FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16991 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Problem z młodą dziewczyną - boli ją... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z młodą dziewczyną - boli ją..."   

partyPET
 Wysłana - 21 październik 2006 12:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich ponownie,

zwracam się tym razem do Was z następującym problemem - otóż mam dziewczynę, młodszą ode mnie o 4 lata (ma 16 lat), którą pomimo długiej gry wstępnej, etc... przy próbie włożenia do pochwy czegokolwiek więcej niż mój mały palec, zaczyna strasznie boleć i nic nie możemy na to poradzić... dwa palce nie wejdą, tym bardziej nie wejdzie mój penis... co zrobić? Zastanawiam się nad pójściem do ginekologa, ale może są jakieś prostsze rozwiązania? Próbowałem środków poślizgowych - oliwki, żelu analnego, atc... nie pomaga ;/

nie mam doświadczenia w takich przypadkach, gdyż zazwyczaj miałem kobiety starsze ode mnie o kilka lat, u których wszystko "szło jak po maśle", dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do Was... (ps. proszę tylko o rzeczowe komentarze...)

Pozdrawiam
PartyPET

Pozdrawiam
partyPET

Kinia69
 Wysłana - 21 październik 2006 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

laska jest dziewica?

Saymonn
 Wysłana - 21 październik 2006 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

skoro nie mieści jej się więcej niż mały palec to raczej na codzień tego sportu nie uprawia...wiec pewnie dziewica...jak jesteś cierpliwy to z czasem zabaw paluszkami powinno być coraz lepiej,wkońcu jakby nie patrzeć to pchasz jej tam ciało obce,do którego zapewne nie jest przyzwyczajona i przez to Twoja niunia czuje ból,z czasem się oswoi i bedzie dobrze...pozdro

doczytałem teraz,że miałeś laski,które znały się już na rzeczy i pewnie były wprawione,to też cierpliwości do młodej niuni może Ci zabraknąć...

oraz nie nazwałbym tego problemem,prędzej czy późńiej każda niunia musi przez to przejść...

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2006-10-21 12:27:26

Znawca -

Indianerns
 Wysłana - 21 październik 2006 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

a może nie chce tego i tylko udaje

P.S

nie wydaje mnie się żeby się 16- stka nie bawiła palcami nigdy

Zmieniony przez - Indianerns w dniu 2006-10-21 12:28:38

Saymonn
 Wysłana - 21 październik 2006 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

znam nie jedną 20-stke,która sie paluszkami nie bawiła jeszcze ,więc indian,wiesz jak jest,a może laska w miare kumata i jakoś normalnie sie prowadzi...

Znawca -

Busterje
 Wysłana - 21 październik 2006 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja znam faceta co ma 30lat i nigdy sie nie masturbowal i nawet prawiczek jest <yes>

a te pytanie czy dziewica czy nie to <rotfl> nie to jest 16letnia kurefka ktora codziennie sobie pcha do***** wszystko i stoi na 7demce no ludzie pomyslcie troche

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

Saymonn
 Wysłana - 21 październik 2006 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

tez pisałem w moim 1 poscie cos na ten temat

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 21 październik 2006 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

powli, bez pospiechu a wyrobi sie dziewczyna

Ekspert -

Batman..
 Wysłana - 21 październik 2006 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora:

Masz ważne zadanie wprowadzić ją w świat seksu, pamiętaj jak będziesz zbyt nachany i będzie ja bolało to może się zrazić i kuniec z dupcingu

Specjalista -

Sliwulla
 Wysłana - 21 październik 2006 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chcesz rozdziewiczyc to niech panna zacisnie zeby a ty jednym mocnym pchnieciem wejdz. Zadna filozofia tylko dobrze wyczuj moment bo jak tego nie zrobisz to moze byc dla niej dopiero nieprzyjemnie

termitek on-line hrhrhrhr %-)

Znawca -

lucas761
 Wysłana - 21 październik 2006 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Raz mocno i po bólu, jak bedziesz próbował powoli to bedzie jeszcze gorzej, to musi być jedno mocne pchnięcie.

Tak OT @Busterje jesteś z kieleckiego? Bo w tym rejonie ludziom kurvy sie kojarzą z trasą nr 7

h

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z młodą dziewczyną - boli ją...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Pieszczoty - do Pań :-) | co z tym zrobic?:( | JAJECZKOWANIE-Kobitki pomóżcie:) | .:sama głowa:. | Panowanie nad sobą | czy to normalne | Najładniejsza PUPA ever !!! :) | czy to możliwe?? | pomocy | Jak zrobic ten swoj pierwszy raz? | OBLECHY | taka sobie zagadka... | Kolonijna ciąża - kara dla wychowawcy | Sny erotyczne:-) | Bez majtek | Jak to zrobić? ;P | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | -2,5-Dimetoksy-4-chloroamfetamina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.