FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1835 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
Problem z odchudzaniem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z odchudzaniem"   

Kotul
 Wysłana - 1 styczeń 2011 12:38       

Przeniesiona przez Don quixet z działu 'Zdrowie'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam 18 lat jakieś 177 cm wzrostu i ważę 95 kg. Mam problem ze zrzuceniem kilogramów. W wieku 15 lat byłem o wiele chudszy. Teraz nie jem słodyczy praktycznie wogule, nie podjadam między posiłkami i kolacje jem najpóźniej o 18 godzinie zanim spadł śnieg to jeszcze biegałem ale teraz nie mam gdzie. Proszę o pomoc jak moge schudnąc

Idziemy wszyscy razem, będziemy spać na plaży
Wieczorem tańczyć w disco bo latem można wszystko.

cwiczymy_
 Wysłana - 1 styczeń 2011 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Basen , bieznia i zapisz sie na silownie. Chodz na saune jak masz mozliwosc . Schudnac mozna bardzo szybko.Obserwuj caly czas skore , i nie chudnij za szybko , bo ci zostanie nadmiar skory.to tez pieknie nie wyglada nawet jak chudy jestes. Cwicz duzo ale tez nie jedz za malo,
Nie ma co sie uzalac nad soba , tylko sie trzeba ostro brac do roboty. Nowy rok ****a . Tak wiec do dziela. Aha i nie patrz sie na innych , zapomnij o nich . Niech sie patrza na grubasa , pozniej beda zazdroscic.
Zapomnij o suplementach i spalaczach i rob swoje.

W wakacje wyrywasz laski jak sie postarasz :)
Powodzenia , (ale mam humor) to przez laske :D

Modl sie kutasie , gdy nas spotkasz na trasie.

bandit_00
 Wysłana - 1 styczeń 2011 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Mniej żryj... Proste?

streetban
 Wysłana - 2 styczeń 2011 20:50       [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie masz gdzie biegać?
Nie masz ulic ? Nie możesz iść na siłownie na bieżnie ?
Jak mnie takie gadanie ,że nie mam gdzie w****ia!
Jak się chce to można i jest miejsce.

Dieta + ćwiczenia (bieganie + aeroby)
Jeśli to nie będzie pomagało to może jakiś spalacz do tego

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z odchudzaniem

Warto przeczytać: aminokwasy - nalezy spozyc przed 10.01.2010 | Sfałszowany kaloryfer | Rower treningowy używka vs nówka | Wasze kontuzje %-) | przyjemny-od robaczka do kozaczka/dziennik treningowy | hantle, kreatyna, bieganie | Nie styka ze skosem ;/ | Turek | Co o tym sądzicie? | Mezo czy endo- jak rozpoznać? | Co wrzucic? | Ryż a wafle ryżowe | Coconut Suppl. MASA MAKOVA [ NOWOŚĆ ] | -------------InSSSoooPAKERZY-------------- 69 | Początkujący | Adidas MiCoach Zone | brabh | sex filmy | pająk | pkm | szpilki | nie do wiary | dorabianie kluczy | dolan | gooby | duck | pls | przedwstępna umowa sprzedaży domu | zmiana szkoły | animator | nastic- | hemoroidy | zatok | cięta riposta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.