FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 930 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem z reklamacja komórki w salonie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z reklamacja komórki w salonie."   

Adrian2103
 Wysłana - 22 czerwiec 2010 15:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Miałem dzisiaj nieprzyjemna sytuacje w salonie Orange. Jakieś 2 tyg. temu oddałem do reklamacji komórkę firmy Samsung. Dzisiaj dostałem telefon ze komórkę mogę odebrać. W salonie gdy dostałem komórkę zauważyłem ze jest uszkodzona tylna klapka(oderwane ząbki trzymające). Pani która dała mi komórkę twierdzi ze była ona już zepsuta jak ja oddawałem ale ja wiem ze nie była. Telefon oddawała moja matka ale był zapakowany w pudełku i na pewno nie była uszkodzona klapka.

Podczas wysyłania telefonu do serwisu w zgłoszeniu napisano Uszkodzenie aparatu i kamery (i tylko to zgłaszałem) a ona dopisała jeszcze ze tel. jest porysowany ale o klapce nie wspomniała nic.
Gdy się zapytałem czemu uszkodzonej klapki też nie dopisała to odp. ze to nie było zgłaszane ale rys tez nie zgłaszałem.

Wysłałem telefon ponownie do gwarancji ale wydaje mi się ze nic w serwisie z tym nie zrobią bo według mnie telefon został uszkodzony w salonie przy składaniu (uważam tak bo pani która mnie obsługiwała miała problem z złożeniem telefonu i naciskała klapkę w miejsce które powinna wejść a ta klapkę się wsuwa i własnie w taki sposób mogła zostać uszkodzona gdy była składana do wysyłania do serwisu.

Co mogę jeszcze z tym zrobić gdy komórka wróci i powiedzą mi ze nie przyznali gwarancji?

leon10528
 Wysłana - 22 czerwiec 2010 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Watpie że coś zdziałasz.Jaki to samsung?

YHYHYHY!

Adrian2103
 Wysłana - 22 czerwiec 2010 17:06       [zgłoszenie naruszenia]

samsung s8300

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z reklamacja komórki w salonie.

Warto przeczytać: reklama alko i tytoniu na imprezach spotowych | Policja | Dobra szkoła - apel | Co się stanie gdy... ?? | prawo majatkowe małzenstwa/wspolnota | jak i gdzie sprawdzić czy samochód ne jest kradziony ? | Staż absolwencki - jakie wymagania | Rejestacja w Urzędzie Pracy. | Z cyklu: absurdy eurokolchozu... | jak napisać CV? | Rząd bez Gilowskiej | Rezolucja PE n/t Polski | Czemu ****a nie moze byc 1 staly minister finansow? | praca - umowa zlecenie | książeczka oszczędnościowa | Zagraniczne czeki w Polsce | princess | ekonomia | pizza hut | kokaina we krwi | pani licencjat | Dziecko jako bohater literacki Omów na wybranych przykładach | wso wos | rzeszow | maliszewska | kung fu | carbonara | kamerki on line dziewczyny | pasek | ekipa | herkules | koka | dojscie reką | ataksja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.