FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23122 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Problem z kolczykiem w uchu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z kolczykiem w uchu."   

Ulvo
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 20:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pod koniec stycznia zrobiłam sobie pistoletem, ale w salonie, więc było czysto, sterylnie, gumowe rękawiczki i co jeszcze, dziurkę w płatku ucha. Jest połowa kwietnia, a dziurka wciąż nie jest zagojona tak jak powinna, chociaż poprzednia zagoiła się w niewiele ponad miesiąc... Nie ropieje, nie krwawi, ale obszar wokół dziurki jest minimalnie opuchnięty, no i tuż obok niej wyczuwam coś twardego... Wtf? Doświadczył ktoś z Was czegoś podobnego? Dałam sobie spokój z przemywaniem tego/nakładaniem Tribiotyku już jakiś czas temu, bo to nic nie dawało...

gosia992
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

moja kumpela miała kiedyś i jej się zagoił potem zaczął się paprać i właśnie zrobiła jej ję tam taka twarda spuchnięta kulka
niewiem może to specyfika tego miejca

a w ogole fuuu nie podobają mi się tam kolczyki

Znawca -

Ulvo
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie nie, bo trzy poprzednie się zagoiły elegancko i bez żadnych twardych dziwactw w środku... :(

soon
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 08:07      [zgłoszenie naruszenia]

moze to ziarnina?

sam mam jedną już 2 lata (nie az tak sporą ) i zyję :>

butt3rfly
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 09:44      [zgłoszenie naruszenia]

tez mysle,ze to ziarnina, bardzo czesto wystepujaca przy przekłuciach..
mozesz poprobowac jeszcze z trybiotyk , potem sol fizjologiczna i to tak 4 razy dziennie \\\
jak nie pomoze to spirytus salicylowy + sztyft wartnera

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

soon
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja po zrobieniu 2 dziurek mialem 3 ziarniny.

dwie wyleczylem przemywajac spirytusem,
jedna do dzis nie chce mi zejsc. ale w ogole mi nie przeszkadza.

Bolec997
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Tak z innej beczki...
A przebicie tam na tej chrząstce, prawie na samej górze - To jak się nazywa to przebicie, chciałbym się doinformować.
I czy przebijanie polega na przebiciu chrząstki czy skóry na skraju ucha?

butt3rfly
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Ulvo
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Bmezine wymiata. Uwielbiam ten portal :D
Hmmm, ziarnina... Brzmi nieciekawie... Ale znikła, kiedy wyjęłam poprzedni kolczyk, więc może i zniknie, kiedy nie będę go wyjmować? Było by bardzo miło xD No cóż, poczekam jeszcze trochę.

Ulvo
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze jedno pytanie: czy ziarnina występuje tylko w uchu? Czy też przy przebijaniu innych miejsc?

_Idusia_
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

odkaź kolczyk, przemyj dziurkę. Proponuję poprostu iść do kosmetyczki ona zobaczy i sama Ci powie co to jest. Być może zachaczyłaś o coś uchem i poprostu masz kłopot z gojeniem

Są ślady ptasich lotów w niebie
I nic więcej;
Coś było, coś odeszło,
Pozostało coś.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z kolczykiem w uchu.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Rozwolnienie podczas stresu | hormony... | Problem z kolanem | Żylaki powrózka nasiennego | cos na migladku | <drastyczne> Mam problem z palcem u stopy | bolące kolano | Nadwrażliwość na pewne dźwięki | Szkło oklularowe | 3dniowy problem kupowy | 1man3jars czyli badania kupy | Obniżenie ciśnienia... | Po chorobie. | Skręcenie kostki+pękniecie.. zastrzyki? | łzawiejące oczy | Bulogtanie/przelewanie w jelitach/brzuchu | część główna | patola | za granicą | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | oscary | nago przy dziecku | liberalizm | netia | largo | Niania | czeski budzik | inwazja jaszczurów | zaba pokuj | borderline | chill | studia i praca po biol chemie | super ciała z nk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.