FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1487 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem z pracą magisterską - Odpady samochodowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z pracą magisterską - Odpady samochodowe"   

madzik2008
 Wysłana - 8 styczeń 2009 12:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jakichś materiałów na temat :"Zarzadzanie problemami ekologicznymi w zapleczu technicznym środków transportu" Chodzi mi głównie o stacje kontroli pojazdów samochodowych (wszystko co wiąrze ich z ochroną środowiska, składowaniem odpadów samochodowych, recyklingiem, zabezpieczeniami takimi jak: filtry, wywietrzniki itp) Próbowałam uzyskać coś od właścicieli takich firm ale nikt nie chciał mi nic powiedzieć. W gruncie rzeczy to sie im nawet bardzo nie dziwię , boją się i już. A mnie goni termin złorzenia pracy magisterskiej.
BŁAGAM O POMOC !!!

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 8 styczeń 2009 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko co wią rz e ich z ochroną środowiska

W gruncie rzeczy to sie im nawet bardzo nie dziwię , boją się i już.

[http://www.campaignforliberty.com/]

ogarniSIE
 Wysłana - 9 styczeń 2009 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

masz o szrocie , dalej mówią o przepisach itp

gienek78
 Wysłana - 9 styczeń 2009 04:09       [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel z pracy, jak pisał pracę magisterską (jakiś temat o odpadach) to pisał pisma o udostępnienie do celów studyjnych Rapotrów oddziaływania na środowisko i mu udostępniali. Tam masz opisaną całą technologię, gospodarkę odpadami - cały aspekt związany z ochroną środowiska.
Tobie przyda się jakiś Raport oddziaływania na środowisko lub Wniosek o wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów.
Popytaj o to w Starostwie Powiatowym (wniosek) i w Urzędzie Marszałkowskim (raport).

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2009-01-09 04:10:18

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z pracą magisterską - Odpady samochodowe

Warto przeczytać: zły numer faktury | Wasze typy na GPW. | POTRZEBNA POMOC :) | Reklamacje - problemy z rzeczoznawcą | III Filar a majątek wspólny małżonków | ubezpieczenie domu a wlam do garazu | Wandalizm | How to get o loan? | niesplacony ZUS i problem z unijna dotacja z UP | Zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych | ogrodzenie - sąsiedzi | ubezpieczenie | zagadnienia z ekonomii-problem | darowizny | koszt prowadzenia dzialanosci gospodarczej | Egzamin poprawkowy | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | dixon37 | wódka | smoleńsk | III Filar | IKE | zdjęcia ofiar | kim jong un | bhp | twink shower | twink | prysznic | asiulka91 | showup | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.