FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 579 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Problem z gasnącym silnikiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z gasnącym silnikiem"   

Arniuszy
 Wysłana - 7 styczeń 2011 22:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Panowie, mam taki problem, gdy dojeżdżam do zakrętu (czytaj kiedy zwalniam i zmniejszają mi się obroty) samochód automatycznie gaśnie. Dodatkowo mam potem problem z ponownym jego uruchomieniem, niby rozrusznik chodzi, ale coś jest nie tak. Po kilku próbach odpalenia w końcu udaje mi się uruchomić silnik. Dodam jeszcze że jest to auto na gaz (ale problemu z uruchomieniem występują niezależnie od tego, czy jest włączony gaz czy benzyna, więc to chyba nie to). Zdaje mi się również, że im dłużej jeżdżę (czytaj silnik lepiej rozgrzany), rzadziej przydarzają mi się te ekscesy.
Za otrzymaną pomoc odwdzięczę się sogiem.

booe
biały miś
 Wysłana - 7 styczeń 2011 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie świece albo kable?
powodów moze byc wiele

Neo3
 Wysłana - 7 styczeń 2011 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

moze j/w a moze cos z przepustnica krokowym

MotorSport Technology.

Specjalista -

Arniuszy
 Wysłana - 7 styczeń 2011 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdzę jutro panowie

ZUPERMAN
 Wysłana - 8 styczeń 2011 12:28       [zgłoszenie naruszenia]

Na benzynie też gaśnie?
Jak nie to masz parownik do regeneracji gaśnie na gazie zalewa silnik a później to już nie ma znaczenia na czym palisz i tak nie będzie chciał zabuczeć.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z gasnącym silnikiem

Warto przeczytać: Szkoda AC... prosze o szybka pomoc | Wypasiony kłąd | KASK NA MOTOR DO 700 zl ????? | Prawo jazdy od 16 lat od lipca 07'' - prawda? | Auto-wroclaw | Laguna - używana | jakie opony LETNIE w rozmirze 175/70/13 | Renault Clio | Peugeot 106:) | Pytanie odnośnie badań wzroku na prawko | Koszty rej. samochodu sprowadzonego | Dziwny problem z Oplem | Fotoradar (zasięg) | superoferta na mobile.de ... rebus | Światła i co pod maską w Micrze | UP - WTF? | wojun forma | ojciec wędkarz | blizny | zmarszczki | japonka | jabłko | filmy on line | bolące pachwiny | zioło policja | zioło | czarna kotka | blędzior | jak zagadać | kuba wojewódzki | adriene | wierzbicka playboy | eleganckie | białakawa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.