FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11452 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z dziewczyna po raz enty :( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Daj se spokuj, znajdź inną!!! 
Próbuj, może jeszcze zmieni zdanie!!! 
Wytrzymaj do ślubu, warto!!! 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Problem z dziewczyna po raz enty :("   

Dydzio
 Wysłana - 8 styczeń 2006 18:34    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hi
Od pewnego czasu mam duży problem ze swoja dzieczyną. Ale po kolei!
Jesteśmy ze soba ponad dwa lata. Po jakims pół roku postanowiliśmy TO zrobić i tak się zaczęło.
Bzykaliśmy się gdzies ponad rok. Kilka miesięcy temu cos się pochrzaniło. To (niby) zapomniała pigułki, to bierze antybiotyki i pigułka może nie zadziałać, to jest zmęczona, to się musi uczyć, słowem: zawsze coś.
W końcu nie wytrzymałem i zapytałem (po jakiś 4 miesiącach bez seksu), co sie z nia dzieje.
Stwierdziła... że ona już tak dalej nie może, że zawsze po seksie ma wyrzuty sumienia i że do ślubu nic z tego (jest katoliczką).
Może i bym zrozumiał, gdyby chciała poczekać do ślubu z tym pierwszym razem ,ale z kolejnym???
Przez ponad miesiąc proszę, grożę, przekonuję i nic. Już ze dwa razy powiedziała mi, że spróbujemy jeszcze raz, ale to były tylko słowa.
Zaraz przed sylwestrem zerwałem z nią, powiedziałem, że już dłużej tak nie mogę. Tutaj stało się coś dla mnei nieoczekiwanego!!! Dziewczyna, która zawsze mówiła, że bardzo mnie kocha itp. przez cały dzień (dużo nie??) nie puściła mi żadnego sygnałka, nie puściła esemesa... po prostu olała sprawę.
Ja czułem sie podle i pobiegłem do niej z przeprosinami, prosiłem ja o wybaczenie... I tutaj drugi zonk. Ona stwierdziła, że po tym co sie stało już nie wie, czy mnie kocha. Po kilku dniach udało mi się ją przekonać i znów jesteśmy razem, ale do dzis nie usłyszałem słowa Kocham, mimo, że nie raz je powiedziałem.
Oczywiście jeśli chodzi o seks to stoimy w miejscu. Dzis ją tylko troszkę popieściłem, ale nic z tego.

Nie rozumiem jej: jak można po roku szalonego seksu w różnych pozycjach i miejscach tak nagle z tego definitywnie zrezygnować???
Jak można to zrobić osobie, którą się podobno tak bardzo kochało???

Ja nadal bardzo ją kocham, tylko dlatego nadal walczę, ale już trace siły. Pragnę jej każdym kawałkiem swego ciała, ale ona pozostaje na to głucha. Uparła się, że już więcej nie pójdzie ze mną do łóżka i koniec.
Ja już mam tego troszkę dość, nie potrafię tak długo czekać, nie potrafie zrezygnować z czegoś, co sprawiało mi tyle przyjemności, radości... ; zastanawiam się, jak znów z nią zerwać, ale boję się, że będzie mi jej brakowało jak poprzednio... Zastanawiam się, jak ją przekonać, żeby było tak jak dawniej, ale już chyba wszystkie znane mi sposoby zawiodły :(

Faceci: powiedzcie mi, co mam robić???
Laski: wytłumaczcie mi jej zachowanie, powiedzcie mi, jak można było zrezygnować z seksu po takim czasie??? Powiedzcie mi, jak ją przekonać!!!

Pliis pomocy!!!

Kobiety, owszem, mają punkt G, ale zlokalizowany na końcu słowa "shopping"...

itz
 Wysłana - 8 styczeń 2006 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadaj z nią dlaczego nie chce się ruchać z tobą, może chodzi sie gruchać z kimś innym ? Musisz z nią pogadać, bo skąd ktos na forum ma wiedziec co ona ma w Bani

slaweh
 Wysłana - 8 styczeń 2006 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Że ma wyrzuty sumienia? Ej! kolego chyba w to nie uwierzyłeś. Nie wierzę, że tak po prostu przeszła jej chęć na seks. Może ma kogoś innego i z nim się kocha. Trudno mi ocenić, ale tak może być.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

itz
 Wysłana - 8 styczeń 2006 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

No moze byc tak jak pisze kolega wyżej, kocha kogos innego i nie chce ci tego powiedziec bo nie chce cie zranic

Według mnie - Daj se spokój, no chyba że jesteś pewny ze cos do ciebiec zuje, bo skoro nie to nie warto...

pozdro.

Dydzio
 Wysłana - 8 styczeń 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Innego nie ma na bank, wiedziałbym: ma zbyut mało czasu i zbyt blisko mieszka. I do tego zbyt dobrze znam naszych wspólnych znajomych i ich rodziców.
Co do tego, że przeszła jej ochota na seks??? Też niebardzo chce mi się w to wierzyć, ale tak to jest z moherowymi beretami... (kiedyś chodziła na oaze, a jej stary jest u nas kościelnym :P ).
Mile widziane wypowiedzi płci pięknej!!!

