FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3279 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem z koleżanką (nie przyjaciółką) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z koleżanką (nie przyjaciółką)"   

Evana
 Wysłana - 19 październik 2010 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

Defender, skoro aż tak bardzo chcesz z nią być i jesteś przygotowany na całą palętę jej możliwości i wieczne o skarżanie Cię o jej złe samopoczucie z Twojego powodu, to nie pozostaje Ci nic innego, niż za każdym razem kilkugodzinne zapewnianie jej, że się myli, że Ci na niej zależy, że nie zrobiłeś czegoś celowo, że źle zrozumiała sytuację, że nie odpisałeś szybko na smsa, bo robileś kupę itd, itp.

Umów się z nią sam na sam. Raz, drugi trzeci i sam sprawdź co z tego wyjdzie, a nie ufaj temu co sobie laska mówi. Będzie chciała się umawiać - jest Twoja z całą paletą swoich możliwości.

Ty za to wrócisz na isno z tematem: co zrobić, żeby laska przestała mnie wykańczać psychicznie, albo poradźcie jak ją zadowolić, albo co robię nie tak .

Powodzenia.

PS Po co chcesz ja zmieniac? Sa laski ktorych zmieniac nie trzeba. Jej sie nie da zmienic. Pozniej bedzie Ci ciezej odposcic, dasz sobie na leb wejsc!

100% racji.

Zmieniony przez - Evana w dniu 2010-10-19 11:14:04

Ekspert -

Defender
 Wysłana - 19 październik 2010 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Wiecie, ja nie chce jej zmieniać, źle się wyraziłem. Wiem jaka jest, wiem że ma w sobie fajną dziewczynę bo potrafi to pokazać. Możliwe, że traktuje to trochę jako wyzwanie ale chciałbym z niej to wydobyć, bo gdy się spotykamy ona jest mniej twarda jak w rozmowie na gg. Pisałem o jej nieśmiałości więc to jest spowodowane pewnie tą cechą charakteru. @Evana - umawiałem się z nią wielokrotnie sam na sam, a jednak ciągle pojawiają się sprzeczności o których cały czas wspominam - jej bardzo kontrastowe zachowanie oraz to że "nie chce mieć faceta i nie chce ze mną być", traktuje mnie jak kolegę, nic więcej. Albo to zmienię w jakiś sposób, którego poszukuję cały czas, albo załatwię to raz na zawsze, a szkoda byłoby stracić szansę jeśli pomimo tego co ona sobie mówi ta szansa gdzieś tam jest. Co masz na myśli pisząc "nie ufaj temu co sobie laska mówi" ? Wiem, że kobiety są skomplikowane, pełne sprzeczności ale czy to osiąga aż takie monstrualne rozmiary, jak wydobyć z niej to co na prawdę czuje?

insa
 Wysłana - 19 październik 2010 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Na moje to powinno sie leczyc bo takie zachowania sa nienormalne. I nie ma sie co dziwic ze niektore 28 letnie, zayebiste dvpy z magistrem i dobrze platna praca sa same. Ona jest pyerdolnieta w****ia Cie a ty sam ja przed soba tlumaczysz. Akceptujesz jej zachowania ktre nie sa normalne. Widze ze udaje jej sie osiagnac to na czym ksiezniczce zalezy. Szkoda tylko ze one nigdy nie widza niczego zlego w tym co robia, a za to co one zyebia obwianiaja faceta.

Zmieniony przez - insa w dniu 2010-10-19 11:41:12

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

Evana
 Wysłana - 19 październik 2010 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Niereformowalny idealista

To znaczy tyle, że księżniczka mogła sobie ubzdurać, że skoro nie okazujesz jej należytej uwagi, to ona tym bardziej Ci pokaże, że nie możesz jej mieć. A to czy możesz czy nie, to juz jest inna sprawa

A jeszcze jedno, odnośnie jej słynnego miesięcznego związku. Ty się cieszysz, że jest zdolna do tego, by z kimś być, ale nie zastanawia Cię dlaczego tak krótko?

