FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4087 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z kobietą :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z kobietą :/"   

Dimeron
 Wysłana - 3 lipiec 2005 08:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siemanko jestem tu nowy i mam taki problem z moja kobietką:jestesmy ze soba 10 m-cy, jakies 3 tygodnie temu bawiłem sie jej komorka i przeczytałem smsa od jej kolegi cos w tym stylu:"jak tam twoja muszelka?bylo mi z toba dobrze!fajnie całujesz :* pa"wtedy poczułem ze zostałem zdradzony, zadzwoniłem do tego sku******a powiedziełem mu do słuchu!Jej przebaczyłem bo bardzo ja kocham!ona teraz ma sesje nie spotykamy sie czesto!zmieniła swoj stosunek do mnie, zrobiła sie nerwowa poprostu juz nie ta sama co kiedys:/ powiedziała mi ostatnio ze chce zakonczyc ten zwiazek, ze ją to juz nudzi, ze potrzebuje sie wyszalec, powiedziała mi ze jestem jej bardzo bliski ale nie wie czy mnie jeszcze kocha:/ Niechce jej stracic!!!Co mam robic??? Pomóżcie plis!

Helevorn
 Wysłana - 3 lipiec 2005 08:34      [zgłoszenie naruszenia]

Daruj sobie...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

nalbandian
 Wysłana - 3 lipiec 2005 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

baby sa chore
j.w.

Zmieniony przez - nalbandian w dniu 2005-07-03 09:05:43

Kacperson
 Wysłana - 3 lipiec 2005 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

ej powiem ci tak NIE BĄDŹ FRAJER,wybaczyć można praktycznie wszystko,ale ****a skoro to było tak perfidne,zamierrzone,jeszcze j***ane smsy itp świadczą o tym,że raczej nei traktowała tego jako0 jednorazowy wypadek itp....NIE BĄDŹ FRAJER,każ jej wypierdalać na drzewa banany prostować i koniec.I nie wmawiaj sobie jakichś po***anych wytłumaczeń bo jesteś zakocghany hehe.A ode mnie rada poprostu nie bądź frajer i każ jej wydupcać i to bez litości i okoliczności łagodzących

Zimne lato w chuj

Znawca -

Dimeron
 Wysłana - 3 lipiec 2005 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

tylko jest w tym troche mojej winy bo zaczeła mnie wqrzac i napisałem jej ze z nami koniec:/ została na noc niby u kolezanki.tego goscia znała jedynie z gg poszła sie z nim spotkac pogadac no i on zaproponował jej nocleg pozniej ja upił i zgwałcił:/ jestem pewny ze nigdy wczesniej tego nie zrobiła i wszystko było by oki gdyby ni eposzła do niego:/ po co ja pisąłem tego smsa???pozniej sie wszystko zaczeło sypac bo nie potrafiła sobie tego wybaczyc ze zrobiła mi takie swianstwo:/

Kacperson
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:02      [zgłoszenie naruszenia]

TAK TAAAAAK,ZGWAŁCIŁ,UPIŁ,A POTEM ONA DAŁA MU JEGO NUMER I ON PSIAŁ JEJ SMSY O CIPECZKACH a ona z strasznego przejęcia i pewnie w szoku po "niemiłej" nocy ich nawet nei kasowała...wiesz będziesz największym frajerem an tej planecie jak dasz sobie wmówić wine i jeszce bedziesz gadał takie głupoty ,że twój sms bla bla,piepszysz jak jakaś stara raszpla,walic to,wy***ała cie bez masła kapujesz?I to w maxymalnie*****owy sposób,to powinno być bez wbaczenia,krzyż na droge i wypierdalaj,takiego smsa powinna dostać:) przejrzyj na oczy :)

Zimne lato w chuj

Znawca -

jozkes1987
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

Popieram Kacpersona czlowieku zostaw ja a nie sie przejumujesz Twojej winy w tym nie bylo wiec niemasz co martwic zostaw suke

MaxB
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

KAcperson True..
nalbandian Kazdy temat jaki sie pojawia o babkach to swoje haslo zapodajesz troche jak andrzej L. i jego "balcerowicz musi odejsc" Ale to nie znaczy ze Cie nie popieram

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

ferry
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

daj sobie spokój z nią, nie daj się robić w jajo

Ekspert -

maskotka6
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Kacperson ma racje! Daj sobie spokuj z nia!

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą!!!

mixerboss
 Wysłana - 3 lipiec 2005 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

nie to nieprawda, nie dawaj sobie spokoju.... najpierw ja siarczyscie zbluzgaj , ja bym tak zrobil za takie chamstwo...:D i nawet nie mysl o porwocie chocby do ciebie na kolanach przyszla ubrana w szaty pokutne :P gdzies slyszalem taki powieedzenie "lisy tylko siersc zmieniaja, nie obyczaje"

dupa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z kobietą :/

Strony: 1 2 3 4 5