FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1484 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem z komunikacją.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z komunikacją.."   

Donato
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, może na początek powitam wszystkich użytkowników jako że jestem nowy.
Więc tak, mam straszny problem. Polega on na tym, iż zawszę jak poznam dziewczynę, to nie wiem o czym mam z nią rozmawiać, jakiś tam dialog przeprowadzimy i następuje cisza..
I tak, poznałem pewną dziewczynę na imprezie no wiadomo trochę się wypiło jakoś się gadało, dostałem nr. kilka razy się spotkaliśmy, jakiś tam wypad do pabu itp. No teraz tam piszemy niby na gadu ale nie ma tematu, a ona cholernie mi się podoba. Pewnie mi poradzicie bym się z nią spotykał i to się jakoś uda, ale jest problem ja uczę się w szkolę, która znajduje się w innym mieście, natomiast ona tu u mnie w mieście. Potem ja mam dodatkowy ang w British school. Wracam często dopiero po 20 a normalnie tak o 16, wiadomo ona musi dojechać do miasta do szkoły, co wiąże się z tym iż nie bardzo ma jak zostać. W weekendy ona spotyka się z koleżankami (takie spotkania ) I co ja mam robić? Spotkania z nią są na prawdę trudne przynajmniej na razie do puki nie ukończę kursu. Na gadu, gadamy ale to wiadomo to jest .... I te brak tematów. Może coś poradzicie? Chodź by jak z nią gadać, by się kontakt nie urwał..

S3venpl
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez tak miałem na początku, ciężko jakiś temat było rzucić ale jak wyluzujesz trochę i nie będziesz myślał o czym masz z nią gadać to rozmowa sama przyjdzie wierz mi, staraj sie gadać z nią o wszystkim, na początku ogólnie, wogule czasami jakieś głupstwo powiedz, i unikaj gadania na gg bo to nie jest sztuka komuś coś tam powiedzieć lub zapytać lepiej rozmawiać z nią twarzom w twarz bardziej doceni to i zapamięta to ,a nie ze ona się patrzy na kawałek szybki w plastiku wg mnie

Każdy dostanie to na co zaloguje
1. olać (wykonane)
2. zwiększyć masę (w toku)
3 nowa dupa ( oczekiwanie )

bloancom
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jak lasak nie ma dla ciebie czasu bo w kazdy weekend spotyka sie z kolezankami to po co Ci ona? Kiedy bedzie miała czas dla Ciebie? Olej ;]

Donato
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ale tu właśnie o to chodzi, że nasza widzialność jest strasznie ograniczona, gdybym tylko mógł spędzał bym z nią całe popołudnia.. a jakoś znajomość muszę podtrzymać, w ciągu tygodnia spotkanie się z nią jest mało prawdopodobne a związane jest to z tym iż ona musi dojechać do domu, a ja późno wracam. Weekendy ona ma te spotkania z koleżankami.. Czas dla mnie myślę że jak by to się jakoś potoczyło, to by zmieniła swoje plany na weekendy.

Zmieniony przez - Donato w dniu 2010-01-06 22:25:19

S3venpl
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym wyszedł trochę ze stanowcza decyzja i zaproponował jej romantyczna kolacje kino lub coś szalonego kręgle lodowisko bilard pójście do pupu przy piwku a jej jakiegoś fajnego Drinka i zagrać w rzutkim, poleci na to a jak nie w ten weekend to może za tydzień tak z góry zaproponuj ale nie czy pójdziesz tylko z grubej rury
Baska chciałbym cie zaprosi na .... w sobotę o 20, nie masz nic do stracenia

Każdy dostanie to na co zaloguje
1. olać (wykonane)
2. zwiększyć masę (w toku)
3 nowa dupa ( oczekiwanie )

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznij obracać się w gronie dziewczyn i z nimi rozmawiaj.
/pzdr

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Donato
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za wszystkie rady, prześpię się z tym wszystkim i jakoś zadziałam. Dzięki

Kevlar_xx
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

synek,
skoro laska w weekendy sie nie chce spotykac z Toba tylko woli kolezanki to sory.. z deka nie traktuje Cie powaznie.

A jezeli sie uczysz na profesorka czy magistra to moze daj spokoj z laskami a czas spedzaj nad ksiazkami bo jak nie masz dla niej czasu na tyg. Po pierwsze Ty chcesz miec wszystko a tak sie nie da. Wez ucz sie a na laski daj se czas bo mlody jestes i jeszcze nie jedna bedziesz mial. (doradzam nauke? xD) kvrwa! xD joke... osobiscie radze Ci, ucz sie tyle co musisz a nie jakies pier.dolone kursy.. srały muchy bedzie wiosna.. bedzie dupa lepiej rosla.. Jak lubisz nauke to na c.huj ci laska? ja nie wiem co Ty chcesz.. czy sie uczyc czy laske.. w ogole jakas poj.ebana ta sprawa...

MLODZI JESTESCIE WIDZE. DAJ SOBIE KILKA LAT I ZYCIE SAMO CIE NAUCZY. o ile bedziesz cicial.

ctrlv
 Wysłana - 6 styczeń 2010 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem, nie potrafie odpowiedzieć, bo to jakoś samo wychodzić powinno... Zwróć uwagę co mówi, opowiada, jakiś fakt Ci sie przypomni to nawiń, a jeśli nie skomentuj jakoś sprytnie. Nie musisz gadać o niczym konkretnym, ja np często potrafiłem spotkać się z jakąś nie poruszając konkretnych tematów, tylko same głupoty, albo drocząc się Zależy na jaką panne trafisz, ogólnie mniej sie przejmuj tematyką a bardziej formą wypowiedzi i odstaw rozmowy na gg - liczy się kontakt bezpośredni

Zmieniony przez - ctrlv w dniu 2010-01-06 23:11:33

Kevlar_xx
 Wysłana - 6 styczeń 2010 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie.. wracajac do tego ja prowadzic rozmowe... najlepiej wlasnie jak tu kolega ctrlv mowi droczac sie mysle jest to dobry sposob na gadu no i ogolnie jak sie bedziesz droczyl to ryj sie cieszy do monitora nieraz. xD pisz o *******ach.. jak bedzie chciala pisac to bedzie... to mowie tak o ogole a nie do konkretnie tej sprawy

mich4s
 Wysłana - 7 styczeń 2010 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dziewczyna byłaby zainteresowana to znalazłaby czas, chociażby w weekend. Przecież nie musicie od razu spędzać całego dnia, 2-3 godzinki i wsio.

Rozmowy na gadu gadu o niczym nie świadczą, ja też często 'gadam' na gg robiąc przy tym tysiąc różnych rzeczy i nie mam po prostu czasu na pier dzielnie o niczym.

A poza tym powinieneś znaleźć sobie więcej dobrych koleżanek, żeby wyjść, pogadać. Umiejętność rozmów z kobietami nabywa się poprzez praktykę, nikt się z tym nie rodzi

Zmieniony przez - mich4s w dniu 2010-01-07 15:49:23

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z komunikacją..

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | 2pac | wędzidełko | za krótkie | zbrojenie | krew | ckd | mem | nokia n8 | czostkowy | thecrims | wodnik007 | garnitur | domachowska | parody | muppety | drogówka | Klejcun- | natalia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.