FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 724 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Problem z netem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z netem"   

Thomeek
 Wysłana - 27 maj 2010 21:11       

Przeniesiona przez Banan z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema, chcę się zalogowac do szkoły... wszystkie stronki mi dobrze działają a chcę wejść na tą [slaskie.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php] i wyskakuje

Błąd!
Wewnętrzny błąd komunikacji

Próbujesz odwiedzić adres [slaskie.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php], który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.

a wszystkim w tym czasie działa ;/ co jest grane ??? zarówno w operze jak i Internet Exploer

konfidentt
 Wysłana - 27 maj 2010 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Thomeek
 Wysłana - 27 maj 2010 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

też nie działa ;/ co to może być ?

etom
 Wysłana - 27 maj 2010 21:27       [zgłoszenie naruszenia]

[slaskie.edu.com.pl/Kandydat]

Zmieniony przez - etom w dniu 2010-05-27 21:33:14

proste jak koło

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z netem

Warto przeczytać: Problem z mp4 | Kamera internetowa | Problem z officem - dokument zablokowany przed edycją | Kino domowe bezprzewodowe | fifa 2000. pomoc | Hello! | Problem z GG | Ważne pytanie komputer+tv | Sony Ericsson k510i | Telefon komórkowy z dotykowym wyświetlaczem | 6280 | Głośniki i karta dźwiękowa | Dzwonienie za free na wybrany numer komórkowy | MPD 24 prosze o wiecej informacji | Samsung L760 czy Nokia 5200 ?? | musze kupic sobie telefon | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | bling | doda | apple | rola i funkcje tańca | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.