzie :) Thx dinozaur...chyba masz racje :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z dziewczyna :( Prosze o pomoc :(

Strony: 1 2