Kobiety, owszem, mają punkt G, ale zlokalizowany na końcu słowa "shopping"...

itz
 Wysłana - 8 styczeń 2006 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

A może podczas któregoś stosunku zrobiłeś coś "nie tak" np. no nie wiem, cos co ją zabolało ? a może skoro jest taka kościelna to pozycje 69 jej mogły przeszkadzać jezeli ty na nie nalegałeś a ona nie chciała...
Naprawde "mi" jako prostemu czytelnikowi trudno jest stwierdzić o co jej chodzi, może woli sama sie zaspokajac... spytaj sie jej

nupel
lachoniator
 Wysłana - 8 styczeń 2006 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm porozmawiaj z nią czy napewno che byc z tobą w związku i czy faktycznie chodiz o to ze che nieuprawiac sexu do slubu ?? bo mi sie w to jakos wierzyc niechce

dziewczyny/kobiety (wlasnei ile ona ma lat?) tez bez sexu niemogą wytrzymac przynajmniej wiekszosc, wiec moze ona sie zaspokaja z kims innym lub czyms innym ( to tylko taka sugestioa bys popatrzal dokaldniej nato co robi)

najlepszym rozwiazaniem bedize szczera rozmowa,ale nienalegaj i nierob takiej atmosfery by bala sie powiedizec prawde by Cie nieurazic itp

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 8 styczeń 2006 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Mowi zona do meza:
-Kochanie nie kochalismy sie juz 6 miesiecy !!!
Maz: Chyba ty.

Czy ten "szalenczy seks" sprawial przyjemnosc obu uczestnikom czy tylko tobie ? Bo mi sie wydaje, ze to skoro nic nie czula lub nie bylo to przyjemne to zrezygnowala

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Baldwin
 Wysłana - 8 styczeń 2006 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

Wedlug twojego opisu mozna zauwazyc ze panny jak zwykle skrywaja to co czuja. Po pierwszym przeczytaniu twojego postu zaczalem sie zastanawiac czy mowila prawde z tym ze ma po sexie wyrzuty sumienia i chce poczekac do slubu. Gdy przeczytalem to drugi raz bylem juz prawie tego pewny. Ma inny powod ktorego nie chce ci powiedziec. Tyle ze jak zwykle nasze panie nie moga wymyslec czegos lepszego. Popatrz wczesniej wymyslala ci powody typu antybiotyki, bol glowy itp. Pozniej powiedziala ci ze ma wyrzuty i nie chce tego robic az do slubu.
Teraz dwie linijki na myslenie...

Wymyslila powod ktory obowiazuje znacznie dluzej niz jakis blachy bol glowy (bo az do slubu a nie do nastepnego tygodnia).

Fakt nr2
Wg mnie popelniles blad lecac do niej z przeprosinami po jednym dniu. Jesli odeszles od niej bo nie potrafila cie zaspokoic (bo taka jest prawda) tzn ze powinna miec wyrzuty predzej czy pozniej (choc niezawsze wystepuje to po jednym dniu). Tym samym przypieczetowales jej wyzszosc. Trzeba bylo poczekac az sama sie odezwie. Po dwoch latach bycia ze soba odezwalaby sie w 100% (nawet jesli rzeczywiscie cie przestala kochac to mimo wszystko bardzo sie do ciebie przywiazala i z toba zzyla). Zobacz, wczesniej ona decydowala kiedy bedziecie sie kochac. Teraz jest tak samo... Tyle ze jest jeszcze wyzej nad toba.

Fakt nr3
Wczesniej mowila ci ze cie kocha... Odszedl od niej facet bo nie potrafila go zadowolic i nagle przestaje go z tego powodu kochac. Albo powiedziala ci ze nic do ciebie nie czuje bo nie czula juz od jakiegos czasu, albo po prostu chciala stanac nad toba jeszcze wyzej tak zebys znow zaczal sie o nia starac.

Fakt nr4
Pomiata toba. Teraz sam musisz zdjagnozowac sytuacje. Zadaj jej kilka pytan ktore (z tego co tu opisujesz) powinny rozwiac kilka chmur.

Jak bardzo ortodoksyjna z niej katoliczka? Czy miala wczesniej wyrzuty sumienia? Czy bylo to widac? Dlaczego zrobila to z toba pierwszy raz skoro nie chciala tego robic przed slubem? Dlaczego od razu nie powiedziala ci o swoim "glownym powodzie" tylko wymyslala inne przez 4 miesiace? JAK TO SIE STALO ZE W CIAGU JEDNEGO DNIA PRZESTALA CIE KOCHAC PO DWOCH LATACH SZCZEREGO UCZCUCIA?

faramka
 Wysłana - 8 styczeń 2006 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

No, dziwne.
Hmmm, a może jej starzy coś namotali?
A co do tego przepraszania, po tym jak z nią zerwałeś - dupa jesteś, wołowa. Niezdecydowany strasznie Postraszyć ją chciałeś?
Teraz to nie wiem, co doradzić. Ale powinieneś być konsekwentny w swych działaniach... A że teraz zachowuje się tak jak piszesz - to mnie zbytnio nie dziwi.
Ale nadal nie mogę nic wymyślić odnośnie jej postępowania w sprawie seksu... Jeszcze jakbyście kochali się raz, a później te wyrzuty , to jeszcze możnaby zrozumieć - chwila uniesienia. Ale przecież piszesz o wielu razach, długim czasie... Hmmm, zielonego pojęcia nie mam. Nawet nie pomaga, że też jestem babą!

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

Baldwin
 Wysłana - 8 styczeń 2006 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Aspekty przedstawione przez itz i slaweh'a jak najbardziej do rozpatrzenia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Problem z dziewczyna po raz enty :(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14