Ekspert -

Defender
 Wysłana - 19 październik 2010 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

@Evana - zastanawiałem się nad tym ale no teoretycznie dla moich rozważań nie jest to aż tak istotne, gdyż jak napisałem: jak zobaczę, że nie da się tego ogarnąć to się szybko wycofam i tyle ( może tamten gość zrobił podobnie, nie mam pojęcia na prawdę bo nigdy jej o to nie pytałem :) ). "Niereformowany idealista" być może :) staram się to zmienić. "A to czy możesz czy nie, to juz jest inna sprawa" no właśnie staram się znaleźć sposób aby się tego dowiedzieć i rozwiązać tą sprawę. Albo jest niezdecydowana, albo tylko robi to dlatego, że jest księżniczką, a może jedno i drugie. Za dużo tu możliwości na 100% intuicyjne działanie.

insa
 Wysłana - 19 październik 2010 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

A jeszcze jedno, odnośnie jej słynnego miesięcznego związku. Ty się cieszysz, że jest zdolna do tego, by z kimś być, ale nie zastanawia Cię dlaczego tak krótko?
Evana zadala pytanie a wczesniej byla odpowiedz w mojej wypowiedzi. I nie ma sie co dziwic ze niektore 28 letnie, zayebiste dvpy z magistrem i dobrze platna praca sa same.

jakzobaczę, że nie da się tego ogarnąć to się szybko wycofam i tyle
przeciez juz widac ze sie nie da tego ogarnac.

Albo jest niezdecydowana, albo tylko robi to TYLKO dlatego, że jest księżniczką, a może jedno i drugie. Za dużo tu możliwości na 100% intuicyjne działanie. nie. robi to tylko dla tego ze jest ksiezniczka.

Czy Ty musisz dotkanc ognie zeby zobaczyc czy sie oparzysz? Autor nie potrafisz teraz ogarnac tematu a co dopiero pozniej, Juz widze jak Ci na leb wchodzi a Ty stajesz sie pantoflem. I tak bedzie, jak by mialo tak nie byc to juz dal bys sobie spokoj.

Zmieniony przez - insa w dniu 2010-10-19 12:10:38

Zmieniony przez - insa w dniu 2010-10-19 12:11:24

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

Defender
 Wysłana - 19 październik 2010 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

@insa - "przeciez juz widac ze sie nie da tego ogarnac." wiesz, może nie masz takich doświadczeń jak ja ( nie chodzi tu o kobiety ale o całokształt) ale po prostu za dużo miałem sytuacji w życiu w których większość ludzi mówiła podobnie " nie da się" "to nie do zrobienia" itp. Możliwe, że jestem idealistą jednak tak postępuję, bo tego sam się nauczyłem.

"Czy Ty musisz dotkanc ognie zeby zobaczyc czy sie oparzysz? Autor nie potrafisz teraz ogarnac tematu a co dopiero pozniej, Juz widze jak Ci na leb wchodzi a Ty stajesz sie pantoflem. " - zawsze istnieje druga strona medalu, to jest jedna z możliwości.

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 19 październik 2010 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

"Hej Ania jedziesz z nami tu i tu?" i uzyskaniu odpowiedzi "nie wiem"

ewidentnie tepa dupa.
szkoda bylo by mojego cenego czasu, nawet jesli bym bezproduktywnie lezal wyebany na cype.

ja dałbym sobie spokoj, a ty rób co chcesz.

.

Ekspert -

herbu3
 Wysłana - 19 październik 2010 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

za dużo czytania

ja sądzę że wiesz o czym ja mówię

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Specjalista -

Defender
 Wysłana - 19 październik 2010 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

@herbu3 - no spoko, każda opinia się liczy. Mam nadzieję, że Twoja nie zniechęci ludzi do przeczytania przynajmniej pierwszego postu :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z koleżanką (nie przyjaciółką)

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: dziwka ;) | młodość zwiazek wc :D | 2 | Przyjaźń a miłość | związek z przyjacielem ex | LOVE MIŁOŚĆ ? CZY TO POWOLI GASNIE ? CZY STAJE SIE CODZIENNOŚCIA | Sesja fotograficzna | Strach przed związkiem | Pierwsza randka- opłaty? | Kuszenie ... | Artykuły z WP %-) | Jedna wielka ściema - miłość | tylko bagaż podręczny prosimy | Jaka młodość taka starość | Kocham ale nie chce ?? sam nie wiem,,,, | Bajka | kaczyński zdjęcie | zdjęcia katastrofy | Rudalbn | makroekonomia | kawa i rogale | wyposarzenie po vin | czcionka psycho fans | implanty | implanty groupon | familia | sex siostra | mariola wojtanowska | mariola jaworzno | Mam 13 lat | igraszki z kotkiem | Filmy warte obejrzenia | polski sex | the sims 4 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.