FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2398 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problem z -no wiadomo- kobieta :) Kto pomoze ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z -no wiadomo- kobieta :) Kto pomoze ..."   

thornman
 Wysłana - 8 marzec 2006 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób tak ja ci poradzę a na pewno będzie dobrze
1. Ni ebeigaj za nią i nie staraj się udowodnic ze to co jej poiwedziałeś to prawda.
2. Zrób się bardziej obojętny. Cjhodzi o to zebyc przez jakiś zcas traktował ją jak koleżanke. Tylko nie przesadź ! ! Tu nei chodzi o to żebyć jej unikał ani si edo nei nie odzywał !.
3. Po tygodniu albo dwóch zobaczysz że ona się zmieniła

youngod
 Wysłana - 8 marzec 2006 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Podobnie jak thornman zgadzam sie, musisz ja troche zlać, pospotykac sie ze swoimi znajomymi... niech wie ze nie zawsze jest u Ciebie na pierwszym miejscu; a to da jej do myslenia - jesli na serio nie jesteś jej obojetny to zacznie odczuwać brak Twojego towarzystwa ( ale badz twardy a nie ze po 5 godzinach bez sygnała napiszesz jej mesa; krotka piłka, niech sie ona postra teraz o spotkania ) taka jest moja rada

Blue skies 4 all

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 8 marzec 2006 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja Ci powiem na 100% co jest
sa 3 warianty:
1, nie pasisz jej
2, mysli o bylym i cos jeszcze moze ma nadzieje i inne gowna
3, ma innego typa juz, albo ma go na oku

oceniam w skali poszczegolne 20-40-40

czyli tak czy inaczej *******laj

no to co pisze, to moze 99, czyli dam Ci 1%, zeby bylo optymistycznym akcentem zakonczone
ps. znajdziesz lepsza

Zmieniony przez - Regggie w dniu 2006-03-08 15:58:32

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

loelk61
 Wysłana - 8 marzec 2006 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Doklandie mialem tak samo.... w moim wypadku panna po prostu teskinla za bylym, a ze bylem bardzo mily i wogole fajnie sie nam gadalo, to i samopoczucie sie jej strasznie poprawilo. Slyszalem te same teksy.. za wczesnie, za szybko, nie wiem czego chce itp.. skoczylo sie tak, ze rozgrzala mnie do czerwonosci, a na koncu olala i teraz znowu teski za bylym... Przez prawie trzy tygodnie budzac sie rano czulem sie jak gowno ;/

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 8 marzec 2006 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

i skad ja to ****a znam

a wczoraj kolezanka do mnie z tekstem, apropos tam roznych spraw gadalem, "a zdajerz sobie sprawe, ze ty mozesz je krzywdzic?" po takich hitach WY***ANE

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

JohnPOL
 Wysłana - 8 marzec 2006 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

To ze ma innego raczej nie wchodzi w gre ... A ze teskni za bylym tez niemozliwe ... Ostatni raz byla z kims chyba 2-3 lata temu to potwierdzone info ...

Ale to jest okropne dla mnie ... Byc oschlym dla niej ... Nie moge juz wytrzyma a co mowic ze kilka dni ...

Boje sie jeszcze tego ze ona stwierdzi ze juz mi na niej nie zalezy i odpusci nawet jak nie bd chciala ... To mi tego pewnie nie powie ...

snowee
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt nie mowil, ze to bedzie latwe. Wrecz przeciwnie. Zreszta Twoj wybor. Ale przeczytaj to, moze da Ci troszke do zrozumienia:
Zarywalem do szmulki i latalem za nia jak pies doslownie...Bylem na kazde zawolanie itp itd az jej sie zwyczajnie znudzilem. Trudno mi bylo, ale sie nie odzywalem itp itd. To mnie nauczylo, zeby do dziewczyn podchodzic z dystansem. Teraz kilka dziewczyn moze nie szaleje, ale sms'y ( kiedy to do pubu, kiedy na baletki, kiedy na spacerek ) itp itd tylko dlatego, ze zaczalem na wszystkie zlewac. Zreszta jesli nie czytales jeszcze tematu kolesia o nicku DOPING+ to czas najwyzszy. Jak to ktos kiedys ujal dziewczyny czasem trzeba potraktowac jak szmate. Smutne , ale prawdziwe. Pozdro

Zmieniony przez - snowee w dniu 2006-03-08 19:05:59

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

matko.. dlaczego Wy od razu uważacie, ze to jakas szlama.. dobrze, mój mój kochany nie napisał tu z prosba o porade.. bo podejrzewam, ze do dzis bawilibyśmy sie w kotka i myszke.. Czy Wy naprawde uważacie ze wszytskie dziewzyny sa takie.. ze wykorzystuja faceta, bawią sie nim.. ze trzeba je olac, by zdobyc... cóż widac jestem jakimś ewenementem...

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

snowee
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

"cóż widac jestem jakimś ewenementem" jakby nie patrzec normalnych dziewczyn jest coraz mniej... Powinnas sie cieszyc, ze jestes inna niz wszystkie tzn nie wszystkie, ale z pewnoscia znaczna wiekszosc. Pozdro

Specjalista -

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. fakt ze wiele jest teraz lasek, które ja okreslam mianem "Cizie mizie" .. głupie laski wykorzystujace facetów, uważajace sie za bóg wie co.. ale naprawde.. normalnych porzadnych dziewczyn myśle ze też jest jeszcze baardzo dużo.. no i swoja droga.. niestety działa to tez w drugą strone.. faceci którym zalezy tylko na tym, by pokazac sie z piakna panną, albo by kolejna zaliczyć.. masakra... jak to dobrze, ze kocham i jestem kochana.. nie muszę sie tym martwic..

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z -no wiadomo- kobieta :) Kto pomoze ...

Strony: 1 2 3